14.09.2013 | 2. SNL
2. SNL: Radomlje z novo zmago, Bela krajina z novim porazom

6. krog druge slovenske nogometne lige se je začel s tesnima zmagama Aluminija in Doba, ki si je pomembne tri točke zagotovil tik pred koncem tekme. Bolj prepričljivi so bili nogometaši Veržeja, ki so s tretjo letošnjo zmago prehiteli Krško. Nedelja je postregla z napeto tekmo v Šmartnem in novo zmago Radomelj proti Beli krajini. Ta ostaja brez točk.

AH Mas Tech – Aluminij 0:1 (0:1)

Gledalcev: 150
Sodnik: Marko Podgoršek
Strelci: Grezda 9.
Rumeni kartoni: Kolarič, Valenčič, Grižonič, Stipaničev, Pahor, Rudonja ; Letonja, Grezda
Rdeči kartoni: /

AH Mas Tech: Paal, Klun, Kolarič, Vodeb (od 58. Šestić), Božič, Pahor, Grižonič, Valenčič (od 46. Stipaničev), Ousman, Šahinović (od 71. Rudonja), Mihalič
Aluminij: Murko, Lonzarić, Rešek, Letonja, Vaš (od 88. Kovačević), Bingo, Bloudek, Medved, Kurež (od 67. Osmanaj), Drevenšek, Grezda (od 76. Jovanović)

Roltek Dob – Šampion 1:0 (0:0)

Gledalcev: 100
Sodnik: Miran Bukovec
Strelci: Prašnikar 87.
Rumeni kartoni: Leskovar ; Ilić, Splichal

Roltek Dob: Vezirovič, Mirtič, Kukavica, Češnjevar, Leskovar, Klopčič M. (od 55. Kuzma), Simič, Klopčič U. (od 68. Prašnikar), Račić (od 83. Avbelj), Goropečnik, Kunstelj
Šampion: Čretnik M., Splichal, Škoflek, Goropevšek, Horvat, Rižner (od 76. Gliha), Čretnik G., Kovač (od 83. Petrič), Šmigoc, Čonč, Ilić (od 46. Džaferovič)

Farmtech Veržej – Krško 2:0 (1:0)

Gledalcev: 250
Sodnik: Borut Janžekovič
Strelci: Zahović 3., Stojanović 82.
Rumeni kartoni: Pelcl, Mauko ; Urbanč

Farmtech Veržej: Andrejč, Vuklišević, Polajžer, Pelcl, Hotić, Hodnik, Vinković (od 85. Domjan), Zahović (od 72. Kavaš), Karnet, Stojanović, Mauko (od 59. Trstenjak)
Krško: Zalokar, Turk, Petric, Barkovič, Vodeb (od 46. Kožar), Babnik (od 67. Vrčko), Slivšek (od 77. Bučar), Sikošek, Urbanč, Dvorančič, Jakolić

Šmartno 1928 – Šenčur 3:2 (2:1)

Gledalcev: 300
Sodnik: Štefan Fekonja
Strelci: Kompan 25., Bizjak 45., 51. ; Kotnik 20., Beganović 82.
Rumeni kartoni: Kompan ; Kotnik, Kern, Pavlin, Frantar, Tabot, Beganović.

Šmartno 1928: Pusovnik, Mrevlje (od 84. Čirić), Matić (od 75. Močivnik), Hočevar, Kompan, Jelen (od 32. Saramati), Kolenc, Bolha, Vindiš, Krefl, Bizjak.
Šenčur: Žlebnik, Tabot, Aljančič (od 29. Frantar), Kern, Ajdovec, Jerković, Nunić, Kotnik (od 63. Košnik), Dolžan, Pavlin, Đurić (od 78. Beganović).

Bela krajina – Kalcer Radomje 0:2 (0:2)

Gledalcev: 80
Sodnik: Alen Borošak
Strelci: Zalaznik 4., Seferovič 6.
Rumeni kartoni: Kočevar, Cerar

Bela krajina: Ivačič, Kralj, Skok, Vrščaj, Ejup (od 46. Žugelj), Topić (od 59. A Rustemi), Potokar, Čeh, Kočevar (od 52. D. Rustemi), Pejić, Sašek, Likavec.
Kalcer Radomlje: Brljak, Cankar, Florjančič, Zukić, Kosec, Barukčič, Vrhunc, Avbelj (od 64. Snoj), Zalaznik, Zavrl (od 84. Želko), Seferovič (od 64. Cerar).

Triglav do nove zmage, Krka s točko iz Lendave
    Drava je v dvoboju z Ilirijo prekinila niz porazov, Krka je v Lendavi osvojila točko, Triglav pa je v spopadu z Biljenci vknjižil deseto zmago sezone. Goričani so se po tritedenskem premoru na zelenice vrnili z zmago v Dobu, prvič to sezono pa so slavili tudi Dekančani.
  • 14.10.2021 | 2. SNL
    Nafta pred kamerami Sportkluba s Krko
    Drugoligaši so minuli konec tedna zakorakali v drugo tretjino prvenstva. Dvanajsti krog 2. SNL bosta odprla Drava in Ilirija, pred kamerami Sportkluba pa se bosta v petkovem večeru pomerila Nafta in Krka, na spletni strani NZS pa boste lahko spremljali obračun Rudarja in Brežic.
  • 10.10.2021 | 2. SNL
    Triglav na krilih Matića premagal Krško
    Triglav je v 11. kroga 2. SNL napolnil mrežo Krškega. Gorenjci so na krilih Tina Matića slavili s 4:0 in zadržali prvo mesto na ligaški razpredelnici. Še gol več je v mrežo Drave pospravil Fužinar in se zavihtel na tretje mesto lestvice.
  • 07.10.2021 | 2. SNL
    Vodilni Triglav gosti Krško, Ilirija in Dob pred kamero NZS
    Drugoligaši vstopajo v drugo tretjino letošnjega prvenstva. Vodilni Triglav bo v petkovem večeru gostil Krško, Gorica pa po preloženi tekmi v Dekanih ne bo odigrala niti srečanja z Nafto. Na spletni strani NZS pa si boste lahko ogledali nedeljski obračun Ilirije in Doba.
  • 03.10.2021 | 2. SNL
    Triglav znova na vrhu, Dob in Fužinar remizirala
    Drugoligaši zaključujejo prvo tretjino letošnjega prvenstva. Ker je gostovanje Gorice v Dekanih preloženo, se je na vrh 2. SNL vrnil Triglav, ki je slavil v Velenju. Dob in Fužinar sta se razšla brez zmagovalca, Brežičani pa so se na Ptuju veselili prvega kompleta točk v letošnji sezoni.
  • 01.10.2021 | 2. SNL
    Triglav v Velenju, sosedski obračun v Ajdovščini
    Tudi drugoligaši zaključujejo prvo tretjino tekmovanja. Pred kamerami Sportkluba se bosta merila Rudar in Triglav, dvoboj Jadrana in vodilne Gorice je preložen. Se bosta pa v primorskem udarila Primorje in Bilje.
  • 26.09.2021 | 2. SNL
    Slatinčani slavili na Portovalu, Beltinci prekinili niz Gorice
    Rogaška je z zmago na Portovalu podaljšala niz porazov Krke, Triglav pa je bil na domači zelenici boljši od ajdovskega Primorja in na vrhu lestvice ujel Gorico. Primorci so po sedmih zmagah remizirali z Beltinci.
  • 23.09.2021 | 2. SNL
    Gorica brani vodstvo, Krka v nove izzive brez dosedanjega trenerja
    Krka se bo po odhodu Roka Zorka pred kamerami Sportkluba pomerila z Rogaško, vodilna Gorica pa gosti Beltince. To tekmo boste lahko spremljali v prenosu na spletni strani NZS.
  • 22.09.2021 | 2. SNL
    Gorica do nove zmage in vrha lestvice
    Četrta septembrska sreda je bila namenjena zaostalima tekmama šestega kroga 2. SNL. Goričani so se v Krškem veselili sedme zaporedne zmage in skoka na vrh lestvice, v Dekanih ni bilo zadetkov.
  • 19.09.2021 | 2. SNL
    Triglav napolnil mrežo Drave, Ajdovci prekinili velenjski niz
    Kranjčani so v ptujsko mrežo pospravili kar šest žog, tako bodo tudi v novi teden vstopili kot vodilna ekipa 2. SNL. Ajdovci so s štirimi goli prekinili niz Rudarja.