Grofe zamenjal za zmaje

Ljubljančani so se v zaključku zimskega prestopnega roka okrepili še z enim nogometašem, so danes sporočili iz prestolnice. V Stožice se seli Jan Andrejašič, ki bo za Olimpijo do konca sezone igral kot posojeni član Celja.

»Rad bi se zahvalil obema kluboma, da sta uspešno sklenila dogovor in mi s tem uresničila željo, da zaigram za Olimpijo. Zdaj je vse odvisno od mene, zavedam se, koliko dela bom moral vložiti. Na to sem pripravljen in dal bom vse od sebe,« je za spletno stran Olimpije dejal bočni branilec, ki se je na današnjem treningu prvič srečal z novimi soigralci.

Primorec je v Prvi ligi Telekom Slovenije nastopal za Koper in Celje, na 73 ligaških tekmah pa se je štirikrat vpisal med strelce.

• 02.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija z zmago tudi proti Celju
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 21. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 2:0 (1:0).
  • 01.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Celje
    V Stožicah se bosta udarili ekipi, ki sta pomlad odprli z zmago. Celjani so po preobratu v prvem polčasu ugnali Gorico, Olimpija je v drugem polčasu strla Krčane. Komu bo šlo bolje v prestolnici?
  • 06.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija slavila v Celju
    Nogometaši Celja so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 1:3 (1:1).
  • 04.10.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Olimpija
    Sobotni spored prvoligaških dvobojev bo sklenjen v knežjem mestu. Celjani bodo po že sedmem remiju sezone gostili Olimpijo, ki v prejšnjem krogu ni izkoristila spodrsljaja Maribora. Kdo se bo veselil novih točk?
  • 05.08.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija še naprej brez zmage
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 3. krogu Prve lige Telekom Slovenije igrali neodločeno 2:2 (2:1) s Celjem.
  • 03.08.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Točka na dveh preizkušnjah PLTS je z ljubljanske klopi odnesla Ilijo Stolica. Olimpija bo prvo ligaško zmago napadla v obračunu s Celjani, ki prav tako lovijo prvi komplet točk. Kdo bo uspešnejši?
  • 22.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani do točke proti Olimpiji
    Nogometaši Celja in ljubljanske Olimpije so se v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 20.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani in Ljubljančani so se pred dnevi merili v polfinalu pokalnega tekmovanja, v nedeljo pa se bodo grofje in zmaji udarili še prvoligaške točke. Lahko četa Dušana Kosiča na domači zelenici maščuje pokalni izpad?
  • 11.04.2018 | Pokal Slovenije
    Olimpija prvi finalist
    Nogometaši Olimpije so prvi polfinalisti pokala Slovenije za sezono 2017/18. Ljubljančani so na povratni polfinalni tekmi premagali Celjane z 1:0. Olimpija je dobila tudi prvo tekmo, in sicer z 2:1. Edini strelec na tekmi je bil Aris Zarifović v 42. minuti.