Statistični posladki 31. kroga

Prva liga Telekom Slovenije:

• V 31. krogu Prve lige Telekom Slovenije so nogometaši v povprečju dosegli 2,2 gola na tekmo. Povprečje sezone znaša 2,61 gola na tekmo.
  • V 31. krogu Prve lige Telekom Slovenije so sodniki v povprečju pokazali 4 rumene kartone na tekmo. Povprečje sezone po novem znaša 4,3 rumenega in 0,14 rdečega kartona na tekmo.
  • Dalibor Volaš je s 12. zadetkom sezone zdaj sam na petem mestu ligaške lestvice strelcev.
  • Sandi Križman je dosegel 400. zadetek v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije.
  • Jasmin Handanović, Marko Zalokar in Grega Sorčan so zaigrali na vseh 31 tekmah letošnje sezone.
  • Maribor in Olimpija sta na svojih tekmah v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije zbral že več kot sto tisoč gledalcev.

Maribor:

• Blaž Vrhovec je presegel mejo 11.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Rodrigo Defendi je presegel mejo 3.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Dino Hotić je odigral 50. tekmo v Prvi ligi Telekom Slovenije.

Domžale:

• Matija Širok je presegel mejo 16.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Zeni Husmani je presegel mejo 7.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Gaber Dobrovoljc je presegel mejo 2.000 minut v letošnji sezoni.
  • Petar Franjić je dosegel prvi zadetek v Prvi ligi Telekom Slovenije.

Olimpija:

• Denis Klinar je presegel mejo 12.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.

Gorica:

• Rifet Kapić je presegel mejo 3.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.

Celje:

• Celje in Koper sta v medsebojni prvoligaški tekmi še 20. remizirala.
  • Nino Pungaršek je presegel mejo 2.000 minut v letošnji sezoni.

Koper:

• Senijad Ibričić je dosegel tisoči zadetek Kopra v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Ruben Belima in Ivor Horvat sta presegla mejo 2.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.

Rudar Velenje:

• Stjepan Babić je presegel mejo 5.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Matej Radan je presegel mejo 2.000 minut v letošnji sezoni.

Aluminij:

• Aluminij je prvič po sedmem krogu zapustil deveto mesto lestvice Prve lige Telekom Slovenije.
  • Milan Kocić je presegel mejo 6.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Sanin Muminović je presegel mejo 2.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Blaž Kramer je dosegel peti prvoligaški gol v dresu Aluminija, s čimer se je na četrtem mestu večne klubske lestvice izenačil z Josipom Zebo.
  • Matic Vrbanec je v dresu Aluminija v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral 32 tekem, s katerimi se je na petem mestu večne klubske lestvice izenačil z Denisom Topolovcem.
  • Žiga Škoflek je v dresu Aluminija v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral 28 tekem, s katerimi se je na petem mestu večne klubske lestvice izenačil s Semirjem Spahićem.

Krško:

• Marko Zalokar je presegel mejo 6.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Robert Pušaver je presegel mejo 2.000 minut v letošnji sezoni.
  • Ibrahim Mensah je prejel prvi rdeči karton v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Robert Pušaver je v dresu Krškega na prvoligaških igriščih preživel natanko 3.092 minut, s katerimi se je prebil na drugo mesto večne klubske lestvice, pred Dejana Urbanča.

Kalcer Radomlje:

• Radomlje so doživele 50. prvoligaški poraz.
  • Luka Cerar je dosegel prvi zadetek v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Aljaž Ivačić je presegel mejo 6.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Josip Balić je presegel mejo 2.000 minut v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • Tin Karamatić je presegel mejo 2.000 minut v letošnji sezoni.
  • Aljaž Ivačič je v dresu Radomelj v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral 32 tekem, s katerimi se je na šestem mestu večne klubske lestvice izenačil z Robijem Jakovljevićem.
  • Marko Nunić je v dresu Radomelj v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral 29 tekem, s katerimi se je na devetem mestu večne klubske lestvice izenačil z Juretom Balkovcem.
  • Aljaž Ivačič je v dresu Radomelj na prvoligaških igriščih preživel natanko 2.972 minut, s katerimi se je prebil na četrto mesto večne klubske lestvice, pred Igorja Barukčića.
  • Tin Karamatić je v dresu Radomelj na prvoligaških igriščih preživel natanko 2.087 minut, s katerimi se je prebil na deveto mesto večne klubske lestvice, pred Vjekoslava Andrića.