Datum od
Datum do

07.11.2021 | 2. SNL
Triglav in Gorica do nove zmage, BIlje slavile na Koroškem
Na uvodni preizkušnji zadnjega kroga prve polovice 2. SNLje padlo kar šest zadetkov, Novomeščani in Ajdovci pa so si razdelili točke. Triglav po zmagi v Ljubljani ostaja na čelu lestvice, nove zmage so se veselili tudi Goričani. Bilje so Ravenčanom zadale prvi domači poraz.
07.11.2021 | Futsal AA
Izjemno uspešen slovenski vikend v Italiji
V Italiji v Serie A je bil na sporedu 7. krog, ki se je končal skoraj optimalno za vse naše legionarje. Dejan Bizjak je manjkal v ekipi ob remiju njegove ekipe (2:2), so pa Bizjakovi ostali 7. na prvenstveni lestvici.
07.11.2021 | Prva liga Telemach
Aluminij presenetil Olimpijo
Nogometaši Aluminija so v 16. krogu Prve lige Telemach v Kidričevem premagali Olimpijo z 1:0 (0:0).
06.11.2021 | Prva liga Telemach
Kopru primorski dvoboj
Nogometaši Kopra so v 16. krogu Prve lige Telemach premagali CB24 Tabor Sežano z 1:0 (0:0).
06.11.2021 | Futsal U19
Po remiju poraz z Italijo
Slovenska mladinska futsal reprezentanca je odigrala še drugo tekmo v dveh dneh z italijanskimi vrstniki in zabeležila poraz (0:6). Polčas so dobili domačini, vodili so 1:0, potem pa dosegli še pet golov.
Maribor ugnal Bravo in skočil na vrh
Nogometaši Brava so v 16. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Mariboru z 0:2 (0:1).
06.11.2021 | Futsal AA
Dvakrat proti Hrvaški
Pred člansko futsal reprezentanco je nov preizkus. Reprezentanca bo odigrala dve prijateljski tekmi z reprezentanco Hrvaške. Prva tekma bo pri naših sosedih 16.11.2021, dvorana Sutinska vrela Zagreb (18.30), druga pa v Športni dvorani Brežice, sreda, 17.11.2021 s pričetkom ob 18.00 tudi z neposrednim prenosom na Sportklubu.
05.11.2021 | Futsal U19
Remi z Italijani
Slovenska mladinska futsal reprezentanca je nocoj odigrala prvo od dveh pripravljalnih tekem z vrstniki iz Italije. Domačini so dobili polčas (1:0), tekma pa se je končala z rezultatom 3:3. Vse tri gole za Slovenijo je zabil Žan Janež. Jutri se bosta ekipi pomerili še enkrat.
05.11.2021 | Prva liga Telemach
Radomljam pomembna zmaga
Nogometaši Kalcerja Radomelj so v tekmi 16. kroga Prve lige Telemach premagali Celje s 3:2 (1:0).
Pred tekmo: Mura - Domžale
Zadnja tekma pred novembrskim reprezentančnim premorom bo odigrana v Fazaneriji. Mura bo skušala zmagovalni post prekiniti v dvoboju z Domžalami, ki bi se s tremi točkami povsem približale Sobočanom.
Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
Olimpija se bo pred novembrskim reprezentančnim premorom merila z Aluminijem. Zmaji z gostovanji v Kidričevem nimajo najpritnejših izkušenj, saj so na Štajerskem doživeli že sedem porazov.
04.11.2021 | Mednarodna tekmovanja
Mura znova drago prodala svojo kožo
Nogometaši Mure se iz Bretanije vračajo s tesnim porazom. Sobočani so se znova predstavili z borbeno, v drugem polčasu pa so si pripravili tudi nekaj udarcev. Sicer razpoloženi Matko Obradović je po golu Loica Badeja klonil v 76. minuti, po predložku iz prostega strela Lovra Majerja.
04.11.2021 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Koper - Tabor
Na Obalo prihajajo Sežančani. Komu bo pripadel sosedski dvoboj?
Pred tekmo: Bravo - Maribor
Spodnja Šiška gosti obračun zgornjega dela lestvice. Bo Bravo ujel priključek z vodilno trojico?
04.11.2021 | Futsal U19
V petek in soboto proti Italiji
»Nocoj nas čaka trening, določene zadeve spravljamo v igro in na teren,« pravi selektor Dobovičnik, ki priznava, da je v primeru reprezentance vse nekako v funkciji rezultata. »A v tem hipu ni primaren. Ti dve tekmi bosta že nekaj pokazali, kaj sodimo, kje se lahko pozicioniramo. Glede na to da Italija skoraj zagotovo premore dobro ekipo,« nadaljuje selektor.
04.11.2021 | 2. SNL
Zadnji krog prve polovice prvenstva, sosedski dvoboj v Brežicah
Drugoligaši s prvim novembrskim koncem tedna zaključujejo uvodno polovico letošnjega prvenstva. Vodilni Triglav bo v soboto gostoval pri Iliriji, Gorica pa se bo pred kamerami Sportkluba udarila z Rudarjem. Na spletni strani NZS boste lahko spremljali nedeljski sosedski obračun Brežic in Krškega.
04.11.2021 | U18
Dvakrat s Slovaško
Slovenska reprezentanca do 18 let bo v začetku novembra v Kranjski Gori odigrala prijateljski tekmi s Slovaško.
Mura znova z Rennesom
Pred nogometaši Mure je nova, četrta preizkušnja skupinskega dela UEFA Evropske konferenčne lige. Slovenski prvak se bo znova pomeril s francoskim Rennesom, s katerim je pred dvema tednoma tesno izgubil v Ljudskem vrtu.
03.11.2021 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Radomlje - Celje
Radomljani na krilih pomembne zmage proti Taboru pričakujejo Celje, ki pod taktirko Simona Sešlarja še ni klonilo. Bo tokrat drugače?
Enajsterica 15. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.