Enajsterica 18. kroga PLTS

Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.

• 20.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Maribor doma brez napake
    Nogometaši Maribora so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije doma premagali Rudar Velenje s 3:1 (1:0).
    Prekmurci poraženi v Kranju
    Nogometaši kranjskega Triglava so na današnji tekmi 28. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Muro z 2:1 (0:1).
  • 19.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani do pomembne domače zmage
    Nogometaši Celja so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij iz Kidričevega z 1:0 (0:0).
    Olimpija doma zanesljiva
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico s 3:1 (1:0).
  • 18.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Domžale
    Po nogometno mirni nedelji bo spored 28. kroga PLTS zaključen s ponedeljkovo tekmo na Gubcu. Krško po pomembni zmagi v Novi Gorici napada Domžale. Kdo bo velikonočne praznike zaključil z zmago?
    Pred tekmo: Maribor - Rudar
    Maribor bo zaključno četrtino letošnjega prvenstva odprl z domačo tekmo proti Rudarju. Knapi so se v prejšnjem krogu razveselili prve zmage pod taktirko Almirja Sulejmanovića, vijolice so po avtogolu ugnale Domžale.
    Pred tekmo: Triglav - Mura
    Triglav je izgubil zadnje tri preizkušnje, Mura je neporažena že pet krogov, Prekmurcem je steklo tudi na gostovanjih. Črno-beli so se po Novi Gorici veselili še v Celju, kdo bo uspešnejši v gorenjski prestolnici?
    Pred tekmo: Celje - Aluminij
    Petek bo ponudil dva prvoligaška spopada, po ljubljanski bo oživela tudi celjska zelenica. Celje se bo po porazu z Muro udarilo z Aluminijem, ki se je dobro upiral Olimpiji. Kdo se bo veselil v knežjem mestu?
    Pred tekmo: Olimpija - Gorica
    Prvoligaši bodo velikonočni konec tedna izkoristili za odprtje zadnje četrtine PLTS. V Stožicah bodo uvodno tekmo 28. kroga odigrali nogometaši Olimpije in Gorice, ki so se po novem porazu znašli v težavah.
  • 16.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Enajsterica 27. kroga PLTS
    Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.