Datum od
Datum do

21.10.2012 | Futsal AA
Srbija v drugem delu ugnala Slovence
Slovenija je na drugi tekmi proti Srbiji doživela poraz, 10:4 je bilo. Varovanci selektorja Andreja Dobovičnika so se izkazali v prvem delu (1:3), v drugem delu pa so prišle do izraza domače izkušnje. Povrh vsega je Slovenija ostala v drugem delu še brez Igorja Osredkarja in Benjamina Melinka, ki sta se poškodovala, pred 30. minuto pa že zapustila teren.
20.10.2012 | U19
Poraz proti Švedski
Skandinavke so povedle v 30. minuti, na odmor pa odšle s prednostjo 3:0. Z golom v slovenski mreži so začele polčas (49.), do konca pa bile uspešne še dvakrat za končnih 6:0. Tri gole je prispevala Marija Banušić.
20.10.2012 | Futsal AA
Tesen poraz v Beogradu
Slovenija je na prvi od dveh tekem priznala premoč Srbiji, 3:2 je bilo. Za Slovenijo sta zadela Igor Osredkar in Alen Fetić. Jutri se bosta ekipi pomerili še enkrat (20.00).
Slovenke začenjajo kvalifikacije proti Švedinjam
»Vendar dosegljiva. Preko leta smo odigrali kar nekaj dobrih tekem, ki so nam vsaka zase dajale odgovore na to, kje smo in kaj je potrebno še postoriti. Učimo se iz tekme v tekmo, vsaka tekma je prinesla novo izkušnjo - slabo ali dobro. Skupina je težka, vendar po izkušnjah iz preteklosti lahko vsakega premagaš - seveda lahko z vsakim tudi izgubiš,« pove selektorica Mikelnova.
Slovenci sinoči trenirali, nocoj proti Srbiji (19.00)
»To so vse pripravljalne tekme, ciklus se šele začenja. Je pa jasno – vsakič želimo zmagati. To je povsem normalno in naravno. A ne bomo gledali le na rezultat – pazili bomo na afirmacijo mladih, da vidimo, kdo lahko igra na tem nivoju,« pove selektor Andrej Dobovičnik.
17.10.2012 | A
Čeferin: "Fantje so se borili do konca!"
S tekmo v Tirani je zaključen jesenski del kvalifikacij za SP 2014 v Braziliji, ki pa še niso niti na polovici. Še vedno je v igri osemnajst točk. Po težki tiranski tekmi so za mnenje povprašali predsednika NZS, Aleksandra Čeferina.
17.10.2012 | U16
Zmaga v Strumici
Najmlajša slovenska reprezentanca je na gostovanju pri Makedoniji premagala domačine z 1:2.
16.10.2012 | A
Slovenija ni našla recepta proti Orlom
Izbrana vrsta ni uspela ponoviti petkovega rezultata, ko je v Ljudskem vrtu zabeležila svojo prvo zmago v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo v Braziliji. V svojem četrtem nastopu za mundial je še tretjič ostala praznih rok. Po Švici in Norveški so bili z 1:0 boljši tudi Albanci. Tekmo je zaznamovalo močno deževje in nekaj rumenih kartonov, ki bodo z igrišča proti Islandiji spomladi prihodnje leto zadržali nekaj izkušenih reprezentantov.
Albanija - Slovenija 1:0
16.10.2012 | U19
Slovenke opravile zadnji test pred potjo v Rusijo
»Pred nami sta še dva dneva, ko bomo vse misli posvetili pripravi na Švedinje,« sklenejo v slovenskem taboru, ki ga v soboto, 20.10., čaka prvi obračun v kvalifikacijah.
Kdo bo zadnji zmagovalec tiranskega stadiona?
Albanska izbrana vrsta višje od 50. mesta na Fifini jakostni lestvici še ni bila. Tudi na aktualni razpredelnici je 49 mest za Slovenijo. Bodo kapetan Handanovič in soigralci papirnato premoč potrdili tudi na stadionu Qemal Staf?
15.10.2012 | A
Trenirali v Tirani
Slovenska nogometna reprezentanca bo v torek ob 20.45 na stadionu Qemal Stafa igrala četrto tekmo kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2014. V Tirani jo čaka obračun z Albanijo, po dveh porazih in zmagi si v slovenskem taboru želijo nove tri točke, ki bi jih obdržale v stiku z vodilnimi v skupini E pred spomladanskim nadaljevanjem kvalifikacij. Stojanović namesto Cesarja v Albanijo vpoklical tudi Balažica.
15.10.2012 | U19
U19: Remi s Švedi premalo za napredovanje
V prvem polčasu sta bili ekipi poravnani, Švedi so povzročali precej težav na levem boku, povedli pa so v 19. minuti preko Tankovica. To je bil hladen tuš za varovance selektorja Primoža Gliho, a se niso pustili zmotiti.
WU19: Slovenke na priprave, v petek v Rusijo
»Favorit naše skupine je vsekakor Švedska, ki spada med velesile svetovnega ženskega nogometa. Mi vsekakor ne sodimo med favorite, vendar so dekleta sposobna pripraviti presenečenje - seveda z dobrimi igrami, ekipnim duhom in kančkom sreče.«
14.10.2012 | A
Statistika na strani Slovenije
Slovensko nogometno reprezentanco v torek čaka nov kvalifikacijski obračun. Tokrat varovanci Slaviše Stojanovića potujejo v Albanijo, natančneje v Tirano, kjer so v preteklosti že zmagovali.
13.10.2012 | A
Vrhunci: Slovenija : Ciper 2:1
Slovenija je v Ljudskem vrtu sinoči z 2:1 premagala Ciper, v nadaljevanju pa si oglejte video vrhunce s tekme, v kateri si je Slovenija priborila prve tri točke. Prisluhnite tudi Slaviši Stojanoviću in Jasminu Kurtiću.
12.10.2012 | A
Slovenija do prvih točk v boju za SP
Slovenski članski reprezentanci je uspelo! Po dveh ničlah je v svojem tretjem poizkusu prišla do točk, ki jih nujno potrebuje v boju za nastop na svetovnem prvenstvu v Braziliji leta 2014. Precej bolj agresivna Slovenija je z všečno igro v štajerski prestolnici z 2:1 premagala reprezentanco Cipra. Za slovensko trobojnico je bil dvakrat natančen Tim Matavž.
Slovenija - Ciper 2:1
12.10.2012 | U19
Slovenija se bo za preboj v elitni del kvalifikacij v ponedeljek, 15.10., v Slovenski Bistrici pomerila še s Švedsko (1:3 je klonila danes proti Rusiji).
Vstopnice tudi na štadionu
Slovenska reprezentanca se bo v petek, 12. 10 ob 20:45 v Ljudskem vrtu pomerila s Ciprom, fantje na čelu s Samirjem Handanovićem pa bodo lovili prvo zmago v nadaljevanju kvalifikacij. Vstopnice za petkov spektakel v Mariboru so še na voljo.