Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Mura 1 : 0 Interblock
Sobota, 11.avgust 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Ilirija Extra-Lux 4 : 3 Aluminij
Sobota, 11.avgust 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 2 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 11.avgust 2018 | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren
Kalcer Radomlje 2 : 2 Krško
Nedelja, 12.avgust 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
Maribor 14:30 Drava Ptuj
Sreda, 12.september 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Olimpija Ljubljana 14:30 Domžale
Sreda, 12.september 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
VOC Celje 15:00 Bravo Publikum
Sreda, 12.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
2. krog
Triglav Kranj 2 : 2 VOC Celje
Sobota, 18.avgust 2018 | Kranj, Športni center Kranj
Maribor 15:30 Gorica
Sobota, 18.avgust 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 15:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 18.avgust 2018 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Drava Ptuj 15:30 Aluminij
Sobota, 18.avgust 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Bravo Publikum 15:30 Mura
Sobota, 18.avgust 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Interblock 16:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 18.avgust 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Krško 15:30 Ilirija Extra-Lux
Nedelja, 19.avgust 2018 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
3. krog
VOC Celje 15:00 Maribor
Sobota, 25.avgust 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 25.avgust 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Olimpija Ljubljana 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 25.avgust 2018 | Ljubljana, Športni park Kodeljevo
Aluminij 15:00 Krško
Sobota, 25.avgust 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 15:00 Domžale
Nedelja, 26.avgust 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 15:00 Drava Ptuj
Sreda, 5.september 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Kalcer Radomlje 14:30 Interblock
Sreda, 12.september 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
4. krog
Bravo Publikum 11:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 1.september 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 1.september 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Maribor 15:00 Mura
Sobota, 1.september 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Gorica 15:00 VOC Celje
Sobota, 1.september 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
Drava Ptuj 15:00 Krško
Sobota, 1.september 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Domžale 15:00 Aluminij
Sobota, 1.september 2018 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Interblock 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 1.september 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
5. krog
VOC Celje 14:30 Drava Ptuj
Sobota, 8.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 14:30 Gorica
Sobota, 8.september 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Olimpija Ljubljana 14:30 Maribor
Sobota, 8.september 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje 14:30 Triglav Kranj
Sobota, 8.september 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
Ilirija Extra-Lux 14:30 Bravo Publikum
Sobota, 8.september 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Aluminij 14:30 Interblock
Sobota, 8.september 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Krško 14:30 Domžale
Sobota, 8.september 2018 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
6. krog
Drava Ptuj 14:00 Domžale
Sobota, 15.september 2018 | Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj
Interblock 14:00 Krško
Sobota, 15.september 2018 | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
Bravo Publikum 14:00 Aluminij
Sobota, 15.september 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 14:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 15.september 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Maribor 14:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 15.september 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Gorica 14:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 15.september 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
VOC Celje 14:00 Mura
Sobota, 15.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
7. krog
Mura 14:00 Drava Ptuj
Sobota, 22.september 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Olimpija Ljubljana 14:00 VOC Celje
Sobota, 22.september 2018 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje 14:00 Gorica
Sobota, 22.september 2018 | Radomlje, Športni park Radomlje
Ilirija Extra-Lux 14:00 Maribor
Sobota, 22.september 2018 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Aluminij 14:00 Triglav Kranj
Sobota, 22.september 2018 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Krško 14:00 Bravo Publikum
Sobota, 22.september 2018 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Domžale 14:00 Interblock
Sobota, 22.september 2018 | ,
8. krog
Drava Ptuj 13:30 Interblock
Sobota, 29.september 2018 | ,
Bravo Publikum 13:30 Domžale
Sobota, 29.september 2018 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Triglav Kranj 13:30 Krško
Sobota, 29.september 2018 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Maribor 13:30 Aluminij
Sobota, 29.september 2018 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Gorica 13:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 29.september 2018 | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
VOC Celje 13:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 29.september 2018 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 13:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 29.september 2018 | Bakovci, ŠNK Bakovci
9. krog
Olimpija Ljubljana 13:30 Drava Ptuj
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Kalcer Radomlje 13:30 Mura
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Ilirija Extra-Lux 13:30 VOC Celje
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Aluminij 13:30 Gorica
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Krško 13:30 Maribor
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Domžale 13:30 Triglav Kranj
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
Interblock 13:30 Bravo Publikum
Sobota, 6.oktober 2018 | ,
10. krog
Drava Ptuj 13:00 Bravo Publikum
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Triglav Kranj 13:00 Interblock
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Maribor 13:00 Domžale
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Gorica 13:00 Krško
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
VOC Celje 13:00 Aluminij
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Mura 13:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
Olimpija Ljubljana 13:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 13.oktober 2018 | ,
11. krog
Kalcer Radomlje 13:00 Drava Ptuj
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Ilirija Extra-Lux 13:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Aluminij 13:00 Mura
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Krško 13:00 VOC Celje
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Domžale 13:00 Gorica
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Interblock 13:00 Maribor
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
Bravo Publikum 13:00 Triglav Kranj
Sobota, 20.oktober 2018 | ,
12. krog
Drava Ptuj 13:00 Triglav Kranj
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Maribor 13:00 Bravo Publikum
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Gorica 13:00 Interblock
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
VOC Celje 13:00 Domžale
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Mura 13:00 Krško
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Olimpija Ljubljana 13:00 Aluminij
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
Kalcer Radomlje 13:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 27.oktober 2018 | ,
13. krog
Ilirija Extra-Lux 12:00 Drava Ptuj
Sobota, 3.november 2018 | ,
Aluminij 12:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 3.november 2018 | ,
Krško 12:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 3.november 2018 | ,
Domžale 12:00 Mura
Sobota, 3.november 2018 | ,
Interblock 12:00 VOC Celje
Sobota, 3.november 2018 | ,
Bravo Publikum 12:00 Gorica
Sobota, 3.november 2018 | ,
Triglav Kranj 12:00 Maribor
Sobota, 3.november 2018 | ,
14. krog
Drava Ptuj 12:00 Maribor
Sobota, 10.november 2018 | ,
Triglav Kranj 12:00 Gorica
Sobota, 10.november 2018 | ,
Bravo Publikum 12:00 VOC Celje
Sobota, 10.november 2018 | ,
Interblock 12:00 Mura
Sobota, 10.november 2018 | ,
Domžale 12:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 10.november 2018 | ,
Krško 12:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 10.november 2018 | ,
Aluminij 12:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 10.november 2018 | ,
15. krog
Aluminij 12:00 Drava Ptuj
Sobota, 17.november 2018 | ,
Ilirija Extra-Lux 12:00 Krško
Sobota, 17.november 2018 | ,
Kalcer Radomlje 12:00 Domžale
Sobota, 17.november 2018 | ,
Olimpija Ljubljana 12:00 Interblock
Sobota, 17.november 2018 | ,
Mura 12:00 Bravo Publikum
Sobota, 17.november 2018 | ,
VOC Celje 12:00 Triglav Kranj
Sobota, 17.november 2018 | ,
Gorica 12:00 Maribor
Sobota, 17.november 2018 | ,
16. krog
Drava Ptuj 13:00 Gorica
Sobota, 16.marec 2019 | ,
Maribor 13:00 VOC Celje
Sobota, 16.marec 2019 | ,
Triglav Kranj 13:00 Mura
Sobota, 16.marec 2019 | ,
Bravo Publikum 13:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 16.marec 2019 | ,
Interblock 13:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 16.marec 2019 | ,
Domžale 13:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 16.marec 2019 | ,
Krško 13:00 Aluminij
Sobota, 16.marec 2019 | ,
17. krog
Krško 13:00 Drava Ptuj
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Aluminij 13:00 Domžale
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 13:00 Interblock
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Kalcer Radomlje 13:00 Bravo Publikum
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Olimpija Ljubljana 13:00 Triglav Kranj
Sobota, 23.marec 2019 | ,
Mura 13:00 Maribor
Sobota, 23.marec 2019 | ,
VOC Celje 13:00 Gorica
Sobota, 23.marec 2019 | ,
18. krog
Drava Ptuj 14:00 VOC Celje
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Gorica 14:00 Mura
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Maribor 14:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Triglav Kranj 14:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Bravo Publikum 14:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Interblock 14:00 Aluminij
Sobota, 30.marec 2019 | ,
Domžale 14:00 Krško
Sobota, 30.marec 2019 | ,
19. krog
Domžale 14:00 Drava Ptuj
Sobota, 6.april 2019 | ,
Krško 14:00 Interblock
Sobota, 6.april 2019 | ,
Aluminij 14:00 Bravo Publikum
Sobota, 6.april 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 14:00 Triglav Kranj
Sobota, 6.april 2019 | ,
Kalcer Radomlje 14:00 Maribor
Sobota, 6.april 2019 | ,
Olimpija Ljubljana 14:00 Gorica
Sobota, 6.april 2019 | ,
Mura 14:00 VOC Celje
Sobota, 6.april 2019 | ,
20. krog
Drava Ptuj 14:30 Mura
Sobota, 13.april 2019 | ,
VOC Celje 14:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 13.april 2019 | ,
Gorica 14:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 13.april 2019 | ,
Maribor 14:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 13.april 2019 | ,
Triglav Kranj 14:30 Aluminij
Sobota, 13.april 2019 | ,
Bravo Publikum 14:30 Krško
Sobota, 13.april 2019 | ,
Interblock 14:30 Domžale
Sobota, 13.april 2019 | ,
21. krog
Interblock 14:30 Drava Ptuj
Sobota, 20.april 2019 | ,
Domžale 14:30 Bravo Publikum
Sobota, 20.april 2019 | ,
Krško 14:30 Triglav Kranj
Sobota, 20.april 2019 | ,
Aluminij 14:30 Maribor
Sobota, 20.april 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 14:30 Gorica
Sobota, 20.april 2019 | ,
Kalcer Radomlje 14:30 VOC Celje
Sobota, 20.april 2019 | ,
Olimpija Ljubljana 14:30 Mura
Sobota, 20.april 2019 | ,
22. krog
Drava Ptuj 14:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 27.april 2019 | ,
Mura 14:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 27.april 2019 | ,
VOC Celje 14:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 27.april 2019 | ,
Gorica 14:30 Aluminij
Sobota, 27.april 2019 | ,
Maribor 14:30 Krško
Sobota, 27.april 2019 | ,
Triglav Kranj 14:30 Domžale
Sobota, 27.april 2019 | ,
Bravo Publikum 14:30 Interblock
Sobota, 27.april 2019 | ,
23. krog
Bravo Publikum 15:00 Drava Ptuj
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Interblock 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Domžale 15:00 Maribor
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Krško 15:00 Gorica
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Aluminij 15:00 VOC Celje
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 15:00 Mura
Sobota, 4.maj 2019 | ,
Kalcer Radomlje 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 4.maj 2019 | ,
24. krog
Drava Ptuj 15:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Olimpija Ljubljana 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Mura 15:00 Aluminij
Sobota, 11.maj 2019 | ,
VOC Celje 15:00 Krško
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Gorica 15:00 Domžale
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Maribor 15:00 Interblock
Sobota, 11.maj 2019 | ,
Triglav Kranj 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 11.maj 2019 | ,
25. krog
Triglav Kranj 15:30 Drava Ptuj
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Bravo Publikum 15:30 Maribor
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Interblock 15:30 Gorica
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Domžale 15:30 VOC Celje
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Krško 15:30 Mura
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Aluminij 15:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 18.maj 2019 | ,
Ilirija Extra-Lux 15:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 18.maj 2019 | ,
26. krog
Drava Ptuj 15:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Kalcer Radomlje 15:30 Aluminij
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Olimpija Ljubljana 15:30 Krško
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Mura 15:30 Domžale
Sobota, 25.maj 2019 | ,
VOC Celje 15:30 Interblock
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Gorica 15:30 Bravo Publikum
Sobota, 25.maj 2019 | ,
Maribor 15:30 Triglav Kranj
Sobota, 25.maj 2019 | ,



DELI NA