FUTU15Z2324 |
14.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 04.02.2024, ob 17.30 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
3:4 |
(0:1) |
FUTU15Z2324 |
8.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 26.11.2023, ob 17.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
1:3 |
(0:1) |
FUTU13Z2324 |
6.krog |
Ajdovščina, Športna dvorana Police, Ajdovščina, 27.01.2024, ob 11.00 |
THE Nutrition Extrem |
- |
NK Ribnica A |
4:0 |
(4:0) |
FUTU13Z2324 |
3.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 16.12.2023, ob 15.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
0:4 |
(0:2) |
FUTU15Z2324 |
3.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 15.10.2023, ob 15.00 |
THE Nutrition Extrem |
- |
NK Ribnica A |
5:1 |
(3:0) |
2SFL2223 |
20.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 17.03.2023, ob 18.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
6:1 |
(5:0) |
FUTU172223 |
18.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 24.02.2023, ob 18.30 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
7:1 |
(3:0) |
2SFL2223 |
15.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 27.01.2023, ob 18.30 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
3:6 |
(1:2) |
2SFL2223 |
10.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 03.12.2022, ob 18.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
2:5 |
(0:1) |
FUTU15Z2223 |
9.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 04.12.2022, ob 15.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
4:0 |
(3:0) |
FUTU172223 |
7.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 12.11.2022, ob 16.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
1:5 |
(1:2) |
FUTU13Z2223 |
7.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 14.01.2023, ob 17.30 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
4:0 |
(0:0) |
FUTU13Z2223 |
5.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 03.12.2022, ob 12.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
1:2 |
(1:1) |
2SFL2223 |
5.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 21.10.2022, ob 20.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
4:1 |
(0:0) |
FUTU13Z2223 |
3.krog |
Videm Dobrepolje, Športna dvorana Videm Dobrepolje, 19.11.2022, ob 15.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
6:2 |
(4:1) |
FUTU15Z2223 |
2.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 09.10.2022, ob 17.30 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
4:10 |
(2:5) |
FUTU172122 |
11.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 22.01.2022, ob 16.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
2:3 |
(0:0) |
FUTU152122Z |
11.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 04.02.2022, ob 18.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
2:3 |
(0:0) |
FUTU152122Z |
10.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 12.12.2021, ob 17.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
8:1 |
(3:0) |
FUT13Z2122 |
5.krog |
Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 20.11.2021, ob 13.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
3:1 |
(1:1) |
FUTU152122Z |
5.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 31.10.2021, ob 15.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
1:7 |
(0:5) |
FUTU172122 |
4.krog |
Velike Lašče, Športna dvorana Velike Lašče, 29.10.2021, ob 17.30 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
7:2 |
(6:2) |
FUT13Z2122 |
2.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 23.10.2021, ob 10.30 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
1:4 |
(0:4) |
FUT15Z1920 |
11.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 12.01.2020, ob 16.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
3:6 |
(1:2) |
FUT15Z1920 |
8.krog |
Ribnica na Dolenjskem, Športni center Ribnica, 01.12.2019, ob 16.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
4:6 |
(0:4) |
FUT13Z1920 |
8.krog |
Kobarid, Športna dvorana Kobarid, 21.12.2019, ob 12.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
7:1 |
(3:1) |
FUT13Z1920 |
6.krog |
Ljubljana, Športna dvorana Škofijske gimnazije, Ljubljana, 07.12.2019, ob 10.00 |
NK Ribnica |
- |
ŠD Extreme |
12:0 |
(8:0) |
FUT15Z1920 |
3.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 20.10.2019, ob 16.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
3:5 |
(1:3) |
FUT13Z1920 |
1.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 19.10.2019, ob 10.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
1:4 |
(1:2) |
FUT13Z1819 |
12.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 16.02.2019, ob 11.30 |
NK Ribnica A |
- |
ŠD Extreme |
3:0 |
(2:0) |
FUT13Z1819 |
3.krog |
Sodražica, Športna dvorana Sodražica, 10.11.2018, ob 10.30 |
NK Ribnica A |
- |
ŠD Extreme |
4:3 |
(2:2) |
FUT13Z1819 |
1.krog |
Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.10.2018, ob 10.00 |
ŠD Extrem |
- |
NK Ribnica A |
1:5 |
(0:1) |