Bezjak znova v dresu Celja

Celjani bodo v nadaljevanju sezone močnejši za izkušnje Romana Bezjaka. Korošec se je po osmih letih vrnil v knežje mesto, z grofi pa je sklenil pogodbo do konca letošnjega prvenstva.

"Enaintridesetletni napadalec je knežje mesto zapustil pred osmimi leti, ko je odšel k bolgarskemu Ludogoretsu. Po Rijeki, Darmstadtu, Jagiellonii, APOEL-u in Olimpiji bo občasni reprezentant Slovenije spet oblekel rumeno-modri dres, v katerem je na 137 srečanjih dosegel 39 zadetkov. Osmi najboljši strelec z večne klubske lestvice Prve lige Telekom Slovenije (34) bo na stadionu Z’dežele nosil dres s številko 9, trenerju Dušanu Kosiću pa bo na voljo že za nedeljski obračun z ljubljansko Olimpijo," so sporočili iz tabora državnih prvakov.

Bezjak je za člansko reprezentanco Slovenije odigral 33 tekem, petkrat se je vpisal tudi med strelce.

????ROMAN BEZJAK JE DOMA?????? VECˇ SLEDI!? #drzˇavniprvaki #mojemestomojklub #gremocele ????

A post shared by NK Celje (@nkcelje) on

• 01.12.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Tabor - Celje
    Tabor je po tesnem porazu v Ljudskem vrtu še šestič zapored ostal brez zmage, v četrtek pa na Kras prihaja ranjeno Celje. Državni prvaki se bodo na Primorskem pobirali po dveh bolečih porazih.
  • 29.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Poraz Celja pri Bravu
    Nogometaši ljubljanskega Brava so v 14. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 2:1 (1:1).
  • 27.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Bravo - Celje
    Nedeljsko nogometno dogajanje na zelenicah Prve lige Telekom Slovenije se bo pričelo kmalu po nedeljskem kosilu. V Šiški se bosta pomerili ranjeni zasedbi Brava in Celja, kdo se bo pobral po porazu?
  • 25.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mariboru štajerski derbi
    Nogometaši Maribora so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Celje z 2:0 (1:0).
  • 23.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Maribor
    Štajerski derbi bo vrhunec 13. kroga PLTS. Maribor bo v knežjem mestu napadal četrto zaporedno zmago, Celje po tesnem slavju v Domžalah išče pot do tretje zmage v nizu. Kdo bo uspešnejši?
  • 22.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani osvojili Domžale
    Nogometaši Celja so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Domžale z 1:0 (0:0).
  • 20.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Celje
    Tako Domžalčani kot tudi Celjani so v prejšnjem krogu po dolgem času vpisali vse tri točke. Kdo bo ob Kamniški Bistrici nadaljeval pozitiven niz?
  • 06.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Za uvod kroga visoka zmaga Celja
    Nogometaši Celja so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij s 4:0 (1:0).
  • 05.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Aluminij
    Celje je drugo četrtino PLTS odprlo z remijem v Fazaneriji, grofje pa na zmago čakajo že štiri kroge. V petek bo v knežjem mestu gostoval Aluminij, ki je v spopadu z Mariborom vknjižil prvo ničlo po seriji treh tekem neporaženosti.
  • 02.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez zadetkov na Fazaneriji
    Nogometaši Mure in Celja so se v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.