09.10.2019 | A
Izbrana vrsta prispela v Skopje

Slovenska nogometna reprezentanca je prispela v Skopje, kjer jo v četrtek ob 20.45 čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec bo Severna Makedonija.

Slovenska odprava je imela na poti nekaj manjših ovir in se v glavno mesto Severne Makedonije odpravila s približno uro in pol zamude zaradi tehničnih težav letala poljskega prevoznika. Izbranci Matjaža Keka so se z letališča v Skopju tako hitro odpravili proti hotelu, saj jih že ob 18.30 čaka trening na Areni Toše Proeski.

Pol ure pred tem bodo v slovenskem taboru na novinarski konferenci razkrili zadnja pričakovanja pred četrtkovim dvobojem. Jasno je, da si Slovenci želijo poln izkupiček, na nič manj pa na bržčas dodobra polnih tribunah ne računajo v domači ekipi. Slovenija je v skupini G na drugem mestu, na šestih tekmah je zbrala 11 točk, tri manj ima Severna Makedonija.

Kekove izbrance nato v nedeljo čaka še obračun v Stožicah z Avstrijo, ki je pri desetih točkah. Vodi Poljska s 13 točkami.

• 14.10.2019 | A
    Odmevi po porazu z Avstrijo
    Slovenska izbrana vrsta pred polnimi Stožicami ni našla pravega odgovora na avstrijsko igro in vpisala še tretji poraz v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo.
  • 13.10.2019 | A
    V polnih Stožicah veselje Avstrijcev
    Izbrana vrsta Slovenije je po porazu v Skopju izgubila tudi dvoboj z Avstrijo. Severni sosedje so se v polnih Stožicah veselili minimalne zmage, s katero so močno otežili slovenski položaj.
    Slovenija danes v razprodanih Stožicah z Avstrijo
    Slovenska nogometna reprezentanca bo danes ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih kvalifikacijskih tekem bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
  • 12.10.2019 | A
    Kek: V Stožice prihaja zelo kakovostna ekipa
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v nedeljo ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih tekem kvalifikacij bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
    Pomembne informacije pred tekmo z Avstrijo
    Slovenska nogometna reprezentanca se bo v nedeljo ob 20.45 pomerila z Avstrijo v razprodanih Stožicah. Ker želimo, da bo vaša navijaška izkušnja popolna, smo za vas pripravili posebne napotke, ki vam bodo olajšali prihod na prizorišče tekme.
  • 11.10.2019 | A
    Oblak: Treba je dvigniti glave
    Slovenska nogometna reprezentanca se je iz Skopja vrnila praznih rok in polna razočaranja zaradi predstave ob porazu proti Severni Makedoniji.
  • 10.10.2019 | A
    Poraz v Skopju
    Izbrana vrsta Slovenije je v Skopju izgubila sedmo preizkušnjo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Severni Makedonci so bili na domači zelenici boljši z 2:1, Jana Oblaka je v drugem polčasu dvakrat premagal Esif Elmas.
    Slovenija danes s Severno Makedonijo
    Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija
  • 09.10.2019 | A
    Kek: Želimo razveseliti navijače
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v četrtek ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija. Tako selektor Matjaž Kek kot vratar Jan Oblak si želita tri točke, a poudarjata, da bo nasproti stal kakovosten tekmec.