Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
ŽNK Krim Rolljet 0 : 7 ŽNK Teleing GMT Beltinci
Sobota, 2.september 2017 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Maribor 10 : 0 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Sobota, 2.september 2017 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Primorje 17 : 0 Brežice 1919
Sobota, 2.september 2017 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Fužinar 12 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 2.september 2017 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
ŽNK Radomlje 9 : 0 ŽNK Cerklje
Sobota, 2.september 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje - pomožno igr.
2. krog
ŽNK Teleing GMT Beltinci 8 : 0 ŽNK Cerklje
Sobota, 9.september 2017 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 19 ŽNK Radomlje
Sobota, 9.september 2017 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
ŽNK Bar Ranca Ptuj 1 : 5 Primorje
Sobota, 9.september 2017 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Krim Rolljet 2 : 1 ŽNK Maribor
Sobota, 9.september 2017 | Ljubljana, Igrišče Krim
Brežice 1919 0 : 16 Fužinar
Sobota, 9.september 2017 | Brežice, Stadion Brežice
3. krog
ŽNK Maribor 0 : 5 ŽNK Teleing GMT Beltinci
Nedelja, 17.september 2017 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Cerklje 13 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Nedelja, 17.september 2017 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
Primorje 2 : 3 ŽNK Krim Rolljet
Nedelja, 17.september 2017 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
Fužinar 8 : 0 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Nedelja, 17.september 2017 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
ŽNK Radomlje 16 : 0 Brežice 1919
Nedelja, 17.september 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
4. krog
ŽNK Krim Rolljet 3 : 2 Fužinar
Sobota, 23.september 2017 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Maribor 6 : 1 Primorje
Sobota, 23.september 2017 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Teleing GMT Beltinci 29 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 23.september 2017 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Bar Ranca Ptuj 1 : 12 ŽNK Radomlje
Sobota, 23.september 2017 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brežice 1919 0 : 7 ŽNK Cerklje
Sobota, 23.september 2017 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
5. krog
Primorje 0 : 10 ŽNK Teleing GMT Beltinci
Sobota, 30.september 2017 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Radomlje 3 : 0 ŽNK Krim Rolljet
Sobota, 30.september 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 5 : 2 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Sobota, 30.september 2017 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija Ljubljana 1 : 2 Brežice 1919
Sobota, 30.september 2017 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
Fužinar 1 : 2 ŽNK Maribor
Sobota, 30.september 2017 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
6. krog
ŽNK Teleing GMT Beltinci 20 : 0 Brežice 1919
Sobota, 7.oktober 2017 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Bar Ranca Ptuj 6 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 7.oktober 2017 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Krim Rolljet 0 : 0 ŽNK Cerklje
Sobota, 7.oktober 2017 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Maribor 0 : 4 ŽNK Radomlje
Sobota, 7.oktober 2017 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Primorje 2 : 4 Fužinar
Sobota, 7.oktober 2017 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
7. krog
Fužinar 3 : 7 ŽNK Teleing GMT Beltinci
Sobota, 14.oktober 2017 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Brežice 1919 1 : 6 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Sobota, 14.oktober 2017 | Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Cerklje 0 : 4 ŽNK Maribor
Sobota, 14.oktober 2017 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje 3 : 0 Primorje
Sobota, 14.oktober 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 9 ŽNK Krim Rolljet
Sobota, 14.oktober 2017 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
8. krog
ŽNK Teleing GMT Beltinci 10 : 0 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Sobota, 4.november 2017 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Krim Rolljet 6 : 0 Brežice 1919
Sobota, 4.november 2017 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Maribor 18 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 4.november 2017 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
Primorje 4 : 0 ŽNK Cerklje
Sobota, 4.november 2017 | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina
Fužinar 0 : 8 ŽNK Radomlje
Sobota, 25.november 2017 | Prevalje, Športni park Ugasle peči, Prevalje
9. krog
ŽNK Radomlje 0 : 5 ŽNK Teleing GMT Beltinci
Sobota, 11.november 2017 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 1 : 4 Fužinar
Sobota, 11.november 2017 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
Brežice 1919 0 : 13 ŽNK Maribor
Sobota, 11.november 2017 | Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Bar Ranca Ptuj 0 : 3 ŽNK Krim Rolljet
Sobota, 11.november 2017 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 10 Primorje
Sobota, 11.november 2017 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
10. krog
ŽNK Teleing GMT Beltinci 8 : 2 ŽNK Krim Rolljet
Sobota, 18.november 2017 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Bar Ranca Ptuj 0 : 6 ŽNK Maribor
Sobota, 18.november 2017 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
ŽNK Cerklje 0 : 1 ŽNK Radomlje
Sobota, 18.november 2017 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 10 Fužinar
Sobota, 18.november 2017 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
Brežice 1919 0 : 14 Primorje
Sobota, 18.november 2017 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
11. krog
ŽNK Maribor 1 : 0 ŽNK Krim Rolljet
Sobota, 14.april 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Cerklje 0 : 3 ŽNK Telemach GMT Beltinci
Sobota, 14.april 2018 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
Primorje 0 : 2 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Sobota, 14.april 2018 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Radomlje 10 : 0 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 14.april 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Fužinar 17:00 Brežice 1919
Sreda, 2.maj 2018 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
12. krog
ŽNK Krim Rolljet 4 : 0 Primorje
Sobota, 21.april 2018 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Bar Ranca Ptuj 1 : 4 Fužinar
Sobota, 21.april 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brežice 1919 0 : 20 ŽNK Radomlje
Sobota, 21.april 2018 | Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Olimpija Ljubljana 2 : 2 ŽNK Cerklje
Sobota, 21.april 2018 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
ŽNK Telemach GMT Beltinci 0 : 3 ŽNK Maribor
Sobota, 21.april 2018 | Bratonci, Igrišče Bratonci
13. krog
Fužinar 11:00 ŽNK Krim Rolljet
Sobota, 5.maj 2018 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
ŽNK Olimpija Ljubljana 11:00 ŽNK Telemach GMT Beltinci
Sobota, 5.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
ŽNK Cerklje 11:00 Brežice 1919
Sobota, 5.maj 2018 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
Primorje 13:00 ŽNK Maribor
Sobota, 5.maj 2018 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Radomlje 16:00 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Sobota, 5.maj 2018 | Duplica, Športni park Virtus, Duplica
14. krog
ŽNK Telemach GMT Beltinci 17:00 Primorje
Sobota, 12.maj 2018 | Bratonci, Igrišče Bratonci
ŽNK Maribor 17:00 Fužinar
Sobota, 12.maj 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Krim Rolljet 17:00 ŽNK Radomlje
Sobota, 12.maj 2018 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Bar Ranca Ptuj 17:00 ŽNK Cerklje
Sobota, 12.maj 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brežice 1919 17:00 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 12.maj 2018 | Brežice, Stadion Brežice
15. krog
Brežice 1919 17:00 ŽNK Telemach GMT Beltinci
Sobota, 19.maj 2018 | Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Olimpija Ljubljana 17:00 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Sobota, 19.maj 2018 | Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana
ŽNK Cerklje 17:00 ŽNK Krim Rolljet
Sobota, 19.maj 2018 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje 17:00 ŽNK Maribor
Sobota, 19.maj 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Fužinar 17:00 Primorje
Sobota, 19.maj 2018 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
16. krog
ŽNK Telemach GMT Beltinci 17:30 Fužinar
Sobota, 26.maj 2018 | Bratonci, Igrišče Bratonci
Primorje 17:30 ŽNK Radomlje
Sobota, 26.maj 2018 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Maribor 17:30 ŽNK Cerklje
Sobota, 26.maj 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Krim Rolljet 17:30 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 26.maj 2018 | Ljubljana, Igrišče Krim
ŽNK Bar Ranca Ptuj 17:30 Brežice 1919
Sobota, 26.maj 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
17. krog
ŽNK Bar Ranca Ptuj 17:30 ŽNK Telemach GMT Beltinci
Sobota, 2.junij 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT
Brežice 1919 17:30 ŽNK Krim Rolljet
Sobota, 2.junij 2018 | Brežice, Stadion Brežice
ŽNK Olimpija Ljubljana 17:30 ŽNK Maribor
Sobota, 2.junij 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
ŽNK Cerklje 17:30 Primorje
Sobota, 2.junij 2018 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
ŽNK Radomlje 17:30 Fužinar
Sobota, 2.junij 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
18. krog
ŽNK Telemach GMT Beltinci 17:30 ŽNK Radomlje
Sobota, 9.junij 2018 | Bratonci, Igrišče Bratonci
Fužinar 17:30 ŽNK Cerklje
Sobota, 9.junij 2018 | Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem
Primorje 17:30 ŽNK Olimpija Ljubljana
Sobota, 9.junij 2018 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
ŽNK Maribor 17:30 Brežice 1919
Sobota, 9.junij 2018 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
ŽNK Krim Rolljet 17:30 ŽNK Bar Ranca Ptuj
Sobota, 9.junij 2018 | Ljubljana, Igrišče Krim



DELI NA