Koprčani boljši od madžarskega prvoligaša

Nogometaši Kopra se že nekaj tednov pripravljajo na povratek v Prvo ligo Telekom Slovenije. Kanarčki so nekaj dni vadili v Kranjski Gori, priprave na Gorenjskem pa so sklenili z zmago v dvoboju z novim madžarskim prvakom Budafokijem.

Koprčani so obračun novih prvoligašev dobili z izidom 3:2, pod zadetke Primorcev pa so se podpisali kar trije bivši člani Maribora. Moštvo Mirana Srebrniča je po golu Aleksandra Rajčevića dobilo prvi polčas, vodstvo pa je v drugem polčasu podvojil Nardin Mulahusejnović. Madžari so se kljub zaostanku vrnili v igro in v 65. minuti izenačili, a so Koprčani znova povedli. Za zmago Kopra je zadel Timotej Dodlek.

Koprska ekipa je pred dnevi v Kranjski Gori izgubila z MTK-jem iz Budimpešte. Ob porazu z 2:1 je v polno meril Mulahusejnović.

KOPER - BUDAFOKI 3:2 (1:0)

Strelci: Rajčević, Mulahusejnović, Dodlek; Zsóri, Lőrinczy

• 03.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Koper potrdil prihod Stevanovića
    Koprčani nadaljujejo z gradnjo ekipi, ki bo čez nekaj dni zakorakala v novo sezono. Na Bonifiko se je preselil Stefan Stevanović, ki je bil zadnji dve leti član sežanskega Tabora.
  • 02.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani boljši od Radomelj
    Nogometaši Celja so bili na prvi pripravljalni tekmi boljši od Radomelj. V mreži drugoligaša so končale štiri žoge. Uspešen je bil tudi Koper, ki je v Dekanih dobil memorialni turnir Ivana Gregoriča.
  • 01.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Rajčević se je vrnil domov
    Aleksander Rajčević se po desetletju v Ljudskem vrtu vrača domov. Izkušeni branilec je po slovesu od Maribora postal član Kopra, ki bo po treh letih znova zaigral v Prvi ligi Telekom Slovenije.
  • 22.07.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Stevanović iz Sežane v Koper
    Tabor je sezono sklenil s porazom proti Muri, ki je v Sežani slavila po preobratu. Kraševci so se po zadnji tekmi poslovili od dveh nogometašev. Karolis Laukžemis se po polletni posoji vrača v puljsko Istro, Stefan Stevanović pa bo v prihodnje igral za Koper.
  • 14.07.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Iz Ljudskega vrta na Bonifiko
    Mariborčane do zaključka aktualnega prvenstva ločijo še tri preizkušnje, Štajerci pa bodo sezono dokončali brez Nardina Mulahusejnovića. Napadalec, ki v Ljudskem vrtu ni dobil veliko priložnosti, je prekinil pogodbo z Mariborom in se preselil na koprsko Bonifiko.
  • 10.02.2020 | 2. SNL
    Zveneče ime na Bonifiki, krepi se tudi Fužinar
    Slovenski klubi so zakorakali v zadnji teden zimskega prestopnega roka, zato tudi v 2. SNL ne manjka kadrovskih premikov. Najbolj dejavni so Ravenčani in Koprčani, ki so v svoje vrste zvabili tudi nekdanjega reprezentanta Hrvaške.
  • 17.11.2019 | 2. SNL
    V Kopru slavje Goričanov
    Deževno vreme je preprečilo izvedbo vseh srečanj 18. kroga 2. SNL, tekmi v Krškem in na Ptuju sta bili odpovedani in prestavljeni na kasnejši termin. Vrhunec tokratnega vikenda je bil primorski derbi za vrh lestvice, ki so ga na Bonifiki zasluženo dobili Goričani.
  • 29.10.2019 | Pokal Slovenije
    Zmaga Kopru, napredovanje Aluminiju
    Bonifika je dala drugega udeleženca polfinala Pokala Slovenije. Koprčani so v povratnem spopadu z Aluminijem trikrat povedli, na koncu vknjižili tudi zmago, vendar kljub temu ostali brez napredovanja.