27.06.2022 | Prva liga Telemach
Domžalčani remizirali s Crveno zvezdo

Domžalčani so se v novi pripravljalni preizkušnji pomerili s Crveno Zvezdo. Dvoboj z aktualnim srbskim prvakom ni dal zmagovalca, Beograjčani so izenačili v izdihljajih srečanja.

Rumeni so z golom Ivana Durdova, ki je bil s 13 goli najboljši strelec druge hrvaške lige, povedli v 28. minuti, rdeče-beli pa so izenačili dve minuti pred koncem tekme. V polno je meril Vladimir Lučić.

Zaradi poškodb so tekmo izpustili Enes Alić, Marko Martinović, Žiga Repas in Alen Jurilj.

CRVENA ZVEZDA - DOMŽALE 1:1 (0:1)

Strelca: Lučić (88'); Durdov (28').
Domžale: Mulalić, Ja. Pišek, Klemenčič, Durdov, Dobrovoljc, Perc, Jakupović, Jo. Pišek, Strajnar, Ilenič, Husmani. Igrali so še: Tratnik, Žinič, Markuš, Topalović, Martić, Jovićević, Hodžić, Podlogar, Batarelo, Saitoski, Rešetar, Vuk. Trener: Simon Rožman.

• 07.10.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Gorica
    Ob Kamniški Bistrici bo odigrano zaključno dejanje uvodne tretjine Prve lige Telemach. Po 11. krogu prvenstva osme Radomlje gostijo deveto Gorico.
    Pred tekmo: Mura - Celje
    Mura je s pomlajeno zasedbo remizirala z Domžalčani, Celjani pa so s preobratom v dvoboju z Radomljami podaljšali serijo zmag. Kdo bo v nedeljskem večeru uspešnejši v Fazaneriji?
  • 06.10.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Olimpija
    Nedeljski spored odpira mestni dvoboj. Komu bo pripadel?
    Pred tekmo: Maribor - Koper
    Derbi kroga bo odigran pod Kalvarijo. Se bodo veselili Mariborčani ali Koprčani?
    Pred tekmo: Tabor - Domžale
    V uvodnem dejanju dvanajstega kroga Tabor pričakuje Domžale. Kako se bo razpletel obračun na Krasu?
  • 05.10.2022 | Prva liga Telemach
    Josip Iličić znova v vijoličastem
    Josip Iličić se po tem, ko je konec avgusta prekinil sodelovanje z Atalanto, vrača domov, na slovenske zelenice. Reprezentant Slovenije bo po več kot 12 letih znova oblekel dres Maribora, dres kluba, iz katerega se je izstrelil v Italijo in tam postal eden od zvezdnikov Serie A.
  • 03.10.2022 | Prva liga Telemach
    Enajsterica 11. kroga Prve lige Telemach
    Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
  • 02.10.2022 | Prva liga Telemach
    Celjani v zaključku strli odpor Radomelj
    Nogometaši Celja so v 11. krogu Prve lige Telemach Slovenije doma premagali Kalcer Radomlje z 2:1 (1:1).
    Maribor zanesljivo prek Gorice
    Nogometaši Maribora so v 11. krogu Prve lige Telemach v gosteh premagali Gorico s 4:1 (3:0).