09.07.2021 | Prva liga Telemach
Radomlje podaljšale s kapetanom

Luka Cerar, kapetan in dolgoletni član Radomeelj, je podaljšal sodelovanje z rumeno-črnimi. Vezist bo del zasedbe trenerja Roka Hanžiča tudi v Prvi ligi Telemach.

Osemindvajsetletni nogometaš je mladinsko šolo dokončal v Domžalah, za člansko ekipo Radomelj pa je prvič še kot mladinec zaigral v sezoni 2011/12. "Mlinarjem" je dvakrat pomagal do preboja med prvoligaše, v najmočnejšem slovenskem prvenstvu pa je odigral 65 tekem. V vseh tekmovanjih je za rumeno-črne odigral že 225 tekem.

Vezist je bil z devetimi zadetki med najzaslužnejšimi, da bodo Radomlje letos še tretjič v zgodovini kluba zaigrale v prvoligaški druščini.

A post shared by NK Radomlje (@nkradomlje)

• 17.09.2021 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Radomlje
    Deveti krog Prve lige Telemach se začenja ob Kamniški Bistrici. Komu bo pripadel občinski derbi?
  • 15.09.2021 | Pokal Slovenije
    Dvoboj lanskoletnih drugoligašev dobile Radomlje
    Pokalni dvoboj prvouvrščenih klubov minule sezone 2. SNL je pripadel aktualnemu prvoligašu. Radomlje sta v četrtfinale Pokala Pivovarna Union popeljala Oliver Kregar in Marko Božić, v dresu Krke je v prvem polčasu izenačil Ivan Pranjić.
  • 12.09.2021 | Prva liga Telemach
    Koper do visoke zmage pri Radomljah
    Nogometaši Kopra so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Domžalah premagali Kalcer Radomlje s 4:1 (1:0).
  • 10.09.2021 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Koper
    Novinec med elito pričakuje vodilno ekipo lige. Kdo bo boljši?
  • 03.09.2021 | Prva liga Telemach
    Mura v nadaljevanju tekme strla odpor Radomelj
    Nogometaši Mure so v zaostali tekmi 5. kroga Prve lige Telemach premagali Kalcer Radomlje s 4:2 (2:2).
  • 02.09.2021 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Mura - Radomlje
    Sobočani in Radomljani bodo aktivni tudi med reprezentančnim premorom, saj jih čaka še zadnja tretjina 15. avgusta prekinjenega dvoboja. Močan naliv ni dovolil dokončanja srečanja, tekmeca se na zelenico Fazanerije vračata z izidom 2:2.
  • 27.08.2021 | Prva liga Telemach
    Radomljani poraženi v Celju
    Nogometaši Celja so v 7. krogu Prve lige Telemach premagali Kalcer Radomlje z 2:0 (1:0).
    Pred tekmo: Celje - Radomlje
    Prvi obračun sedmega kroga Prve lige Telemach se bo odvil v Celju. Lahko radomeljski novinec preseneti razočarane domačine?
  • 21.08.2021 | Prva liga Telemach
    Zadetek Krivičića dovolj za zmago Tabora
    Nogometaši Kalcerja iz Radomelj so v 6. krogu Prve lige Telemach v Domžalah izgubili proti CB24 Taboru Sežani z 0:1
  • 20.08.2021 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Tabor
    Močan naliv je preprečil, da bi Radomlje dvoboj z Muro odigrale do konca, mlinarji pa bodo nove točke napadli v spopadu s Taborom, ki v Domžale prihaja po porazih z Olimpijo in Mariborom.