28.10.2019 | Ženska A
Prvi gol Sare Agrež, poškodba Mateje Zver

Za našimi reprezentantkami na tujem je uspešen vikend.

Igrala bo z masko

Mateja Zver je potrdila dobro strelsko formo in svoji super bilanci dodala še dva zadetka ob visoki zmagi St. Pöltna doma proti Bergheimu. Mateja je bila uspešna v prvem polčasu, zadela je v 3. in 38. minuti. Ob tem pa je utrpela poškodbo nosa. A ji ne bo treba na operacijo, strta je ena kost, v sredo pa naj bi že dobila masko, s katero bo lahko trenirala in igrala.

2. in 3.11.

V Italiji se bodo ligaške tekme igrale spet 2. in 3. novembra, ko je na sporedu 5. krog lige. Nika Babnik in Lara Ivanuša gostita Empoli, Sara Ketiš Inter. Dominika Čonč z Milanom gostuje v Firencah, Kaja Eržen v nedeljo, 3.11., pričakuje Sassuolo.

Nov gol Pamele Begič

Državne prvakinje Cipra Apollon Ladies ostajajo neporažene. V 6. krogu je bil na sporedu derbi vodilnih zasedb, zmaga je pripadla ekipi Apollon Ladies. Povedle so domačinke, temu pa so sledili štirje goli prvakinj. Za 1:2 je zadela tudi naša reprezentantka Pamela Begič, ki se je med strelke vpisala v 14.minuti.

Prvi za Saro Agrež

Ekipa iz Potsdama je prekinila niz porazov, z 1:0 je 1. FFC Turbine Potsdam porazil Leverkusen. Edini zadetek je v 25. minuti dosegla Sara Agrež, ki se je v nemški zvezni ligi sploh prvič vpisala med strelke. Lara Prašnikar je igrala celo tekmo, Zala Meršnik je bila na klopi za rezerve, Adriajana Mori je poškodovana.

V 8. krogu madžarske lige je Ferencvaros Kristine Erman s 3:1 porazil MTK, naše reprezentantke pa ni bilo v zmagovalni ekipi. Lana Golob je v ZDA prišla do remija in zmage.