11.05.2013 | 2. SNL
2. SNL: Dob pobegnil Krki

V 24. krogu druge slovenske nogometne lige so nogometaši Roltek Doba izkoristili poraz Krke pri Šenčurju in si močno povečali možnosti za končno drugo mesto, ki vodi v dodatne kvalifikacije za prvo ligo. Radomlje so na gostovanju presenetile Šampion, za katerim zaostajajo zgolj še dve točki. V tesnem boju na sredini najbolje kaže ekipi Krškega, ki se je z zmago nad Belo krajino prebila na četrto mesto. Zavrč je na gostovanju pri moštvu Šmartnega ponovno razgrajal, saj je v domačo mrežo poslal kar sedem žog in povabil gledalce na naslednjo domačo tekmo, kjer bo naskakoval preboj med prvoligaše.

Roltek Dob – Dravinja Kostroj 2:1 (0:0)

Gledalcev: 100
Sodnik: Alen Borošak
Strelci: Klopčič 70., Simič 72. ; Čander 85.
Rumeni kartoni: Klopčič ; Naglič, Klokočovnik, Štante, Kek
Rdeči kartoni: /

Roltek Dob: Vezirovič, Mirtič, Kukavica, Klopčič U. (od 84. Vasilić), Avbelj (od 46. Mešanović), Klopčič M., Lunder (od 86. Škof), Mohar, Kunstelj, Goropečnik, Simič
Dravinja Kostroj: Radan (od 57. Urh), Kek, Pristovnik, Štante, Černec, Čerenak, Klokočovnik, Kraus, Stres (od 75. Mlakar), Naglič (od 54. Čakš), Čander

Garmin Šenčur – Krka 1:0 (1:0)

Sodnik: Roberto Ponis
Strelec: Stanko 3.
Rumeni kartoni: Selimović ; Vučkić

Garmin Šenčur: Marić, Obiakor, Aljančič, Kern, Ajdovec, Selimović, Stanko (od 32. Frantar), Kotnik, Košnik (od 77. Marijan), Križaj, Bunderla (od 88. Avdić)
Krka: Obradovič, Mojstrovič, Vučkić, Cvijanović, Dežmar, Volarič (od 46. Stojanović), Dervišević, Novosel (od 71. Kramar), Škerjanc, Brulc, Košnik (od 58. Stančič)

Šampion – Kalcer Radomlje 1:2 (1:1)

Sodnik: Žiga Dobrun
Strelci: Petrić 31. ; Vrhunc 17., Snoj 81.
Rumeni kartoni: Kompan, Djuranović ; Snoj, Zalaznik

Šampion: Čretnik, Džaferovič, Rižner, Schwarzmann, Kompan, Goropevšek (od 67. Anželj), Djuranović, Gračner (od 46. Torra), Škoflek (od 85 Vouk), Srnec, Petrič
Kalcer Radomlje: Juračič, Šmitran (od 35. Lidjan), Cankar, Varga, Kosec, Barukčič, Snoj, Vrhunc, Smukavec, Zavrl (od 57. Zalaznik), Seferovič (od 75. Cerar)

Krško – Bela krajina 1:0 (1:0)

Gledalcev: 200
Sodnik: Darjan Kovačič
Strelec: Urbanč 19.
Rumeni kartoni: Urbanč, Slivšek, Vodeb, Vrčko, Barkovič ; Spudić, Vrščaj, Bordon, Lunder, Mujaković

Krško: Zalokar, Kržan, Petric, Barkovič, Turk, Jakolić (od 88. Rizanaj), Slivšek (od 62. Blažinčič), Vodeb, Urbanč, Babnik J., Babnik G. (od 69. Vrčko)
Bela krajina: Vidergar, Rustemi D. (od 67. Rustemi A.), Vrščaj, Lunder, Štukelj, Žugelj, Spudić (od 46. Kralj), Stepčič (od 58. Dervišević), Mujaković, Špelić, Bordon

Šmartno 1928 – Zavrč 2:7 (1:5)

Sodnik: Marko Podgoršek
Strelci: Malis 3., Bolha 91. ; Benko 14., 42. Kelenc 21., 27./11-m, Sambolec 29., Golubar 68., Murat 80.
Rumeni kartoni: Malis, Kolar

Šmartno 1928: Pusovnik, Zamernik (od 56. Bezovnik), Matić (od 59. Bizjak), Mijatović (od 46. Bizjak), Dragosavac, Kolar, Malis, Bolha, Tisaj, Muharemovič, Podbrežnik
Zavrč: Fink, Čeh A., Sambolec, Murko, Kokol, Čeh S., Kuserbanj (od 71. Dugolin), Buzeti, Golubar (od 76. Sreš), Kelenc, Benko (od 62. Murat)

Lestvica..

Tekst: Mko

• 16.10.2021 | 2. SNL
    Triglav do nove zmage, Krka s točko iz Lendave
    Drava je v dvoboju z Ilirijo prekinila niz porazov, Krka je v Lendavi osvojila točko, Triglav pa je v spopadu z Biljenci vknjižil deseto zmago sezone. Goričani so se po tritedenskem premoru na zelenice vrnili z zmago v Dobu, prvič to sezono pa so slavili tudi Dekančani.
  • 14.10.2021 | 2. SNL
    Nafta pred kamerami Sportkluba s Krko
    Drugoligaši so minuli konec tedna zakorakali v drugo tretjino prvenstva. Dvanajsti krog 2. SNL bosta odprla Drava in Ilirija, pred kamerami Sportkluba pa se bosta v petkovem večeru pomerila Nafta in Krka, na spletni strani NZS pa boste lahko spremljali obračun Rudarja in Brežic.
  • 10.10.2021 | 2. SNL
    Triglav na krilih Matića premagal Krško
    Triglav je v 11. kroga 2. SNL napolnil mrežo Krškega. Gorenjci so na krilih Tina Matića slavili s 4:0 in zadržali prvo mesto na ligaški razpredelnici. Še gol več je v mrežo Drave pospravil Fužinar in se zavihtel na tretje mesto lestvice.
  • 07.10.2021 | 2. SNL
    Vodilni Triglav gosti Krško, Ilirija in Dob pred kamero NZS
    Drugoligaši vstopajo v drugo tretjino letošnjega prvenstva. Vodilni Triglav bo v petkovem večeru gostil Krško, Gorica pa po preloženi tekmi v Dekanih ne bo odigrala niti srečanja z Nafto. Na spletni strani NZS pa si boste lahko ogledali nedeljski obračun Ilirije in Doba.
  • 03.10.2021 | 2. SNL
    Triglav znova na vrhu, Dob in Fužinar remizirala
    Drugoligaši zaključujejo prvo tretjino letošnjega prvenstva. Ker je gostovanje Gorice v Dekanih preloženo, se je na vrh 2. SNL vrnil Triglav, ki je slavil v Velenju. Dob in Fužinar sta se razšla brez zmagovalca, Brežičani pa so se na Ptuju veselili prvega kompleta točk v letošnji sezoni.
  • 01.10.2021 | 2. SNL
    Triglav v Velenju, sosedski obračun v Ajdovščini
    Tudi drugoligaši zaključujejo prvo tretjino tekmovanja. Pred kamerami Sportkluba se bosta merila Rudar in Triglav, dvoboj Jadrana in vodilne Gorice je preložen. Se bosta pa v primorskem udarila Primorje in Bilje.
  • 26.09.2021 | 2. SNL
    Slatinčani slavili na Portovalu, Beltinci prekinili niz Gorice
    Rogaška je z zmago na Portovalu podaljšala niz porazov Krke, Triglav pa je bil na domači zelenici boljši od ajdovskega Primorja in na vrhu lestvice ujel Gorico. Primorci so po sedmih zmagah remizirali z Beltinci.
  • 23.09.2021 | 2. SNL
    Gorica brani vodstvo, Krka v nove izzive brez dosedanjega trenerja
    Krka se bo po odhodu Roka Zorka pred kamerami Sportkluba pomerila z Rogaško, vodilna Gorica pa gosti Beltince. To tekmo boste lahko spremljali v prenosu na spletni strani NZS.
  • 22.09.2021 | 2. SNL
    Gorica do nove zmage in vrha lestvice
    Četrta septembrska sreda je bila namenjena zaostalima tekmama šestega kroga 2. SNL. Goričani so se v Krškem veselili sedme zaporedne zmage in skoka na vrh lestvice, v Dekanih ni bilo zadetkov.
  • 19.09.2021 | 2. SNL
    Triglav napolnil mrežo Drave, Ajdovci prekinili velenjski niz
    Kranjčani so v ptujsko mrežo pospravili kar šest žog, tako bodo tudi v novi teden vstopili kot vodilna ekipa 2. SNL. Ajdovci so s štirimi goli prekinili niz Rudarja.