Domžalčani za konec do zmage

Domžalčani so pripravljalno obdobje zaključili z zmago, z minimalno zmago premagali beograjski Voždovac. Manj uspešen je bil Triglav, ki je v Krškem klonil pred Vojvodino.

Kranjčani so na Gubcu prejeli tri zadetke, vse v drugem polčasu. Gorenjska mreža se je prvič zatresla v 65. minuti, ko je zadel Zukić, zatem je Alagića dvakrat premagal še Nešković. Orli so poraz omilili v končnici srečanja, ko je bil najprej natančen Gaber Petric, nato pa še Tim Idrizi.

Rumeni so se na domači zelenici udarili z Voždovcem in v močno pomlajeni zasedbi slavili z 1:0. Edini zadetek na tekmi je v 33. minuti dosegel Dario Kolobarić, ki je ukradel žogo na lastni polovici in zanesljivo matiral srbskega vratarja.

DOMŽALE - VOŽDOVAC 1:0

Strelec: Kolobarić (33')
Domžale: Mulalić, Rom, Karić, Žinič, Ilić, Guček, Repas, Urbančič, Musija, Pečnik, Kolobarić. Igrali so še: Mihelak, Femec, Čeh, Markuš, Pantelić. Trener: Simon Rožman.

VOJVODINA - TRIGLAV KRANJ 3:2

Strelci: Zukić (65'), Nešković (72', 85'); Petric (82'), Idrizi (85')
Triglav: Čadež, Kryeziu, Arh-Česen, Mlakar, Šalja, Tijanič, Rogelj, Majcen, Mertelj, Herić, Aliaga. Trener: Dejan Dončić.