Radomljani dobili sosedski dvoboj z Dobom

Torek je bil namenjen trem pripravljalnim preizkušnjam. Medtem ko je Koper remiziral, so Radomljani in Goričani v rezultatsko bero vknjižili zmago proti drugoligaškemu nasprotniku.

Goričani so bili v pomlajeni in premešani zasedbi boljši od kranjske Zarice. Odločilni zadetek je padel v uvodu drugega polčasa, ko je bil v tretji minuti nadaljevanja natančen nigerijski napadalec Donatus Edafe. Sinje-modre v tem tednu čakata še dve tekmi, jutrišnji dvoboj z Brdi in sobotno srečanje s Slaven Belupom.

Radomljani so pred odhodom v Medžugorje v domačem Športnem parku gostili sosednji Dob in ga ugnali z izidom 3:1. Četa trenerja Pevnika je z golom Luke Cerarja dobila že prvi polčas, v nadaljevanju je vodstvo podvojil Žan Kumer, po dobljanskem znižanju pa je v polno meril še igralec na preizkušnji.

Koprčani so se znova odpravili v Medulin, kjer so opravili osrednji del priprav. Dvoboj z mostarskim Zrinjskim ni ponudil zadetkov.

GORICA - ZARICA KRANJ 1:0 (0:0)

Strelec: Edafe (48.)
Gorica: Likar, Gregorič, Škarabot, Jogan, Filipovič, Tarik, Humar, Kolenc, Bužinel, Nagode, Edafe. Igrali so še: Curk, Žižek, Leban, Rrahmani. Trener: Miran Srebrnič

KOPER - ZRINJSKI 0:0 (0:0)

Koper - začetna enajsterica: Nenezić, Gregov, Ikić, Paljk, Pučko, Teijo, Ibričić, Pranjić, Valencia, Lukanović, Križman. Trener: Igor Pamić.

V polfinalu dva drugoligaša, Goričani po preobratu izločili Radomljane
    V polfinalu letošnje izvedbe Pokala Pivovarna Union bosta zaigrala vsa dva drugoligaša, saj je Gorica izločila prvoligaškega tekmeca. Radomlje so sicer povedle z golom Nina Kukovca , a so Primorci po zaslugi Harisa Kadrića, Luke Baruce in Luke Marjanca prišli do preobrata in visoke zmage.
  • 08.04.2023 | Prva liga Telemach
    Radomljani ugnali Gorico
    Nogometaši Kalcerja Radomelj so v Domžalah v 30. krogu Prve lige Telemach premagali Gorico z 2:0 (1:0).
  • 05.04.2023 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Gorica
    Sobotno popoldne prinaša dvoboj spodnjega dela lestvice. Kako se bo razpletel?
  • 12.02.2023 | Prva liga Telemach
    Točka Radomelj pri Gorici
    Nogometaši Gorice in Radomelj so se v 21. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
  • 10.02.2023 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Gorica - Radomlje
    Trojica ekip na dnu lestvice se v nadaljevanje Prve lige Telemach podaja z enakim osrednjim ciljem, zagotoviti si obstanek. Prva razmerja moči bodo znana že po nedeljskem dvoboju Gorice in Radomelj.
  • 15.01.2023 | Prva liga Telemach
    Radomlje boljše od Gorice
    V Dekanih so danes zaključili dvodnevni memorialni turnir Milana Šćulca. Koprčani so v finalu izgubili z Dekančani, Radomlje pa so bile v tekmi za tretje mesto boljše od Gorice. Sežanci so na prvi pripravljalni tekmi izgubili s srbskim prvoligašem Kolubaro.
  • 10.10.2022 | Prva liga Telemach
    Gorica do točke pri Radomljah
    Nogometaši Kalcerja Radomelj in Gorice so se v 12. krogu Prve lige Telemach v Domžalah razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1).
  • 07.10.2022 | Prva liga Telemach
    Ob Kamniški Bistrici bo odigrano zaključno dejanje uvodne tretjine Prve lige Telemach. Po 11. krogu prvenstva osme Radomlje gostijo deveto Gorico.
  • 30.07.2022 | Prva liga Telemach
    Radomljani še do druge gostujoče zmage
    Nogometaši Gorice so v 3. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kalcerju Radomljam z 0:1 (0:1).
  • 27.07.2022 | Prva liga Telemach
    V mestu vrtnic se bosta pomerila lanski in letošnji novinec med elito. Kdo bo boljši?