Iz soboške Mure so sporočili, da so se po koncu sezone 2025/26 poslovili od šesterice nogometašev. Fazanerijo so zapustili Aljaž Antolin, Nejc Dermastija, Edvin Krupić, Raphael Hofer, Godwin Agbevor in Hamza Ljukovac.
"Po skupnem premisleku o nadaljnjih športnih usmeritvah kluba in igralcev se sodelovanje z Nejcem Dermastijo, Edvinom Krupićem in Raphaelom Hoferjem zaključuje. Klub je skladno s pogodbenimi določili izkoristil možnost predčasnega zaključka sodelovanja," so zapisali pri soboškem prvoligašu.
Aljažu Antolinu je potekla pogodba, medtem ko se Hamza Ljukovac in Godwin Agbevor po izteku posoje vračata v svoja kluba.
Tekst: PDo
Foto: MPA