12.05.2022 | U14
Slovenci še drugič premagali Severne Makedonce

Reprezentanci Slovenije in Severne Makedonije do 14 let sta v Umagu odigrali še drugo prijateljsko tekmo. Tako kot v torek, so se tudi danes veselili v zasedbi Slovenije, ki jo vodi Muamer Vugdalić.

MEDNARODNA PRIJATELJSKA TEKMA

SLOVENIJA U14 - SEVERNA MAKEDONIJA U14 3:1 (0:0)

Strelci: Belovič (53'), Krajnc (56', 77'); Zumberi (79').
Slovenija U14: Handanović, Bajec (54' Mehle), Gobec (54' Šimnovec), Bečaj, Letonja (54' Dobrnjič), Belovič (54' Vodušek), Baltič (54' Viher), Matjašec (54' Hočevar), Videnovič (54' Ferk), Kostić (54' Pečar), Beganović (54' Kranjc). Selektor: Muamer Vugdalić.
Severna Makedonija U14: Grbevski (57' Trajkov), Zhaku, Stoilov, Kesikj (74' Zumberi), Ilazi (41' Talakov, 74' Dardhishta), Angelevski (74' Jevtovski), Grbevski, Agovski (41' Rochi, 74' Bojovikj), Delev (57' Damjanovski), Taleski (57' Krkachoski), Petreski (57' Bujaroski), Sivakov (57' Sekirski). Selektor: Rade Karanfiloski.

Prvi polčas ni postregel z zadetki, mreža Severne Makedonije pa se je prvič tresla v 53. minuti, ko je v polno meril Nik Belovič. Le tri minute kasneje je prednost Slovencev podvojil Žiga Krajnc, ki se je v 77. minuti razveselil še drugega zadetka na tekmi. Severni Makedonci so minuto pred koncem rednega dela tekme dosegli častni zadetek, Taneja Handanovića je premagal Berkan Zumberi.

Slovenci so torkovo tekmo v Umagu dobili z izidom 4:1.