23.06.2019 | A
Belec k Bezjaku

Vid Belec se vsaj za eno leto poslavlja od Apeninskega polotoka. Reprezentančni vratar bo nogometno pot nadaljeval na Cipru, v sezoni 2019/20 bo branil mrežo ciprskega APOEL-a.

Aktualni ciprski prvak si je izkušenega vratarja izposodil do konca prihajajoče sezone, so pozno zvečer potrdili v Nikoziji. Belec bo v rumeno-modri opravi igral s statusom posojenega člana Sampdorie, s katero ima sklenjeno še dveletno pogodbo. Štajerec se je v Genovo preselil lansko poletje, a v celotni sezoni ni odigral niti minute.

Član APOEL-a je že Roman Bezjak, ki se je v Nikozijo preselil sredi lanske sezone in klubu pomagal do naslova državnega prvaka.

• 21.10.2019 | A
    Konec tedna minil brez gola
    Jan Oblak in druščina so se po reprezentančnih obveznostih vrnili v klubske sredine. Kar nekaj reprezentantov v prihodnjih dneh čakajo evropske preizkušnje, kako pa so se odrezali konec minulega tedna?
  • 14.10.2019 | A
    Odmevi po porazu z Avstrijo
    Slovenska izbrana vrsta pred polnimi Stožicami ni našla pravega odgovora na avstrijsko igro in vpisala še tretji poraz v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo.
  • 13.10.2019 | A
    V polnih Stožicah veselje Avstrijcev
    Izbrana vrsta Slovenije je po porazu v Skopju izgubila tudi dvoboj z Avstrijo. Severni sosedje so se v polnih Stožicah veselili minimalne zmage, s katero so močno otežili slovenski položaj.
    Slovenija danes v razprodanih Stožicah z Avstrijo
    Slovenska nogometna reprezentanca bo danes ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih kvalifikacijskih tekem bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
  • 12.10.2019 | A
    Kek: V Stožice prihaja zelo kakovostna ekipa
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v nedeljo ob 20.45 v Stožicah igrala osmo tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Na eni izmed ključnih tekem kvalifikacij bo tekmec sicer oslabljena Avstrija, a njen niz neporaženosti zahteva dobršno mero previdnosti.
    Pomembne informacije pred tekmo z Avstrijo
    Slovenska nogometna reprezentanca se bo v nedeljo ob 20.45 pomerila z Avstrijo v razprodanih Stožicah. Ker želimo, da bo vaša navijaška izkušnja popolna, smo za vas pripravili posebne napotke, ki vam bodo olajšali prihod na prizorišče tekme.
  • 11.10.2019 | A
    Oblak: Treba je dvigniti glave
    Slovenska nogometna reprezentanca se je iz Skopja vrnila praznih rok in polna razočaranja zaradi predstave ob porazu proti Severni Makedoniji.
  • 10.10.2019 | A
    Poraz v Skopju
    Izbrana vrsta Slovenije je v Skopju izgubila sedmo preizkušnjo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020. Severni Makedonci so bili na domači zelenici boljši z 2:1, Jana Oblaka je v drugem polčasu dvakrat premagal Esif Elmas.
    Slovenija danes s Severno Makedonijo
    Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija
  • 09.10.2019 | A
    Kek: Želimo razveseliti navijače
    Slovenska nogometna reprezentanca bo v četrtek ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija. Tako selektor Matjaž Kek kot vratar Jan Oblak si želita tri točke, a poudarjata, da bo nasproti stal kakovosten tekmec.