Za nami so uvodne tekme tekmovanj mladih U13, U15, U17 in U19 v letu 2019.

Tekmovanje mladih U13, Vzhod, 9. krog, 12.1.
FutureNet Maribor – ŠD Mlinše 3:6
KMN Sveta Trojica – KMN Sevnica 2:10
KMN Meteorplast – KMN Slovenske gorice 4:0
KMN Sveta Trojica – FutureNet Maribor 1:3

Na vrhu lestvice je KMN Meteorplast, ki ima po 18 tekmah 45 točk, sledita mu FutureNet Maribor (29) in FC Litija (19). Med strelci je na vrhu kvartet Meteorplasta Luka Marinč (23), Anej Roškar (20), David Muler (16), Nejc Vundrl (15). Tokratni turnir je potekal v Mariboru, prvi dve zmagi v tekmovanje so dosegli Sevničani.

Tekmovanje mladih U13, Zahod, 8. krog, 12.1.
Futsal Olimpija Ljubljana B – FK Dobrepolje 14:0

Na Zahodu sta v vodstvu dve ekipi Futsal Olimpije Ljubljana B, ki sta zbrali po 37 oz. 36 točk. Za petami sta jima NK Ribnica A (29 točk) in ŠD Extrem (22). Adriano Rizvić je dosegel 33 golov, Dominik Drobnič 30, Svit Oblak 17 (vsi Futsal Olimpija Ljubljana B), 17 zadetkov je prispeval tudi Žan Sinanovič (NK Ribnica A). Tokratni turnir je potekal v Ribnici.

Tekmovanje mladih U15, Vzhod, 11. krog, 13.1.
KMN Meteorplast – KMN Miklavž TBS Team24 11:3
KMN Slovenske gorice – Benedikt 18:7
FK Dobovec – KMN Tomaž Šic Bar 3:14

Vodeča vrsta KMN Meteorplasta je s 11:3 premagala KMN Miklavž TBS Team24, Niko Houbar je prispeval tri gole. KMN Slovenske gorice so bile boljše od Benedikta (18:7, 8 golov je dosegel Marko Čuček Bezjak), KMN Tomaž Šic Bar pa je visoko s 14:3 odpravil FK Dobovec, pet golov za goste je prispeval Benjamin Rep.

Tekmovanje mladih U15, Zahod, 11. krog, 13.1.
KMN Bronx Škofije – FSK Stripy 17:1
KMN Oplast Kobarid – ŠD Extrem 6:2
FC Litija – FK Dobrepolje 13:6

Vodilni ŠD Extrem je doživel poraz v Posočju, Oplast je bil boljši s 6:2. gostitelji so povedli 2:0, ŠD Extrem je poravnal, za vodstvo ob polčasu je poskrbel Jan Kravanja, tri točke za Oplast pa sta potrdila Tian Uršič (2) in Miha Jermol (1). Poraz Sodražanov je izkoristil KMN Bronx Škofije je z zmago 17:1 zmanjšal razliko za 1. mestom (27 točk, 25 točk). Štiri gole za škofjote je dosegel Jan Kalšek. Litija je s šestimi zadetki Jamina Kujrakovića premagala FK Dobrepolje, v dresu poražene je tri zadetke prispeval Erik Fink.

Tekmovanje mladih U17, Vzhod, 11. krog, 12.1.
KMN Meteorplast – NK Imeno 2:1
KMN Slovenske gorice – FutureNet Maribor 9:4
FK Ptuj – Kebelj Avto Aleš 2:4

Kimi Vičar in Alen Vučko sta poskrbela za preobrat in zmago Meteorplasta proti NK Imeno. Vodilna ekipa lige Kebelj Avto Aleš (30 točk v 11 krogih) je bila s 4:2 boljša od Ptujčanov, po dva gola sta dodala Timotej Justinek in Sven Videčnik. KMN Slovenske Gorice, na lestvici so 2., so z 9:4 odpravile Mariborčane, Aljaž Goznik je prispeval štiri gole.

Tekmovanje mladih U17, Zahod, 11. krog, 12.1.
ŠD Extrem – FK Siliko 2:1
KMN Bronx Škofije – FC Ivančna Gorica (tekma ni bila odigrana)

Vrhničani so povedli v Sodražici 1:0 (Job Kavčič), a so domačini že v 14. in 16. minuti prek Nika Jakopina tlakovali pot do zmage. Na vrhu lestvice so Bronxi (21 točk), sledita Siliko (18) in ŠD Extrem, ki imata oba po 18 točk.

Tekmovanje mladih U19, Vzhod, 10. krog, 13.1.
KMN Olimp – KMN Sevnica 4:5
FutureNet Maribor – FK Dobovec 19:1
NK Imeno – KMN Meteorplast 5:6
FC Litija – Benedikt avtodeli Džauš 7:4

Na vrhu U19 Vzhod ostaja KMN Meteorplast, ki je bil v gosteh s 6:5 boljši od NK Imeno, prvi strelec lige Matjaž Tigeli (33 golov) se je to pot dvakrat vpisal med strelce. Drugo mesto pripadla FutureNet Maribor, ki je z 19:1 odpravil FK Dobovec, po pet golov so prispevali Tilen GajserVito Tkalčič in Vito Miloševič. Sevničani so z golom Luke Kerina slavili proti KMN Olimp, Litija doma s štirimi goli Timoteja Debeljaka proti Benediktu avtodeli Džauš.

Tekmovanje mladih U19, Zahod, 10. krog, 13.1.
FC Ivančna Gorica – KMN Bronx Škofije 1:5
Siliko Rem Power – FSK Stripy 4:4
FK Dobrepolje – Dlan Logatec 2:1
KMN Oplast Kobarid – Kix Ajdovščina 4:0

Tretjeuvrščeni Škofjoti so bili v gosteh s 5:1 boljši od Ivančne Gorice, Alen Buljubašić je dosegel dva gola. Derbi vodilnih Siliko Rem Power (28 točk) in FSK Stripy (23) se je končal z remijem, 4:4. Domačini so vodili v 35. minuti (svoj drugi gol na tekmi je dal Marko Vidmar) 4:1, potem pa sta Tjaš Šifrar (2) in prvi strelec lige na zahodu Vanč Florjančič zrežirala preobrat.

Do zmage je v 40. minuti prišel FK Dobrepolje, ki je z golom Damjana Ilića z 2:1 premagal Dlan Logatec, ki je sicer poravnala izid v 39. minuti (Jakob Cigale). Oplast je popoln vikend sklenil z zmago proti sosedom iz Ajdovščine – Matevž Kusterle, Patrik Berginc, Klavdij Ivančič in Jan Marksl so se vpisali med strelce.