Nekdanji član Gorice bo brcal v Fazaneriji

Črno-belo opravo soboškega prvoligaša je po Renatu Simiću, Staniši Mandiću in Janu Gorencu zadolžila še četrta zimska okrepitev. V Fazaneriji se je preselil Andrija Filipović, ki smo ga na slovenskih zelenicah spoznali kot člana Gorice, z Muro pa je sklenil triletno pogodbo.

Rečan, ki se je pred leti dokazoval tudi v mladinskem pogonu Juventusa, je bil zadnje pol leta član nizozemske NAC Brede, a se pri tamkajšnjem drugoligašu ni pretirano naigral. Dvaindvajsetletni napadalec je sicer zbral 15 ligaških nastopov, a je bil v glavnem adut s klopi, zato je jeseni odigral manj kot 500 minut nogometa.

Hrvat, ki se bo jutri pridružil novim soigralcem v Turčiji, se po polletni izkušnji z Nizozemsko vrača v Slovenijo, kjer je doslej zbral 62 prvoligaških nastopov, v Prvi ligi Telekom Slovenije pa je dosegel 11 zadetkov.