Cvek za prvo turško zmago Celja

V nov teden se je kar četverica klubov Prve lige Telekom Slovenije prebudila na turških tleh, na katerih najdlje časa vadijo Celjani. Grofje so v nedeljo odigrali še drugo pripravljalno tekmo, udarili so se s srbskim prvoligašem OFK Bačko.

Tako kot na tekmi s Čertonovim, ki so jo dobili Rusi, je tudi v drugi preizkušnji Celjanov na turških tleh padel zgolj en zadetek, zmage pa so se razveselili varovanci Dušana Kosiča. V 55. minuti je najstrožjo kazen, po prekršku nad Rudijem Požegom Vancašem, uspešno izvedel Lovro Cvek.

CELJE - BAČKA 1:0 (0:0)

Strelec: Cvek (55'/11m)
Celje: Jurhar, Flis, Džinić, Zaletel, Brecl, Cvek, Pišek, Požeg Vancaš, Lotrič, Štraus, Ibišević. Igrali so še: Štusej, Štravs, Koritnik. Trener: Dušan Kosić.

• 16.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani visoko ugnali Triglav
    Nogometaši Celja so v 23. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali kranjski Triglav s 4:0 (1:0).
  • 14.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Triglav
    Triglav je prvi hit pomladi. Kranjčani v nadaljevanju PLTS še niso oddali točke, po Aluminiju in Gorici so na kolena spravili še Olimpijo. Lahko nalet Gorenjcev ustavijo Celjani z nekdanjim strategom Triglava Kosičem?
  • 10.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Remi v Krškem
    Nogometaši Krškega in Celja so se v 22. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
  • 08.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Krško - Celje
    Krčani še čakajo na prvo točko v nadaljevanju sezone. Naslednji tekmec Posavcev bodo Celjani, ki se bodo na Gubcu pobirali po porazu v Ljubljani. Kdo se bo veselili v posavski prestolnici?
  • 02.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija z zmago tudi proti Celju
    Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 21. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 2:0 (1:0).
  • 01.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Celje
    V Stožicah se bosta udarili ekipi, ki sta pomlad odprli z zmago. Celjani so po preobratu v prvem polčasu ugnali Gorico, Olimpija je v drugem polčasu strla Krčane. Komu bo šlo bolje v prestolnici?
  • 23.02.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani dobili super uvod
    Nogometaši Celja so v 20. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico s 4:3 (4:2).
  • 21.02.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Gorica
    Dovolj je zime, čas je za nogomet! Prvoligaši se vračajo na zelenice, pomladanski del prvenstva pa bodo s sobotno tekmo v knežjem mestu odprli nogometaši Celja in Gorice. Kdo bo uspešnejši?
  • 18.02.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Grofe zamenjal za zmaje
    Ljubljančani so se v zaključku zimskega prestopnega roka okrepili še z enim nogometašem, so danes sporočili iz prestolnice. V Stožice se seli Jan Andrejašič, ki bo za Olimpijo do konca sezone igral kot posojeni član Celja.