14.06.2022 | Prva liga Telemach
Jakšić še eno leto v Šiški

Nemanja Jakšić bo tudi v prihodnji sezoni nosil dres Brava. Srbski branilec je sodelovanje z letošnjim finalistom Pokala Pivovarna Union podaljšal še za eno leto, so sporočili iz Šiške.

Šestindvajetletnik se je Bravu pridružil po začetku minule sezone, v Prvi ligi Telemach pa je zbral 29 nastopov. Vidno vlogo je odigral tudi pri ljubljanskem preboju v zgodovinski pokalni finale, v pokalnem tekmovanju je odigral vse štiri tekme Šiškarjev.

V Prištini rojeni nogometaš se je v Slovenijo preselil v začetku leta 2016, ko je najprej nosil dres Zavrča, kar pet sezon pa je bil član Aluminija. V Prvi ligi Telemach je odigral že 179 tekem.

• 12.08.2022 | Prva liga Telemach
    Celje prek Brava do prve zmage
    Nogometaši Celja so v 5. krogu Prve lige Telemach premagali Bravo z 1:0 (1:0).
  • 10.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Bravo
    Peti krog bodo otvorili nogometaši Celja in Brava, ki v novi sezoni še iščejo pravo formo.
  • 06.08.2022 | Prva liga Telemach
    Slavje Domžal pri Bravu
    Nogometaši Domžal so v 4. krogu Prve lige Telelemach v Ljubljani premagali Bravo z 1:0 (1:0).
  • 04.08.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Domžale
    Bravo po porazu na mestnem derbiju pričakuje Domžalčane, ki še čakajo na prvo zmago. Kdo bo boljši?
  • 31.07.2022 | Prva liga Telemach
    Olimpija od koncu strla Bravo
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 3. krogu Prve lige Telemach premagali Bravo z 1:0 (0:0).
  • 29.07.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Olimpija - Bravo
    Olimpijo po bridkem slovesu od kvalifikacij UEFA Evropske konferenčne lige čaka mestni dvoboj z Bravom. Šiškarji so po skalpu pokalnega prvaka lačni nove trofeje. Komu bo pripadel ljubljanski spopad?
  • 24.07.2022 | Prva liga Telemach
    Minimalna zmaga Brava nad Koprom
    Nogometaši Brava so v tekmi 2. kroga 1. lige Telemach premagali Koper z 1:0 (1:0).
  • 22.07.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Koper
    V Šiški se bosta udarili rumeno-modri zasedbi. Kdo bo boljši?
  • 18.07.2022 | Prva liga Telemach
    Gorica se je med prvoligaše vrnila z zmago
    Nogometaši Gorice so se po uspešni sezoni v drugoligaški konkurenci vrnili v Prvo ligo Telemach in že v uvodnem krogu prišli do zmage. Alen Krajnc in Luka Vekić sta bila usodna za ljubljanski Bravo.
  • 14.07.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Gorica - Bravo
    Zaključno dejanje uvodnega kroga nove sezone Prve lige Telemach bo odigrano na severu Primorske. Gorica se med prvoligaše vrača s tekmo proti Bravu, ki želi storiti korak dlje od sredine lestvice.