09.11.2013 | 2. SNL
2. SNL: Vodilni trio brez težav

V 14. krogu druge slovenske nogometne lige so vodilni svoje naloge opravili z odliko. Roltek Dob in Aluminij sta na domačem terenu gladko premagala Šenčur, oziroma Dob, Radomlje pa so po preobratu prišle do pomembne zmage v Veržeju. Primorci so potrdili vzpon v formi, razmočeno igrišče pa ni omogočalo regularnih pogojev v Šmartnem.

AH Mas Tech – Bela krajina 4:0 (1:0)

Gledalcev: 150
Sodnik: Štefan Fekonja
Strelci: Božič 11., Koli 57., Mihalič 66., Pahor 82.
Rumeni kartoni: Butala
Rdeči kartoni: /

AH Mas Tech: Paal, Klun, Kolarič, Božič, Pahor, Vukelić (od 62. Šestić), Stipaničev, Zemljak (od 73. Čosić), Ilič, Koli (od 78. Valenčič), Mihalič.
Bela krajina: Butala, D. Rustemi (od 83. Džemić), Vrščaj, M. Žugelj, G. Žugelj, Spudić, Pejić, A. Rustemi (od 62. Lovrić), Sašek, Potokar (od 89. Šikonja), Štukelj.

Farmtech Veržej – Kalcer Radomlje 3:4 (3:2)

Gledalcev: 250
Sodnik: Tadej Mežnar
Strelci: Lukač 29., 41., Trstenjak 32., ; Barukčič 12., 72., Vrhunc 30., Zalaznik 85.
Rumeni kartoni: Lukač, Hotić ; Cerar, Snoj, Kosec.

Farmtech Veržej: Andrejč, Vuklišević, Lukač, M. Vinkovič, Kavaš, Hodnik, Trstenjak (od 67. Karnet), Hotić, Stojanović (od 89. Kaučič), Ropoša (od 62. Mauko), D. Vinkovič.
Kalcer Radomlje: Brljak, Florjančič, Cankar, Zukić, Kosec, Barukčič, Vrhunc, Snoj, Cerar (od 84. Ciriković), Zavrl, Seferovič (od 59. Zalaznik).

Roltek Dob – Šenčur 2:0 (1:0)

Gledalcev: 100
Sodnik: Matej Jug
Strelci: Kunstelj 15./11-m, Simič 59.
Rumeni kartoni: Avbelj ; Levstek

Roltek Dob: Vezirovič, Mirtič, Mohar, Češnjevar, Leskovar, M. Klopčič, Simič (od 62. U. Klopčič), Goropečnik, Račić (od 82. Lunder), Prašnikar, Kunstelj (od 64. Avbelj).
Šenčur: Šmajd, Levstek (od 74. Zukanović), Markič (od 55. Beganović), Kern, Ajdovec, Tabot, Kokalj (od 46. Košnik), Kotnik, Dolžan, Nunić, Lukanc.

Aluminij – Šampion 4:0 (3:0)

Sodnik: Slavko Vinčič
Strelci: Osmanaj 12., Petek 31., 75., Jovanović 35.
Rumeni kartoni: Vaš, Medved ; Ilić

Aluminij: Lipovac, Letonja, Panikvar (od 66. Vaš), Lonzarić, Jovanović, Rešek, Medved, Drevenšek (od 77. Horvat), Topolovec, Petek, Osmanaj (od 83. Kurež).
Šampion: M. Čretnik, Srnec, Anželj (od 46. Škoflek), Ilić, Goropevšek, Horvat, Rižner (od 46. D. Čretnik), Kovač, Šmigoc (od 72. Okujama), Čonč, Gliha.

Šmartno 1928 – Krško 0:1*

Tekma prekinjena v prvem polčasu zaradi preveč razmočenega igrišča.

Zadnje Brežice remizirale z vodilnim Triglavom
    Prvouvrščeni Triglav je v 13. krogu 2. SNL remiziral z zadnjimi Brežicami, na gostovanju v Ljubljani pa je bilo uspešnejše Primorje. Nafta je pred kamero NZS premagala Rogaško, Krka pa je zmagovalni post prekinila s tesnim slavjem v dvoboju z Dobom. Fužinar je v Črni premagal Velenjčane.
  • 22.10.2021 | 2. SNL
    Prenos iz Novega mesta in Rogaške Slatine
    Vodilni Triglav gostuje v Brežicah, na Sportklubu pa boste lahko spremljali zaključni obračun kroga med Krko in Dobom. Pred kamero NZS se bosta udarila Rogaška in Nafta.
  • 16.10.2021 | 2. SNL
    Triglav do nove zmage, Krka s točko iz Lendave
    Drava je v dvoboju z Ilirijo prekinila niz porazov, Krka je v Lendavi osvojila točko, Triglav pa je v spopadu z Biljenci vknjižil deseto zmago sezone. Goričani so se po tritedenskem premoru na zelenice vrnili z zmago v Dobu, prvič to sezono pa so slavili tudi Dekančani.
  • 14.10.2021 | 2. SNL
    Nafta pred kamerami Sportkluba s Krko
    Drugoligaši so minuli konec tedna zakorakali v drugo tretjino prvenstva. Dvanajsti krog 2. SNL bosta odprla Drava in Ilirija, pred kamerami Sportkluba pa se bosta v petkovem večeru pomerila Nafta in Krka, na spletni strani NZS pa boste lahko spremljali obračun Rudarja in Brežic.
  • 10.10.2021 | 2. SNL
    Triglav na krilih Matića premagal Krško
    Triglav je v 11. kroga 2. SNL napolnil mrežo Krškega. Gorenjci so na krilih Tina Matića slavili s 4:0 in zadržali prvo mesto na ligaški razpredelnici. Še gol več je v mrežo Drave pospravil Fužinar in se zavihtel na tretje mesto lestvice.
  • 07.10.2021 | 2. SNL
    Vodilni Triglav gosti Krško, Ilirija in Dob pred kamero NZS
    Drugoligaši vstopajo v drugo tretjino letošnjega prvenstva. Vodilni Triglav bo v petkovem večeru gostil Krško, Gorica pa po preloženi tekmi v Dekanih ne bo odigrala niti srečanja z Nafto. Na spletni strani NZS pa si boste lahko ogledali nedeljski obračun Ilirije in Doba.
  • 03.10.2021 | 2. SNL
    Triglav znova na vrhu, Dob in Fužinar remizirala
    Drugoligaši zaključujejo prvo tretjino letošnjega prvenstva. Ker je gostovanje Gorice v Dekanih preloženo, se je na vrh 2. SNL vrnil Triglav, ki je slavil v Velenju. Dob in Fužinar sta se razšla brez zmagovalca, Brežičani pa so se na Ptuju veselili prvega kompleta točk v letošnji sezoni.
  • 01.10.2021 | 2. SNL
    Triglav v Velenju, sosedski obračun v Ajdovščini
    Tudi drugoligaši zaključujejo prvo tretjino tekmovanja. Pred kamerami Sportkluba se bosta merila Rudar in Triglav, dvoboj Jadrana in vodilne Gorice je preložen. Se bosta pa v primorskem udarila Primorje in Bilje.
  • 26.09.2021 | 2. SNL
    Slatinčani slavili na Portovalu, Beltinci prekinili niz Gorice
    Rogaška je z zmago na Portovalu podaljšala niz porazov Krke, Triglav pa je bil na domači zelenici boljši od ajdovskega Primorja in na vrhu lestvice ujel Gorico. Primorci so po sedmih zmagah remizirali z Beltinci.
  • 23.09.2021 | 2. SNL
    Gorica brani vodstvo, Krka v nove izzive brez dosedanjega trenerja
    Krka se bo po odhodu Roka Zorka pred kamerami Sportkluba pomerila z Rogaško, vodilna Gorica pa gosti Beltince. To tekmo boste lahko spremljali v prenosu na spletni strani NZS.