Datum od
Datum do

30.08.2012 | A
Otmar Hitzfeld predstavil kader za tekmo s Slovenijo
Selektor švicarske nogometne reprezentance Ottmar Hitzfeld je objavil seznam igralcev za tekmi s Slovenijo in Albanijo v uvodu kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2014. Hitzfeld je na seznam uvrstil enega novinca, in sicer 20-letnega Josipa Drmića, napadalca Züricha.
29.08.2012 | U19
Primož Gliha na čelu reprezentance do 19 let
Slovensko reprezentanco do 19 let (letnik 1994) bo v kvalifikacije za evropsko prvenstvo leta 2013 popeljal nekdanji reprezentančni napadalec, Primož Gliha. Nekdanji reprezentančni napadalec je na mestu selektorja zamenjal Miloša Rusa.
29.08.2012 | U17
Poraz na prvi tekmi
Slovenska kadetska reprezentanca je v torek Stari Pazovi odigrala prvo od dveh prijateljskih tekem proti Srbiji. Hkrati sta to zadnji preizkušnji pred septembrskimi kvalifikacijami.
28.08.2012 | Ženska A
VIDEO + FOTO: Romunkam zmaga, Slovenkam dominanca
»Začetek proti pričakovanji, to je bilo zelo slabih 15 minut. Potem smo v polju prevladovali, imeli smo lepe priložnosti. Še ob koncu je gostje reševal okvir vrat. A igralkam razne slabega uvoda nimam kaj očitati,« je dejal selektor Damir Rob.
28.08.2012 | U21
Mlada reprezentanca v Ljudskem vrtu za dodatne kvalifikacije
Slovenska mlada izbrana vrsta se bo v četrtek, 6. septembra ob 21. uri v sklopu kvalifikacij za evropsko prvenstvo do 21 let 2013, pomerila s Švedsko. Slovenija, ki je na drugem mestu, se še naprej bori za dodatne kvalifikacije.
27.08.2012 | Ženska A
Slovenke na priprave, jutri v Radljah nad Romunke
Omenjena tekma bo zadnji test slovenskih igralk pred zadnjima tekmama v kvalifikacijah za Euro 2013. 15.9. bo Slovenija doma gostila Hrvaško, 19.9. pa odhaja na gostovanje v Srbijo.
27.08.2012 | 2. SNL
Krka s popolnim izkupičkom
Nogometaši Krke so v 4. krogu 2. slovenske nogometne lige še četrtič zmagali. Tokrat so z zadetkom Urbana Kramarja v 88. minuti, v igro je vstopil le minuto pred tem, zmagali v gosteh pri Rolteku Dobu.
24.08.2012 | A
Vstopnice za začetek kvalifikacij že v prodaji
Slovenska reprezentanca je uspešno opravila zadnji test pred začetkom kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2014, z dvema zadetkoma se je izkazal Zlatko Dedić, Romuni pa so morali priznati premoč varovancem Slaviše Stojanovića. Zdaj je na vrsti Švica, vstopnice za prvo tekmo novega cikla pa so že v prodaji.
23.08.2012 | Ženska A
Slovenke nad Romunke brez prve strelke
Varovanke selektorja Damirja Roba se bodo zbrale 27.8. v Mariboru, dan za tem, 28.8., pa jih v Radljah ob Dravi ob 18. uri čaka tekma proti Romuniji.
22.08.2012 | Pokal Pivovarna Union
Pokal Slovenije: Izpadel lanskoletni polfinalist
Po treh mesecih se je na nogometne zelenice vrnilo tudi pokalno tekmovanje. Medtem, ko so prvoligaši uspešno prestali 1. krog 22. sezone tekmovanja, je presenetljivo izpadel lanskoletni polfinalist iz Šenčurja. Po izvajanju strelov z bele točke so bili z 8:7 boljši nogometaši iz Brd.
21.08.2012 | Pokal Pivovarna Union
Pokalno tekmovanje se pričenja v Šalovcih
Pred vrati je nova sezona v pokalnem tekmovanju, tokrat 22. zapovrstjo. Že tradicionalno je tretji teden v avgustu rezerviran za prvi krog tekmovanja, v katerem pa še manjkajo najboljši klubi. Tokrat se boji pričenjajo na skrajnem severovzhodu države, v občini Šalovci.
20.08.2012 | Pokal Pivovarna Union
Zavrč že v drugem krogu Pokala Slovenije
Prvi krog letošnjega pokalnega tekmovanja, ki se v letošnji sezoni imenuje Pokal Slovenije, bi se moral jutri pričeti s tekmo med Jesenicami in Zavrčem, jeseniški klub pa je tekmo odpovedal. Jutri tako le tekma med Šalovci in Gorico, ostale v sredo.
20.08.2012 | 2. SNL
Krka z novo visoko zmago ostaja na vrhu 2. SNL
Nogometaši Krke v 2. slovenski nogometni ligi še naprej meljejo tekmece. V tretjem krogu so novinci v ligi, a z izkušeno zasedbo, sestavljeno iz številnih igralcev s prvoligaškimi izkušnjami, ki jo vodi Borivoje Lučić, kar s 5:0 premagali Krško.
19.08.2012 | Ženski Pokal Pivovarna Union
Gostujoče ekipe do štirih zmag
Državne in pokalne prvakinje Teleing Pomurje niso imeli težkega dela v četrtfinalu pokala. S kar 2:13 so odpravile Dolenjke, ob polčasu je bilo 1:5. Po štiri zadetke za gostje sta prispevali Tjaša Tibaut in Mateja Zver.
Dekleta za pokal, prvakinje v Novo mesto
18.08.2012 | A
Rok kot Mladen Rudonja
Mladen Rudonja je pred skoraj 11 leti dosegel svoj prvi in hkrati tudi edini reprezentančni zadetek za Slovenijo. Sredi Bukarešte je v 55. minuti po golu Primorca Slovenija vodila z 1:0. Dvoboj se je končal brez zmagovalca, Rudonja pa je Sloveniji priigral vstopnico za SP. Na osmem obračunu Slovenije in Romunije pa smo čas zavrteli v preteklost in na Stožicah ponovili zgodovinski zadetek, tokrat v izvedbi tekmovalcev, ki so se borili za potovanje na Norveško.
18.08.2012 | U17
Selektorica Tina Kelenberger po akciji Madžarska s pogledom na kvalifikacije
»Predvsem to, naj dobro delajo, tudi vsaka zase naj naredi še nekaj več! Vaje imajo, želim si, da bi bili v kvalifikacijah dobro pripravljeni!«
16.08.2012 | Futsal AA
Kvalifikacije za Euro 2014 po starem sistemu, Slovenija bi gostila turnir
Uefa je danes s cirkularnim pismom, tudi uradno potrdila, da ne bo spremembe formata kvalifikacij za evropsko prvenstvo v futsalu za leto 2014.
16.08.2012 | A
Video vrhunci: Slovenija do pomembne zmage v Stožicah
Slovenija je pred pričetkom kvalifikacij za SP v Braziliji leta 2014 vknjižila pomembno zmago (4:3), ki bo Stojanovićevim varovancem vlila potrebno samozavest pred septembrskimi boji. Zadeli so Boštjan Cesar v prvem ter Zlatko Dedič (dvakrat) in Andraž Kirm v drugem delu srečanja. To je po dveh remijih in porazu tudi prva zmaga za selektorja.