Datum od
Datum do

11.05.2015 | Pokal Pivovarna Union
Vstopnice za Finale Pokala Slovenije 2015 v prodaji
Slovensko pokalno nogometno tekmovanje je pred končno odločitvijo. 20. maja ob 20:30 uri se bosta na Bonifiki za drugo letošnjo lovoriko pomerila Luka Koper in NK Celje. Koprčani so na poti do finala nazadnje izločili Domžalčane, Celjani pa Mariborčane, vstopnice za pokalni finale pa so v prodaji od danes.
10.05.2015 | 2. SNL
2. SNL: Na derbiju osem golov in remi, na vrhu ponovno Krško
Težko pričakovani 24. krog druge slovenske nogometne lige ni razočaral. V Dobu smo spremljali pravo nogometno poslastico, ki se je kljub osmim zadetkom končala z neodločenim rezultatom. Delitev točk je ustrezala Krčanom, ki so se z zmago na Primorskem bliskovito vrnili na vrh prvenstvene lestvice. Tolmin je ugnal Dravinjo, Šenčur pa je iztržil pomembno točko v Veržeju.
09.05.2015 | U18
Euro U17: Slovenija s tesnim porazom proti Nemčiji
Slovenski kadetski reprezentanti so na evropskem prvenstvu v Bolgariji doživeli še drug poraz. Po minimalnem porazu proti Čehom so danes v Burgasu izgubili še proti nemškim vrstnikom z 0:1 (0:1). Izbrance Igorja Benedejčiča tretja tekma v skupini B čaka v torek proti Belgiji.
Slovenija - Nemčija 0:1
Euro U17: Proti Nemcem brez prevelikega spoštovanja
Slovensko kadetsko reprezentanco danes v Bolgariji čaka nova preizkušnja na Evropskem prvenstvu do 17 let. Razočaranje po porazu s Češko se je nekoliko poleglo, ob 18:00 pa se bodo Slovenci v prenosu na Eurosport 1 pomerili z Nemčijo.
07.05.2015 | A
Lestvica FIFE: Slovenija zadržala položaj
Majska kakovostna lestvica Mednarodne nogometne zveze (Fifa) ni postregla z veliko spremembami. Prvih 17 mest se ni spremenilo, še vedno vodi Nemčija pred Argentino in Belgijo, nespremenjena pa je ostala tudi uvrstitev slovenskih nogometašev, varovanci Srečka Katanca so še naprej na 47. mestu.
06.05.2015 | U18
Evropsko prvenstvo začeli z minimalnim porazom
Slovenska nogometna reprezentanca je na svoji prvi tekmi evropskega prvenstva do 17 let v bolgarskem Slivnu izgubila proti Češki z 0:1 (0:0). Izbrani Igorja Benedejčiča bodo drugo tekmo na prvenstvu igrali v soboto, pomerili se bodo z nemškimi vrstniki, tretjo pa v torek proti Belgijcem.
Češka - Slovenija 1:0
05.05.2015 | U18
Slovenija optimistična pred prvo preizkušnjo
Slovensko kadetsko reprezentanco, ki si je v elitnem delu kvalifikacij lani v Angliji zagotovila nastop na Evropskem prvenstvu do 17 let, jutri čaka prvi nastop na prvenstvu v Bolgariji. Benedejčič pred tekmo s Čehi optimističen.
V živo: Slovenija na EURU U17
Kadetska reprezentanca Slovenije začenja z evropskim prvenstvom U17. Izbranci Igorja Benedejčiča se bodo dokazovali v skupini B, kjer so še izbrane vrste Češke, Nemčije in Belgije. Naše fante bomo seveda pozorno spremljali tudi na naši spletni strani, kjer bomo objavljali tudi vaše misli, želje in ostale vpise preko socialnih omrežij. Izrazite našim mladeničem podporo z uporabo značke #EUROU17SLO.
04.05.2015 | NZS
Licenciranje: Na prvi stopnji uspešnih vseh deset klubov
Licenčna komisija pri Nogometni zvezi Slovenije je danes objavila rezultate licenčnega postopka za klube 1. SNL na prvi stopnji za sezono 2015/16. Vseh deset klubov je pridobilo licenco za nastop v 1. SNL, medtem ko je licenco za nastopanje v evropskih pokalih pridobilo sedem klubov.
03.05.2015 | 2. SNL
2. SNL: Krško padlo na tretje mesto, na vrhu Dob
23. krog druge slovenske nogometne lige je prinesel pomembne spremembe na vrhu prvenstvene lestvice. Po dolgem času so iz vrha sestopili Krčani, ki so po porazu s Tolminom padli na tretje mesto prvenstvene razpredelnice, na prvo pozicijo pa so se zavihteli branilci naslova iz Doba, ki so v Kranju zanesljivo ugnali domači Triglav. Dobro formo je potrdil tudi Aluminij, ki Dobljanom diha za ovratnik.
01.05.2015 | U18
U18: Benedejčič izbral potnike na evropsko prvenstvo
Selektor kadetske reprezentance Slovenije, Igor Benedejčič, je predstavil seznam nogometašev, ki bodo zastopali slovenske barve na evropskem prvenstvu U17 v Bolgariji.
01.05.2015 | U17
U17: Za konec zmaga proti Italiji
Slovenska reprezentanca do 17 let je osvojila končno tretje mesto na Turnirju narodov. Izbranci Dušana Kosiča so za konec po enajstmetrovkah premagali Italijo s 4:3, potem ko se je redni del končal brez zadetkov.
30.04.2015 | U17
U17: V polfinalu boljši Avstrijci
Slovenska reprezentanca do 17 let je v polfinalu Turnirja narodov izgubila z izbrano vrsto Avstrije z 0:2. Selekcija Dušana Kosiča se bo v petek z Italijo pomerila za končno tretje mesto.
28.04.2015 | U18
Benedejčič: Fantje so motivirani
Slovenska reprezentanca do 18 let se v teh dneh pod Pohorjem pripravlja na evropsko prvenstvo U17, ki se bo 6. maja začelo v Bolgariji. Selektor Igor Benedejčič je zadovoljen s prizadevnostjo nogometašev, ki si skušajo izboriti svoje mesto na zaključnem turnirju.
27.04.2015 | Ženska A
LEGIONARKE: Zabili Zverova in Erženova
V Italiji je v 24. krogu Riviera di Romagna Kristine Erman remiziral (1:1) v Pordenoneju, Bari Ines Špelič pa je izgubil (5:1) na gostovanju pri Zaccariji. Ermanova in soigralke so na 8. mestu, ekipa Ines Špelič pa na 12.
27.04.2015 | U17
U17: Slovenija v polfinalu Turnirja narodov
Izbrana vrsta Slovenije je z odliko opravila tudi s tretjo preizkušnjo na Turnirju Narodov, saj je v derbiju skupine C s 3:2 premagala reprezentanco Združenih držav Amerike. Izbranci Dušana Kosiča so se tako uvrstili v polfinale turnirja, kjer se bodo v sredo srečali z Avstrijci.
26.04.2015 | U17
U17: Slovenija premagala tudi Kostariko
Kadetska reprezentanca Slovenije je na drugi tekmi Turnirja narodov premagala selekcijo Kostarike s 3:0 (1:0). Za izbrano vrsto Dušana Kosiča sta zadela Luka Kerin in Žan Celar, ki je bil uspešen dvakrat.
U17: Turnir narodov začeli z visoko zmago proti Hrvaški
Slovenska reprezentanca do 17 let tudi letos sodeluje na prestižnem turnirju narodov, ki ga je doslej že dvakrat osvojila. Izbranci Dušana Kosiča so začeli z branjenjem naslova v Biljah, kjer so premagali hrvaške vrstnike s 3:0.