Datum od
Datum do

11.09.2022 | WU15
Slovenija zmagovalka Uefinega razvojnega turnirja
Varovanke trenerke Anje Milenkovič so bile s 7:1 boljše od Luksemburga. Taja Strgar je dosegla štiri gole. Slovenija je s to zmago potrdila 1. mesto in z osmimi točkami končno zmago na turnirju.
10.09.2022 | Prva liga Telemach
Celjani zadali prvi poraz Olimpiji
Nogometaši Celja so v 9. krogu Prve lige Telemach premagali ljubljansko Olimpijo s 4:3 (0:2).
Gorica slavila pri sosedih
Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 9. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Gorici z 1:3 (1:2).
09.09.2022 | Prva liga Telemach
Preobrat Domžal za zmago proti sosedom
Nogometaši Domžal so v 9. krogu Prve lige Telemach kot domačini premagali Kalcer Radomlje s 3:1 (0:1).
09.09.2022 | U16
Tudi v drugo remi
Slovenska reprezentanca do 16 let je na drugi prijateljski tekmi s Severno Makedonijo remizirala z rezultatom 1:1 (1:1).
08.09.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Mura - Koper
Muro po točki v Novi Gorici tudi ob koncu uvodne četrtine Prve lige Telemach čaka primorski tekmec. V Fazaneriji gostuje ranjeni Koper, ki se bo v Prekmurju pobiral po domačem porazu s Celjani.
08.09.2022 | WU15
Še druga zmaga selekcije U15 v Bosni in Hercegovini
Slovenska dekliška selekcija do 15 let je tudi na 2. tekmi Uefinega razvojnega turnirja dosegla zmago. Varovanke trenerke Anje Milenkovič so z 12:1 porazile Albanijo. Pred tem so ugnale domačinke, za konec turnirja jih čaka v nedeljo še tekma proti Luksemburgu.
Pred tekmo: Bravo - Maribor
Maribor je po slavju v Fazaneriji rešil točko v obračunu s Taborom, Štajerci pa bodo vtis popravljali v Šiški. Bravo je bil po zmagi v Sežani na pragu nove zmage, a so Radomljani izenačili v izdihljajih tekme.
Pred tekmo: Celje - Olimpija
Nogometaši Celja so se na Bonifiki veselili tretje zmage na zadnjih štirih tekmah, grofje pa bodo v soboto na svoji zelenici izzvali Olimpijo, ki tekmo pred koncem uvodne četrtine še ni oddala točke.
Pred tekmo: Tabor - Gorica
Na Krasu bomo videli dvoboj dna lestvice. Kako se bo razpletel?
08.09.2022 | Futsal AA
Znan seznam futsal reprezentance za kvalifikacije za SP 2024
Z začetkom nove futsal sezone 2022/23 so tudi pred člansko reprezentanco novi izzivi, 20.9. pa že uvodna tekma kvalifikacij za uvrstitev na svetovno prvenstvo leta 2024.
07.09.2022 | 2. SNL
Kidričani nad Triglav, Novomeščani pričakujejo Dekančane
Drugoligaši bodo konec tedna odigrali dvoboje sedmega kroga. Kar štiri tekme bodo na sporedu že v petek, ko boste lahko Sportklubu spremljali spopad Aluminija in Triglava, Krka pa bo pred kamero NZS gostila ekipo Jadrana.
07.09.2022 | U17
Kadeti dvakrat s Hrvaško
Slovenska reprezentanca do 17 let se bo pod vodstvom Miša Brečka v septembru dvakrat pomerila z izbrano vrsto Hrvaške. Na selektorjevem spisku se je znašlo 23 nogometašev, ki prihajajo iz štirinajstih klubov.
07.09.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Domžale - Radomlje
Zadnji krog prve četrtine prvenstva bo odprl občinski derbi. Bo pripadel Domžalam ali Radomljam?
07.09.2022 | Nogomet za vse (splošno)
Prihaja prva Žogarija v novem šolskem letu
Od 9. do 11. septembra bo na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani potekal največji in najbolj obiskan sejem za družine v Sloveniji – Otroški Bazar, v okviru katerega se bo odvila prva letošnja Žogarija – Žogarija Fest.
07.09.2022 | U15
Dvakrat z Italijo
Slovenska reprezentanca do 15 let bo septembra odigrala dve prijateljski tekmi s selekcijo Italije. Selektor Muamer Vugdalić je na akcijo povabil 22 nogometašev letnika 2008, ki se bodo zbrali v ponedeljek, 12. septembra.
06.09.2022 | U16
Na prvi tekmi brez zmagovalca
Reprezentanca Slovenije do 16 let je v Skopju odigrala prvo od dveh prijateljskih tekem z vrstniki iz Severne Makedonije. Srečanje ni postreglo z zadetki.
06.09.2022 | Ženska A
Po dobri predstavi brez dodatnih kvalifikacij
Slovenska ženska nogometna reprezentanca je v zadnjem krogu kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2023 v gosteh proti Walesu igrala neodločeno 0:0. Izbranke Boruta Jarca so tako ostale brez drugega mesta v skupini I in dodatnih kvalifikacij.
06.09.2022 | WU15
Do zmage po enajstmetrovkah
Slovenska izbrana vrsta deklet do 15 let je z zmago proti Bosni in Hercegovini začela Uefin razvojni turnir. Naša selekcija je po 11-metrovkah s 7:6 premagala domačinke, po 80 minutah je bilo 2:2. V rednem delu je bilo 2:2.
06.09.2022 | Prva liga Telemach
Enajsterica 8. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.