Koprčani boljši od madžarskega prvoligaša

Nogometaši Kopra se že nekaj tednov pripravljajo na povratek v Prvo ligo Telekom Slovenije. Kanarčki so nekaj dni vadili v Kranjski Gori, priprave na Gorenjskem pa so sklenili z zmago v dvoboju z novim madžarskim prvakom Budafokijem.

Koprčani so obračun novih prvoligašev dobili z izidom 3:2, pod zadetke Primorcev pa so se podpisali kar trije bivši člani Maribora. Moštvo Mirana Srebrniča je po golu Aleksandra Rajčevića dobilo prvi polčas, vodstvo pa je v drugem polčasu podvojil Nardin Mulahusejnović. Madžari so se kljub zaostanku vrnili v igro in v 65. minuti izenačili, a so Koprčani znova povedli. Za zmago Kopra je zadel Timotej Dodlek.

Koprska ekipa je pred dnevi v Kranjski Gori izgubila z MTK-jem iz Budimpešte. Ob porazu z 2:1 je v polno meril Mulahusejnović.

KOPER - BUDAFOKI 3:2 (1:0)

Strelci: Rajčević, Mulahusejnović, Dodlek; Zsóri, Lőrinczy

• 27.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mura nadaljuje z odlično serijo
    Nogometaši Kopra so v 5. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Muri z 1:3 (0:2).
  • 25.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Koper - Mura
    Koprski novinec se bo pred domačimi gledalci udaril s prvouvrščeno Muro. Bodo črno-beli zadržali vodstvo na lestvici?
  • 19.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Bravo in Koper brez zadetkov
    Nogometaši Brava in Kopra so se v 4. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 17.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Bravo - Koper
    Bravo v Ljudskem vrtu ni uspel podaljšati uspešne serije. Ljubljančani so ob učinkovitih Mariborčanih vknjižili prvi poraz sezone, v soboto pa bodo v Šiški gostili Koper. Kanarčki v prestolnico odhajajo po zmagi v primorskem derbiju.
  • 13.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Koper dobil primorski derbi
    Nogometaši Kopra so v 3. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico s 4:2 (1:1).
  • 11.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Gorica - Koper
    V mestu vrtnic bomo priča spopadu prvoligaških novincev in starih primorskih rivalov. Povratnika med elito še nista okusila slasti zmage, komu bo pripadla nedeljska tekma?
  • 04.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Na Bonifiko se je vrnil tudi Palčič
    Koprčani bodo v nadaljevanju sezone močnejši za starega znanca Bonifike. Med kanarčke se je po štirih letih in pol vrnil Matej Palčič. Bočni branilec se v Koper vrača kot prosti nogometaš, nazadnje je bil član moldavskega Šerifa.
  • 30.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Remi Olimpije na obali
    Nogometaši Kopra in Olimpije so v 2. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1).
  • 28.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Koper - Olimpija
    Koper se je med prvoligaše vrnil s porazom. Kanarčki so izgubili primorski obračun s Taborom, v nedeljo pa na prvi domači preizkušnji pričakujejo prenovljeno Olimpijo. Kdo se bo veselil na Bonifiki?
  • 22.08.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Tabor dobil primorski dvoboj
    Nogometaši Tabora Sežane so v tekmi 1. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Koper z 1:0 (1:0).