16.11.2013 | 2. SNL
2. SNL: 23 zadetkov za slovo od jeseni

Nogometaši v drugi slovenski nogometni ligi so odigrali še zadnje tekme v jesenskem delu sezone. Poslovili so se v stilu, saj so v povprečju zabili več kot 4,5 zadetka na tekmo 15. kroga. Jesenski prvak Dob je Šampionu natresel pol ducata golov, Radomlje pa so v mrežo Bele krajine odvrgle petardo.

Šenčur – Šmartno 1928 1:0 (1:0)

Gledalcev: 100
Sodnik: Rade Obrenović
Strelci: Nunić 7.
Rumeni kartoni: Nunić, Kotnik, Košnik, Kern, Ajdovec ; Kompan
Rdeči kartoni: /

Šenčur: Šmajd, Markič, Košnik (od 73. Kokalj), Kern, Ajdovec, Nunič, Beganovič (od 87. Bitenc), Kotnik, Dolžan, Pavlin (od 46. Levstek), Lukanc.
Šmartno 1928: Jesenek, Mrevlje, Bezovnik (od 80. Kolar), B. Bizjak, Kompan, Krefl, Kolenc, Bolha, Močivnik (od 86. Podbrežnik), Lenošek (od 63. Saramati), L. Bizjak.

Šampion – Roltek Dob 1:6 (1:2)

Gledalcev: 150
Sodnik: Alen Borošak
Strelci: Škoflek 15. ; Klopčič 32., 89., Simič 34., Prašnikar 67., 86., Kunstelj 82.
Rumeni kartoni: Splichal, Goropevšek ; Prašnikar, Goropečnik
Neuspešni izvajalci 11-m: Vezirovič 86.

Šampion: M. Čretnik, Srnec, Anželj (od 78. Rola), Schwarzmann (od 56. Džaferovič), Goropevšek, Horvat, G. Čretnik (od 67. Okuyama), Škoflek, Šmigoc, Splichal, Gliha.
Roltek Dob: Vezirovič, Cimprič (od 78. Avbelj), Mohar, Češnjevar, Leskovar, Klopčič, Simič (od 46. Klopčič), Goropečnik (od 75. Djenić), Račić, Prašnikar, Kunstelj.

Krško – Farmtech Veržej 4:2 (2:0)

Gledalcev: 60
Sodnik: Dragoslav Perić
Strelci: Dvorančič 6., 64., Kožar 38., Kržan 76. ; Mauko 77., 92.
Rumeni kartoni: Sikošek, Kožar, Slivšek, Dvorančič ; Stojanović, Trstenjak

Krško: Zalokar, Jaković, Kržan, Petric, Barkovič (od 70. Turk), Babnik (od 51. Bučar), Slivšek (od 66. Kožar), Sikošek, Urbanč, Dvorančič, Kožar.
Farmtech Veržej: Andrejč, Lukač, Vuklišević, Pelcl (od 46. Mauko), Hodnik (od 46. Trstenjak), Stojanović, Kaučič (od 46. Karnet), Hotić, Ropoša, Zahović, Vinković.

Kalcer Radomlje – Bela krajina 5:0 (1:0)

Sodnik: Marko Podgoršek
Strelci: Seferovič 11./11-m, Zalaznik 54., Tirc 70., Vrhunc 75., 79.
Rumeni kartoni: Kosec, Zalaznik ; Spudić, Štukelj, Gregorčič
Rdeči kartoni: Spudić 23.

Kalcer Radomlje: Brljak, Florjančič, Cankar (od 68. Tirc), Lidjan, Kosec (od 46. Vrhunc), Barukčič, Snoj, Cerar (od 59. Avbelj), Zalaznik, Zavrl, Seferovič.
Bela krajina: Kordič, Rustemi, Vrščaj, Gregorčič (od 46. Spudić), Spudić (od 75. Pavič), Pejić, Potokar, Rustemi, Sašek, Kralj, Štukelj (od 84. Butala).

Aluminij – AH Mas Tech 4:0 (2:0)

Sodnik: Asmir Sagrković
Strelci: Jovanović 12., Lonzarić 29., Kurež 51., 70.
Rumeni kartoni: Mihalič

Aluminij: Lipovac, Letonja, Panikvar, Lonzarič, Jovanovič (od 46. Kurež), Rešek, Medved (od 77. Rešek), Drevenšek, Topolovec, Petek, Osmanaj (od 66. Bingo).
AH Mas Tech: Paal, Klun, Kolarič, Božič (od 64. Valenčič), Pahor, Rudonja (od 53. Vodeb), Stipaničev (od 53. Vidaković), Zemljak, Ilič, Ousman, Mihalič.

Triglav do nove zmage, Krka s točko iz Lendave
    Drava je v dvoboju z Ilirijo prekinila niz porazov, Krka je v Lendavi osvojila točko, Triglav pa je v spopadu z Biljenci vknjižil deseto zmago sezone. Goričani so se po tritedenskem premoru na zelenice vrnili z zmago v Dobu, prvič to sezono pa so slavili tudi Dekančani.
  • 14.10.2021 | 2. SNL
    Nafta pred kamerami Sportkluba s Krko
    Drugoligaši so minuli konec tedna zakorakali v drugo tretjino prvenstva. Dvanajsti krog 2. SNL bosta odprla Drava in Ilirija, pred kamerami Sportkluba pa se bosta v petkovem večeru pomerila Nafta in Krka, na spletni strani NZS pa boste lahko spremljali obračun Rudarja in Brežic.
  • 10.10.2021 | 2. SNL
    Triglav na krilih Matića premagal Krško
    Triglav je v 11. kroga 2. SNL napolnil mrežo Krškega. Gorenjci so na krilih Tina Matića slavili s 4:0 in zadržali prvo mesto na ligaški razpredelnici. Še gol več je v mrežo Drave pospravil Fužinar in se zavihtel na tretje mesto lestvice.
  • 07.10.2021 | 2. SNL
    Vodilni Triglav gosti Krško, Ilirija in Dob pred kamero NZS
    Drugoligaši vstopajo v drugo tretjino letošnjega prvenstva. Vodilni Triglav bo v petkovem večeru gostil Krško, Gorica pa po preloženi tekmi v Dekanih ne bo odigrala niti srečanja z Nafto. Na spletni strani NZS pa si boste lahko ogledali nedeljski obračun Ilirije in Doba.
  • 03.10.2021 | 2. SNL
    Triglav znova na vrhu, Dob in Fužinar remizirala
    Drugoligaši zaključujejo prvo tretjino letošnjega prvenstva. Ker je gostovanje Gorice v Dekanih preloženo, se je na vrh 2. SNL vrnil Triglav, ki je slavil v Velenju. Dob in Fužinar sta se razšla brez zmagovalca, Brežičani pa so se na Ptuju veselili prvega kompleta točk v letošnji sezoni.
  • 01.10.2021 | 2. SNL
    Triglav v Velenju, sosedski obračun v Ajdovščini
    Tudi drugoligaši zaključujejo prvo tretjino tekmovanja. Pred kamerami Sportkluba se bosta merila Rudar in Triglav, dvoboj Jadrana in vodilne Gorice je preložen. Se bosta pa v primorskem udarila Primorje in Bilje.
  • 26.09.2021 | 2. SNL
    Slatinčani slavili na Portovalu, Beltinci prekinili niz Gorice
    Rogaška je z zmago na Portovalu podaljšala niz porazov Krke, Triglav pa je bil na domači zelenici boljši od ajdovskega Primorja in na vrhu lestvice ujel Gorico. Primorci so po sedmih zmagah remizirali z Beltinci.
  • 23.09.2021 | 2. SNL
    Gorica brani vodstvo, Krka v nove izzive brez dosedanjega trenerja
    Krka se bo po odhodu Roka Zorka pred kamerami Sportkluba pomerila z Rogaško, vodilna Gorica pa gosti Beltince. To tekmo boste lahko spremljali v prenosu na spletni strani NZS.
  • 22.09.2021 | 2. SNL
    Gorica do nove zmage in vrha lestvice
    Četrta septembrska sreda je bila namenjena zaostalima tekmama šestega kroga 2. SNL. Goričani so se v Krškem veselili sedme zaporedne zmage in skoka na vrh lestvice, v Dekanih ni bilo zadetkov.
  • 19.09.2021 | 2. SNL
    Triglav napolnil mrežo Drave, Ajdovci prekinili velenjski niz
    Kranjčani so v ptujsko mrežo pospravili kar šest žog, tako bodo tudi v novi teden vstopili kot vodilna ekipa 2. SNL. Ajdovci so s štirimi goli prekinili niz Rudarja.