08.11.2020 | 1. SŽNL
Pomurke in Gorenjke učinkovito

Favorita, tako ŽNK Nona Pomurje Beltinci in ŽNK Cerklje, sta upravičila svojo vlogo in prišla do treh točk v 11. krogu SNŽL.

Preložena je bila tekma ŽNK Olimpija Ljubljana – ŽNK Radomlje.

Ekipa ŽNL Krim RollJet je bila prosta.

SŽNL, 11. krog, 8.11.
ŽNK Cerklje – Ajdovščina 9:1
ŽNK Maribor Tabor – ŽNK Nona Pomurje Beltinci 0:10
ŽNK Olimpija Ljubljana – ŽNK Radomlje (preloženo)

SŽNL, 12. krog, 15.11.
ŽNK Nona Pomurje Beltinci – ŽNK Krim RollJet (11.00)
Ajdovščina – ŽNK Olimpija Ljubljana (14.00)
ŽNK Radomlje – ŽNK Maribor Tabor (14.00)

Lestvica strelk:
Nina Kajzba (ŽNK Nona Pomurje Beltinci) 21
Mirjam Kastelec (ŽNK Krim RollJet) 17
Špela Kolbl (ŽNK Nona Pomurje Beltinci) 15

Učinkovite domačinke

Gorenjke so bile učinkovite na tekmi, ko so gostile Ajdovke. S 4:0 se je končal prvi polčas, zadele so Nika Koprivnikar, Marcela Kos, Manca Smolnikar in Lucija Kos. Drugi polčas so boljše začele gostje, ki so v 50. minuti prek Marije Capuder znižale na 4:1. V nadaljevanju tekme so bile varovanke trenerja Primoža Štrajharja vnovič učinkovite – po dva gola sta dodali Marcela Kos in Neža Bizjak, enkrat je bila uspešna Nika Koprivnikar.

Korak do mejnika 300

Podoben tek je imela tudi tekma v Mariboru. Varovanke trenerja Sandija Bauerja so polčas dobile s 5:0, uspešne so bile Špela Kolbl, Neli Hofman, Nina Kajzba in Kaja Korošec, Nina Žižek pa je dosegla avtogol.

Pomurke so bile učinkovite tudi v 2. polčasu, v svoji 299. tekmi je Tjaša Tibaut dosegla 322. gol v SŽNL.

• 30.08.2020 | 1. SŽNL
    Pomurke z osmico na vrh
    ŽNK Nona Pomurje Beltinci in ŽNK Olimpija Ljubljana sta upravičili vlogo favoritinj in prišli do visokih zmag. Prve tri točke so osvojile tudi igralke ŽNK Cerklje, proste so bile nogometašice ŽNK Krim RollJet.
  • 23.08.2020 | 1. SŽNL
    Krimovke z osmico na vrh lige
    Končan je 3. krog SŽNL. Na vrh se je zavihtel ŽNK Krim RollJet, ki je bil doma boljši od Ajdovk. Do druge prvenstvene zmage je prišla Olimpija, do prve pa Radomlje. Proste so bile Pomurke, tekmovanje se s 4. krogom nadaljuje 30. avgusta.
  • 20.08.2020 | 1. SŽNL
    Pomurkam derbi, prva za Maribor Tabor
    ŽNK Nona Pomurje Beltinci ostaja na vrhu prvenstvene lestvice tudi po derbiju 2. kroga. Do prve zmage tudi Mariborčanke. Tekma v Radomljah se je končala z delitvijo točk.
  • 16.08.2020 | 1. SŽNL
    Pomurje, Olimpija in Krim do prvih treh točk
    Na lestvici strelk vodi Nina Kajzba. Tekmovanje se nadaljuje že v četrtek, 20. avgusta, ko bo na sporedu tudi tekma ŽNK Nona Pomurje Beltinci – ŽNK Olimpija Ljubljana.
  • 15.08.2020 | 1. SŽNL
    Začenja se 29. sezona SŽNL
    S tekmami v Ajdovščini, Ljubljani in Velesovu se jutri, v nedeljo, 16. avgusta, začenja 29. sezona SŽNL, v ligi bo sodelovalo sedem ekip. V minuli sezoni prvakinj zavoljo pandemije ni bilo, bo pa v ligi prvakinj Slovenijo zastopala ekipa ŽNK Nona Pomurje Beltinci.
  • 07.09.2019 | 1. SŽNL
    Praznik v Kopru: prenos tekme z Bonifike
    V ekipi Obala Koper so pripravljeni na nadaljevanje SŽNL, v nedeljo jih pred kamerami Nogometne zveze Slovenije čaka tekma proti Ajdovkam. Obračun se prične ob 11. uri.
  • 06.09.2019 | 1. SŽNL
    Prenos iz Kopra, Radomljanke hrabro v Ljubljano
    Po reprezentančnem premoru se v nedeljo nadaljuje tekmovanje v SŽNL, na sporedu so štiri tekme. Nogometna zveza Slovenije nadaljuje s prakso: v vsakem krogu prenos ene od tekem SŽNL. Tokrat bodo kamere na Obali, kjer je na sporedu primorski derbi Obala Koper proti Ajdovščini.
  • 29.07.2019 | 1. SŽNL
    Znani pari 1. kroga SŽNL, ženskega pokala in lige DU17
    Uvodoma je zbrane pozdravil Martin Koželj, generalni sekretar Nogometne zveze Slovenije, ki je vsem klubom čestital za minulo sezono in vsem zaželel uspešno v novi tekmovalni sezoni.
  • 08.05.2019 | 1. SŽNL
    Pomurke do 7. naslova državnih prvakinj
    Ekipa ŽNK Telemach GMT Beltinci je novi državni prvak SŽNL. V zadnji tekmi 18. kroga SŽNL so Pomurke vknjižile že 18. zmago v tej sezoni (ob gol razliki 140:11) in si tako tri kroge pred koncem zagotovile sedmi državni naslov. Olimpija na 2. mestu je pri 45 točkah, tretji ŽNK Moje-lece.si Radomlje pa pri 32.