Domžalčani za konec do zmage

Domžalčani so pripravljalno obdobje zaključili z zmago, z minimalno zmago premagali beograjski Voždovac. Manj uspešen je bil Triglav, ki je v Krškem klonil pred Vojvodino.

Kranjčani so na Gubcu prejeli tri zadetke, vse v drugem polčasu. Gorenjska mreža se je prvič zatresla v 65. minuti, ko je zadel Zukić, zatem je Alagića dvakrat premagal še Nešković. Orli so poraz omilili v končnici srečanja, ko je bil najprej natančen Gaber Petric, nato pa še Tim Idrizi.

Rumeni so se na domači zelenici udarili z Voždovcem in v močno pomlajeni zasedbi slavili z 1:0. Edini zadetek na tekmi je v 33. minuti dosegel Dario Kolobarić, ki je ukradel žogo na lastni polovici in zanesljivo matiral srbskega vratarja.

DOMŽALE - VOŽDOVAC 1:0

Strelec: Kolobarić (33')
Domžale: Mulalić, Rom, Karić, Žinič, Ilić, Guček, Repas, Urbančič, Musija, Pečnik, Kolobarić. Igrali so še: Mihelak, Femec, Čeh, Markuš, Pantelić. Trener: Simon Rožman.

VOJVODINA - TRIGLAV KRANJ 3:2

Strelci: Zukić (65'), Nešković (72', 85'); Petric (82'), Idrizi (85')
Triglav: Čadež, Kryeziu, Arh-Česen, Mlakar, Šalja, Tijanič, Rogelj, Majcen, Mertelj, Herić, Aliaga. Trener: Dejan Dončić.

• 23.08.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Maribor - Bravo
    Maribor je v Bolgariji iztržil pozitiven izid, vijolice pa pred povratno tekmo z Ludogorcem čaka še domača naloga. V Ljudskem vrtu gostuje Bravo, ki je tako kot aktualni prvak doslej vknjižil eno ligaško zmago. Ljubljančani dihajo za mariborski ovratnik, kdo bo boljši na Štajerskem?
    Pred tekmo: Rudar - Tabor
    Nogometaši Rudarja še vedno čakajo na krstno ligaško slavje v letošnjem prvenstvu, prve gostujoče točke pa bo v Šaleški dolini napadel Tabor. Kraševci so prijetno presenečenje začetka sezone, a so vseh devet točk osvojili na domači zelenici. Kdo se bo veselil v Velenju?
    Pred tekmo: Triglav - Celje
    Rezultatska krivulja Triglava se je po uspešnem odprtju prvenstva obrnila navzdol, orle pa v nedeljo čaka nova zahtevna preizkušnja. Na Gorenjsko prihajaja prebujena zasedba Celja, ki bo skušala nadgraditi skalp državnega prvaka.
  • 21.08.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Mura
    Olimpija je s porazom v Kidričevem izgubila vrh lestvice in padla na drugo mesto, ki ji ga bodo skušali v soboto odvzeti Sobočani. To sezono še neporažena Mura diha za ljubljanski ovratnik, črno-belih pa bodo v Stožicah tudi tokrat deležni bučne podpore svojih pristašev.
    Pred tekmo: Domžale - Aluminij
    Kidričani so prvi hit poletja. Aluminij je na kolena spravil še Olimpijo in zasedel vrh PLTS. Šumari bodo v soboto izzivali Domžale, ki se ne morejo izkopati iz rezultatske krize. Kdo bo boljši ob Kamniški Bistrici?
  • 19.08.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Enajsterica 6. kroga PLTS
    Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si.
  • 18.08.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Aluminij presenetil Olimpijo za prevzem vodstva
    Nogometaši Aluminija iz Kidričevega so v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali ljubljansko Olimpijo z 1:0 (0:0).
    Mura z zmago na drugo mesto
    Nogometaši Mure so v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali velenjski Rudar z 2:0 (0:0).
    Domžalčani ostajajo zadnji
    Nogometaši ljubljanskega Brava in Domžal so se v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 17.08.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani dobili štajerski derbi
    Nogometaši Celja so v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Maribor z 2:1 (1:0).