31.10.2018 | Pokal Slovenije
Maribor v končnici do preobrata in polfinala

Nogometaši Maribora so drugi polfinalisti nogometnega pokala Slovenije. Mariborčani so na povratni četrtfinalni tekmi v domžalskem športnem parku igrali 2:2 z Domžalami. Prvo tekmo so Štajerci dobili z 1:0.

Domžalčani, ki so dvakrat osvojili pokalni naslov, nazadnje v sezoni 2016/17, so na povratni tekmi povedli v 36. minuti, ko je v kazenskem prostoru do strela prišel Adam Gnezda Čerin, žoga je zadela še enega mariborskih branilcev in presenetila nemočnega Kenana Pirića.

V 76. minuti so izbranci Simona Rožmana podvojili prednost, ko je Senijad Ibričić unovčil enajstmetrovko, ki jo je s prekrškom zakrivil Saša Ivković. V 83. minuti so tudi gosti zahtevali najstrožjo kazen po prekršku nad Felipejem Santosom, a je niso dobili.

Zato pa je v drugi minuti sodniškega dodatka Štajerce, ki so doslej osvojili devet pokalnih lovorik, nazadnje v sezoni 2015/16, rešil Alexandru Cretu, ki je zadel z glavo za 2:1. Takoj zatem je piko na i postavil še Jasmin Mešanović z zadetkom za 2:2.

DOMŽALE - MARIBOR 2:2

Strelci: Gnezda Čerin (36'), Ibričić (76'/11m); Cretu (92'), Mešanović (93')

• 30.05.2019 | Mladinski pokal
    Po preobratu slavje Maribora
    Šmartno ob Paki je gostilo finalni obračun mladinskega pokalnega tekmovanja. Za lovoriko sta se udarili najboljši ekipi državnega prvenstva, Maribor pa je s preobratom maščeval »poraz« v ligaškem tekmovanju, ki je sicer pripadlo Domžalčanom.
  • 29.05.2019 | Mladinski pokal
    Derbi tudi v mladinskem pokalu
    Četrtek bo kronal kar tri pokalne prvake, vrhunec bo večerni finale Olimpije in Maribora, derbiju dveh najboljših ekip pa bomo priča tudi v mladinskem finalu. Za pokalno lovoriko se bodo udarili Domžalčani in Mariborčani, ki so se celotno sezono borili za naslov državnega prvaka.
  • 25.05.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani za konec ugnali še Maribor
    Nogometaši Domžal so v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Maribor z 2:1 (2:1).
  • 24.05.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Maribor
    Prvoligaše do poletnega premora loči le še zadnjih 90 minut. Zadnji krog bodo s tekmo ob Kamniški Bistrici odprli nogometaši Domžal in Maribora. Bo Luka Zahović še drugič zapored kralj strelcev PLTS?
  • 08.05.2019 | Mladinski pokal
    Domžalčani in Mariborčani tudi za pokalno lovoriko
    Mladinci Domžal in Maribora se tudi letos borijo za naslov državnega prvaka. Za zdaj bolje kaže rumenim, ki Štajercem bežijo za pet točk. Tekmeca, ki se že nekaj let borita za prevlado v mladinskem nogometu, pa se bosta 30. maja udarila tudi za pokalno lovoriko.
  • 13.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Derbi v zaključku pripadel vodilnim
    Nogometaši Maribora so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 1:0 (0:0).
  • 12.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Maribor - Domžale
    V Ljudskem vrtu se bosta za nove točke udarili ekipi Maribora in Domžal. Rumeni so s pol ducata žog v kranjski mreži dokazali, da so se prebudili, Štajerci so v Krškem podaljšali pomladanski niz. Kdo bo uspešnejši v štajerski prestolnici?
  • 01.02.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor premagal Domžale
    Nogometaši Maribora se bodo konec tedna odpravili v turško Antalyjo, pred slovesom od Slovenije pa so se v ligaškem spopadu udarili z Domžalami. V dveurnem obračunu so krajšo potegnili rumeni, ki so v dvoboju šestih zadetkov klonili s 4:2.
  • 01.12.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor do nove zmage v Domžalah
    Nogometaši Domžal so v 18. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 1:2 (1:1).
  • 30.11.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Zanimivo bo tudi ob Kamniški Bistrici. Domžalčani bodo brez pomoči Dobrovoljca in Klemenčiča napadali vodilne Mariborčane, ki želijo z novo zmago potrditi dobro formo. Kdo bo uspešnejši?