Grofje podaljšali še s tremi

Grofje so v teh dneh najbolj aktivni s podaljševanjem pogodb s sedanjimi nogometaši. Celjski strateg Dušan Kosič je danes v roko segel še trem nogometašem, novo pogodbo z zasedbo iz knežjega mesta so podpisali Mitja Lotrič, Rok Štraus in Luka Kerin.

Štraus je pogodbo s celjskim klubom podaljšal za dve leti, do konca sezone 2020/21, še leto dlje pa bosta rumeno-modri dres nosila napadalca Mitja Lotrič in Luka Kerin.

V minuli sezoni je najpomembnejšo vlogo odigral Lotrič, Prekmurec je na 29 ligaških tekmah dosegel osem golov. Štraus je v 20 nastopih zbral 354 minut, Kerin pa je prvenstvo sklenil z 12 nastopi, 459 minutami in zadetkom.

• 19.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Domžalčani klonili v Celju
    Nogometaši Celja so v 14. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 2:1 (1:1).
    Pred tekmo: Celje - Domžale
    Celjane konec tedna čaka zahtevna tekma z Domžalčani, ki še naprej ne najdejo prave igre. Pred meseci so bili ob Kamniški Bistrici boljši grofi, bo v soboto drugače?
  • 05.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani do točke pri Bravu
    Nogometaši ljubljanskega Brava in Celja so se v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:0).
  • 02.10.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Bravo - Celje
    Bravo po porazu na derbiju novincev doma pričakuje Celjane, ki v prejšnjem krogu niso uspeli preskočiti Aluminija. Komu bo pripadel dvoboj sredine lestvice?
  • 30.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez golov v Kidričevem
    Nogometaši Aluminija in Celja so se v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 29.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Aluminij - Celje
    Dvanajsti krog Prve lige Telekom Slovenije bo zaključil dvoboj ekip iz zgornje polovice lestvice. V Kidričevem se bo četrti Aluminij pomeril s petouvrščenimi Celjani. Kdo bo uspešnejši?
  • 26.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani doma uspešni proti Taboru
    Nogometaši Celja so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali CB 24 Tabor Sežano z 2:0 (1:0).
  • 25.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Tabor
    Celjani naskakujejo evropska mesta, za uresničitev cilja pa bo v četrtek moral pasti sežanski Tabor, ki se nahaja v nizu štirih zaporednih porazov.
  • 22.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mura ugnala Celje
    Nogometaši Mure so v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 1:0 (0:0).
  • 20.09.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Mura - Celje
    V Murski Soboti sta nam tokratna tekmeca ob koncu prejšnje sezone pričarala pravo nogometno poslastico. Takrat se je končalo brez zmagovalca, kako bo v nedeljo?