Vnovič boljše od Madžarske
Naslednji teden bo reprezentanca opravila še zadnji skupen, pomembni trening v NZS centru.
24.09.2015 | A
Preživi dan z reprezentanco
Ob prvi obletnici, od kar je svoja vrata odprla uradna trgovina NZS Nike, Nogometna zveza Slovenije organizira posebno nagradno igro, v kateri lahko z nekaj sreče pri žrebu osvojite posebno doživetje in preživite dan s slovensko nogometno reprezentanco!
24.09.2015 | U17
U17: Z dobrim vtisom, a brez točk
Slovenska reprezentanca do 17 let je na uvodni kvalifikacijski tekmi za EP U17 2016 doživela poraz proti Belgiji z 1:2 (0:1). Edini zadetek za četo Dušana Kosiča je prispeval Adam Gnezda Čerin.
23.09.2015 | Futsal AA
Remi Slovenije in Srbije
Le vratarju Aleksi Antoniću se lahko Srbi zahvalijo, da se rezultat po poizkusih Mordeja in Fetića ni spremenil. Anže Širok je v 19. minuti v padcu po odbitem strelu pospravil žogo v mrežo za vodstvo ob polčasu 2:1.
23.09.2015 | U17
U17: Kadeti začenjajo s kvalifikacijami
Slovenska reprezentanca do 17 let bo med 24. in 29. septembrom gostila uvodni kvalifikacijski turnir za evropsko prvenstvo U17 2016. V kvalifikacijski skupini 10, tekme bodo potekale v Lendavi in v Bakovcih, so še reprezentance Belgije, Turčije in Ferskih otokov.
23.09.2015 | NZS
Seminar na temo vzdrževanja nogometnih igrišč uspel
V ponedeljek je na Brdu pri Kranju potekal seminar NZS na temo vzdrževanja nogometnih igrišč. Dogodku je prisostvovalo kar 69 posameznikov, ki so se seznanili s sodobnimi smernicami in dobrimi praksami na omenjenem področju.
22.09.2015 | U17
Premagale Madžarke
Zmagoviti gol je dosegla že v 3. minuti Nika Pintarič.
22.09.2015 | Futsal AA
Proti Srbiji pokazali karakter
Postava Kristjan Čujec, Igor Osredkar, Rok Mordej, Gašper Vrhovec, na vratih pa Damir Puškar, je zrežirala vodstvo Slovenije. V svojem 84. nastopu za Slovenijo je Čujec s pravim evrologom ometel pajčevino srbskega gola.
22.09.2015 | Ženska A
Škotinje slavile v Ajdovščini
Slovenija je dobro začela, čeprav je bil pritisk gostij velik. V 4. minuti je z levega boka iskala soigralke Lara Prašnikar, v 6. minuti je merila kapetanka Mateja Zver, v 27. minuti pa Urška Žganec.
21.09.2015 | Ženska A
Slovenke pripravljene na Škotsko
»Športnice smo, zanima nas zmaga. Da je nekdo boljši od nas, ne priznamo nikomur. Paziti moramo od prve minute naprej, morda nas bodo Škotinje pritisnile takoj,« je na vse pripravljena kapetanka.
21.09.2015 | Futsal AA
Futsal reprezentanca uvodoma s Srbijo
»Gre za primernega tekmeca, proti kateremu bomo dali minute igralcem, ki smo jih poklicali. Želel bi, da razširimo obstoječo bazo z vsaj enim ali dvema,« Dobovičnik razkrije plane za obračuna s Srbijo.
20.09.2015 | Pokal Pivovarna Union
PLTS: Olimpiji vse bolj udobno na vrhu
10. krog Prve lige Telekom Slovenije se je razpletel po željah ljubljanske Olimpije, ki je z zmago v Novi Gorici povečala prednost pred zasledovalci. Goričani ostajajo na drugem mestu, a le z dvema točkama prednosti pred Domžalami, ki so ugnale Luko Koper. Četrtouvrščeni Maribor, ki je tokrat izgubil v Zavrču, zaostaja za vodilno pozicijo že za deset točk.
20.09.2015 | U19
FOTO + IZJAVE: Za konec premagale Bolgarijo
Za prvi gol gredo zasluge Zali Kuštrin, ki je z nepopustljivo igro vzela žogo bolgarski branilki ter podala na drugo vratnico. Akcijo je spremljala Kolblova, ki je pospravila žogo v žogo.
20.09.2015 | 2. SNL
2. SNL: Velika zmaga Triglava
Vodilni Kalcer Radomlje v 7. krogu 2. slovenske nogometne lige moral priznati premoč kranjskega Triglava, ki je zmagal z 2:0. Kljub porazu, prvem v sezoni, so Radomljčani obdržali prvo mesto na prvenstveni lestvici. S 5:1 je Aluminij v drugi današnji tekmi premagal Zarico iz Kranja.
18.09.2015 | Pokal Pivovarna Union
Pokal Slovenije: Znani četrtfinalni pari
Na sedežu Nogometne zveze Slovenije je bil danes opravljen žreb četrtfinalnih parov pokalnega tekmovanja. Koprčani, aktualni pokalni prvaki se bodo pomerili z Domžalami, Velenjčani so naleteli na državne prvake iz Maribora, Olimpija se bo srečala s Celjem, medtem ko bo ptujska Drava branila drugoligaško čast proti Zavrču.
18.09.2015 | NZS
Seminar NZS: Vzdrževanje nogometnih igrišč
Z željo dvigniti vzdrževanje slovenskih nogometnih igrišč na višji nivo, bo v okviru strategije NZS v ponedeljek, 21.septembra 2015, v Kongresnem centru na Brdu pri Kranju potekal celodnevni seminar na temo – Vzdrževanje nogometnih igrišč
18.09.2015 | A
Berić zabil prvega v majici Saint Etienna
Po torkovih in sredinih tekmah nogometne lige prvakov so prve tekme odigrali tudi v Uefa evropski ligi. Med številnimi klubi je tudi šesterica klubov, kjer igrajo Slovenci, največ pozornosti pa je požel Robert Berič, ki je na drugi tekmi v dresu francoskega Saint Etienna zadel že v četrti minuti.
18.09.2015 | Ženska A
Članice na priprave, v torek proti Škotski
To bo četrtič, da Slovenija igra kvalifikacije za EP, čez teden dni (25.9. 1993) pa bo 22 let od prve uradne tekme članic. 25.9. 1993 so igrale proti Angliji.
LEGIONARKE: Anja Milenkovič in soigralke po preobratu
V derbiju nizozemske lige je Kristina Erman gostovala pri PSV-ju in vknjižila tesen poraz. V ZDA se je zmage in gola razveselila Pamela Begić.
17.09.2015 | U19
Slovenska reprezentanca do 19 let je na drugi tekmi kvalifikacij doživela poraz. Z 1:7 so varovanke selektorice Petre Mikeln klonile proti Rusiji. Na drugi tekmi skupine je bila Irska prepričljivo s 6:0 boljša od Bolgarije.