Datum od
Datum do

08.09.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Celje - Olimpija
Nogometaši Celja so se na Bonifiki veselili tretje zmage na zadnjih štirih tekmah, grofje pa bodo v soboto na svoji zelenici izzvali Olimpijo, ki tekmo pred koncem uvodne četrtine še ni oddala točke.
Pred tekmo: Tabor - Gorica
Na Krasu bomo videli dvoboj dna lestvice. Kako se bo razpletel?
08.09.2022 | Futsal AA
Znan seznam futsal reprezentance za kvalifikacije za SP 2024
Z začetkom nove futsal sezone 2022/23 so tudi pred člansko reprezentanco novi izzivi, 20.9. pa že uvodna tekma kvalifikacij za uvrstitev na svetovno prvenstvo leta 2024.
07.09.2022 | 2. SNL
Kidričani nad Triglav, Novomeščani pričakujejo Dekančane
Drugoligaši bodo konec tedna odigrali dvoboje sedmega kroga. Kar štiri tekme bodo na sporedu že v petek, ko boste lahko Sportklubu spremljali spopad Aluminija in Triglava, Krka pa bo pred kamero NZS gostila ekipo Jadrana.
07.09.2022 | U17
Kadeti dvakrat s Hrvaško
Slovenska reprezentanca do 17 let se bo pod vodstvom Miša Brečka v septembru dvakrat pomerila z izbrano vrsto Hrvaške. Na selektorjevem spisku se je znašlo 23 nogometašev, ki prihajajo iz štirinajstih klubov.
07.09.2022 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Domžale - Radomlje
Zadnji krog prve četrtine prvenstva bo odprl občinski derbi. Bo pripadel Domžalam ali Radomljam?
07.09.2022 | Nogomet za vse (splošno)
Prihaja prva Žogarija v novem šolskem letu
Od 9. do 11. septembra bo na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani potekal največji in najbolj obiskan sejem za družine v Sloveniji – Otroški Bazar, v okviru katerega se bo odvila prva letošnja Žogarija – Žogarija Fest.
07.09.2022 | U15
Dvakrat z Italijo
Slovenska reprezentanca do 15 let bo septembra odigrala dve prijateljski tekmi s selekcijo Italije. Selektor Muamer Vugdalić je na akcijo povabil 22 nogometašev letnika 2008, ki se bodo zbrali v ponedeljek, 12. septembra.
06.09.2022 | U16
Na prvi tekmi brez zmagovalca
Reprezentanca Slovenije do 16 let je v Skopju odigrala prvo od dveh prijateljskih tekem z vrstniki iz Severne Makedonije. Srečanje ni postreglo z zadetki.
06.09.2022 | Ženska A
Po dobri predstavi brez dodatnih kvalifikacij
Slovenska ženska nogometna reprezentanca je v zadnjem krogu kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2023 v gosteh proti Walesu igrala neodločeno 0:0. Izbranke Boruta Jarca so tako ostale brez drugega mesta v skupini I in dodatnih kvalifikacij.
06.09.2022 | WU15
Do zmage po enajstmetrovkah
Slovenska izbrana vrsta deklet do 15 let je z zmago proti Bosni in Hercegovini začela Uefin razvojni turnir. Naša selekcija je po 11-metrovkah s 7:6 premagala domačinke, po 80 minutah je bilo 2:2. V rednem delu je bilo 2:2.
06.09.2022 | Prva liga Telemach
Enajsterica 8. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
06.09.2022 | WU19
Zmanjkalo časa za preobrat
Mladinska dekliška reprezentanca je s porazom proti Češki (1:3) sklenila pripravljalni turnir v Kranjski Gori. Edini gol za našo izbrano vrsto je dosegla Maša Osojnik.
Nocoj najpomembnejša tekma kvalifikacij
Reprezentanco Slovenija nocoj ob 20.45, prenos bo tudi na Spoklubu, čaka zadnja tekma rednega dela kvalifikacij za svetovno prvenstvo. Medtem ko je 1. mesto v skupini I že oddano Franciji, pa Slovenijo zmaga proti Walesu vodi v dodatne kvalifikacije.
05.09.2022 | Prva liga Telemach
Radomljani izničili prednost Brava
Nogometaši Kalcerja iz Radomelj in Brava so se na današnji tekmi 8. kroga Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
05.09.2022 | Futsal AA
Hozjan okrepil novega španskega prvoligaša
„Zelo sem vesel, saj sem kot otrok vedno sanjal, da bom enkrat zaigral v najboljši ligi na svetu, kar mislim, da španska liga je,“ je povedal Hozjan ob klubski predstavitvi. „Na vsaki tekmi gremo na zmago. Sam želim zmagovati, zato sem tu,“ je še dodal Hozjan, ki ga prva tekma v novi sredini čaka že v soboto, 10. septembra.
05.09.2022 | A
Strelski prvenec Lovrića in Verbiča
Državna prvenstva širom Evrope so že v polnem zamahu, minuli konec tedna pa je ponudil dva zadetka slovenskih reprezentantov. Sandi Lovrić se je veselil prvenca v italijanski Serie A, Benjamin Verbič pa je s prvim golom v dresu Panathinaikosa odločil obračun z Levadiakosom.
05.09.2022 | Ženska A
Še nikoli tako odločno v tekmo
Pri končni sestavi ekipe za torkovo tekmo bo imela pomembno besedo tudi zdravniška služba. Trenutno so poškodovane Sara Agrež, Zala Meršnik, Mateja Zver in Lara Prašnikar, zavoljo poškodb manjkajo že od prej Nina Predanič, Adrijana Mori, Evelina Kos, Nina Kajzba in Eva Vodušek.
04.09.2022 | Prva liga Telemach
Preobrat Olimpije za novo zmago
Nogometaši Olimpije so v 8. krogu Prve lige Telemach v Ljubljani premagale Domžale s 3:2 (0:2).
04.09.2022 | 2. SNL
Novomeščani in Kidričani do nove zmage
Krka je z enajstmetrovko v zadnji minuti tekme z Beltinci podaljšala uspešno serijo, na sobotnih tekmah pa so se veselili še Ajdovci, Biljenci in Velenjčani. Kidričani so slavili v Lendavi, tri točke pa so vknjižili še Bistrica, Rogaška in Ilirija.