Rudar in Triglav sta se udarila z Inđijo

Nogometaši Rudarja in Triglava se v teh dneh pripravljajo v hrvaškem Umagu, tako Velenjčani kot Kranjčani pa so se tam danes pomerili s srbsko Inđijo. Tabor je premagal italijanskega nižjeligaša.

Štirinajsta ekipa srbskega prvenstva je s tekmama proti orlom in knapom sklenila priprave v Umagu, srbski prvoligaš pa se v domovino vrača z remijem in zmago. Obračun s Kranjčani kljub priložnostim ni ponudil zadetkov, srečanje z Rudarjem pa je v korist Inđije v 40. minuti odločil gol Rajevca.

Sežanci so gostovali pri italijanskem nižjeligašu San Luigiju in ga premagali z izidom 2:4. Kraševci so že v prvem polčasu dosegli tri zadetke, uspešni so bili Bongongui, Ndzengue in Bondry, v drugem polčasu pa je zmago potrdil Mihaljević.

RUDAR VELENJE - INĐIJA 0:1 (0:1)

Strelec: Rajevac 40'
Rudar: Radan, Jovan, Ćosić, Džinić, Filipović, Črnčič, Anđelković, Pušaver, Kuzmanović, Radić, Petrović. Igrali so še: Stopajnik, Ejup, Kašnik, Škvorc, Krefl, Trifković, Vošnjak, Kitek, Panadić, Koprivnik, Kadrić. Trener: Andrej Panadić.

SAN LUIGI - CB24 TABOR SEŽANA 2:4

Strelci: Bongongui 14', Ndzengue 19', Grobry 39', Mihaljević 85'

TRIGLAV KRANJ - INĐIJA 0:0 (0:0)

Triglav: Čadež, Bojić, Brkić, Šalja, Gliha, Udovič, Kryeziu, Hasanaj, Aliaga, M. Wilmots, Majcen. Igrali so še: Alagić, Stojanović, Zlatkov, Vuković, Petric. Trener: Vlado Šmit.

• 29.08.2021 | 2. SNL
    Rudar premagal Nafto, Triglav podaljšal serijo
    Rudar je bil na krilih Briana Saramage boljši od Nafte, Triglav pa je niz brez oddane točke podaljšal tudi v spopadu z Dekančani. Četrtič zapored je slavila tudi Gorica, tokrat je ugnala Ilirijo, prvič pa so se veselili Krčani.
  • 24.09.2020 | 2. SNL
    V Velenju dvoboj lanskoletnih prvoligašev
    Deveti krog 2. SNL bo postregel tudi z obračunom klubov, ki sta še spomladi igrala v prvoligaški druščini. Dvoboj Rudarja in Triglava si bo moč ogledati tudi na Sportklubu. Vodilne Radomlje gostijo Brda, tretji Dob se bo meril s četrto Nafto, Krka pa pričakuje Krško.
  • 27.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pomembna zmaga Triglava v Velenju
    Nogometaši velenjskega Rudarja so v današnji tekmi 30. kroga Prve lige Telekom Slovenije na domačem igrišču izgubili proti kranjskemu Triglavu z 0:1 (0:1).
  • 25.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Rudar - Triglav
    PLTS se nadaljuje s tekmami 30. kroga, ki ga bosta v Šaleški dolini odprli zadnjeuvrščeni ekipi prvenstva. Rudar na štirih tekmah po vrnitvi na igrišča še ni osvojil točke, Triglav je po nizu brez zmage zdrsnil na deveto mesto.
  • 22.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav za uvod do zanesljive zmage
    Nogometaši kranjskega Triglava so v 21. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar s 3:0 (1:0).
  • 20.02.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Triglav - Rudar
    Spomladanski del sezone bosta otvorila Triglav in Rudar. Vlogo favorita po tihem prevzemajo orli - lahko knapi zakuhajo presenečenje?
  • 29.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Remi v dvoboju začelja
    Nogometaši velenjskega Rudarja in kranjskega Triglava so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 28.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Triglav je v prejšnjem krogu navdušil proti Aluminiju in končal slab niz, iz krize pa se še vedno ni uspelo izkopati Velenjčanom, ki v prvenstvu še naprej ostajajo brez zmage. Kako se bo razpletel spopad dna lestvice?