Bravo remiziral z avstrijskim prvakom

Nogometaši Brava so priprave na novo sezono odprli z odmevnim remijem. Ljubljančani so na Solnograškem remizirali z avstrijskim serijskim prvakom Salzburgom.

Četa Dejana Grabića je povedla že v četrti minuti, ko je po podaji Nina Žuglja zadel Mustafa Nukić. "Rdeči biki" iz Salzburga so z lepim zadetkom Dominika Szoboszlaija izenačili v 18. minuti, izid pa se do odmora ni več spremenil. Kmalu po pričetku drugega polčasa je za vodstvo gostiteljev zadel Karim Adeyemi, Bravo pa je do izenačenja prišel v 78. minuti, ko je iz prostega strela izenačil Luka Žinko.

RED BULL SALZBURG - BRAVO 2:2 (1:1)

Strelci: Szoboszlai (18'), Adeyemi (48'); Nukić (4'), Žinko (78')

• 29.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija dobila mestni derbi
    Nogometaši Olimpije so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Stožicah premagali Bravo z 2:0 (0:0).
  • 28.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Bravo
    Pred prekmursko-štajerskim bomo priča še mestnemu derbiju. Kaj bo prinesel obračun ljubljanskih sosedov?
  • 25.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Bravo in Aluminij brez zmagovalca
    Nogometaši ljubljanskega Brava in Aluminija so se v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
  • 24.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Bravo - Aluminij
    Bravo je v prejšnjem krogu znova spoznal, kako zahtevna so gostovanja v Sežani, v nedeljo pa ga čaka obračun z Aluminijem. Kidričani so v sedmem krogu PLTS slavili v Fazaneriji, med tednom pa izgubili pokalni dvoboj s Koprom.
  • 18.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Tabor doma še naprej učinkovit
    Nogometaši CB 24 Tabora Sežane so v 7. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali ljubljanski Bravo z 2:0 (1:0).
  • 17.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Tabor - Bravo
    Nestanovitni Tabor doma pričakuje Bravo, ki je pred reprezentančnim premorom presenetil z zmago nad Muro. Komu bo pripadel dvoboj vrha lestvice?
  • 04.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Bravo zadal Muri prvi poraz
    Nogometaši ljubljanskega Brava so v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Muro z 2:1 (1:1).
  • 02.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Bravo - Mura
    Bravo je po odličnem odprtju sezone nekoliko popustil. Ljubljančani so na treh tekmah iztržili zgolj točko, v nedeljo pa jih čaka nova zahtevna preizkušnja, saj v Šiško prihaja vodilna in še neporažena Mura.
  • 27.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Prva zmaga tudi za Celjane
    Nogometaši Celja so v 5. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Bravo z 2:0 (1:0).
  • 25.09.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Bravo
    Celje bo po izpadu iz Evrope doma pričakalo Šiškarje, ki so sredi tedna nepričakovano končali pokalno pot. Kdo se bo hitreje postavil na noge?