Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Vitanest Bilje | |||
---|---|---|---|
Z |
Vitanest Bilje | 4 : 0 | Primorje eMundia |
P |
Roltek Dob | 3 : 0 | Vitanest Bilje |
Z |
Vitanest Bilje | 4 : 2 | Labys Mengo 28 |
P |
Arne Tabor 69 | 4 : 0 | Vitanest Bilje |
P |
Vitanest Bilje | 1 : 2 | Elta Izola |
Interblock | |||
---|---|---|---|
N |
Interblock | 2 : 2 | Elta Izola |
N |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 1 | Interblock |
Z |
Interblock | 4 : 0 | Šenčur |
Z |
Primorje eMundia | 0 : 3 | Interblock |
N |
Krka | 0 : 0 | Interblock |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vitanest Bilje | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | ||
Interblock | 7 | 2 | 1 | 4 | 19 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | ||
Interblock | 3 | 1 | 0 | 2 | 11 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Vitanest Bilje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | ||
Interblock | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 |
23/24 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 28.10.2023, ob 15.15 | IB 1975 Ljubljana | - | Vitanest Bilje | 1:2 | (1:1) |
23/24 | 4.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 02.09.2023, ob 13.00 | Bilje | - | Interblock | 2:1 | (2:0) |
21/22 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 02.04.2022, ob 11.00 | IB 1975 Ljubljana | - | Vitanest Bilje | 3:0 | (3:0) |
21/22 | 4.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 12.09.2021, ob 14.00 | Bilje | - | Interblock | 0:9 | (0:3) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 19.09.2020, ob 15.00 | Interblock | - | Vitanest Bilje | 3:4 | (1:1) |
19/20 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 30.11.2019, ob 18.00 | NK Interblock | - | Vitanest Bilje | 1:1 | (1:1) |
19/20 | 4.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 04.09.2019, ob 15.00 | Vitanest Bilje | - | Interblock | 2:1 | (1:0) |
15. krog | ||
---|---|---|
Šobec Lesce | : | Primorje eMundia |
Tabor Klančar Žerjavi | : | Krka |
Vitanest Bilje | : | Interblock |
Roltek Dob | : | Šenčur |
Labys Mengo 28 | : | ATET Dren Vrhnika |
Arne Tabor 69 | : | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Krka | 11 | 28 | |
2 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
3 | Elta Izola | 11 | 21 | |
4 | Interblock | 11 | 19 | |
5 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 17 | |
6 | Šobec Lesce | 11 | 16 | |
7 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 15 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 14 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 12 | |
10 | Šenčur | 11 | 11 | |
11 | Labys Mengo 28 | 11 | 4 | |
12 | Primorje eMundia | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tilen Kovačič | 12 |
2. | Jakob Ledinek Lozej | 10 |
3. | Rok Tomažič | 9 |
4. | Žiga Jerman | 8 |
5. | Uroš Stojnić | 7 |
6. | Dejan Jelić | 6 |
Patrik Katič | 6 | |
Suvad Muratović | 6 | |
9. | Marcel Kušar | 5 |
Jure Kepic | 5 | |
Kristian Erčulj | 5 | |
Tin Šabić | 5 | |
13. | Gašper Korenč | 4 |
Mark Gliha | 4 | |
Timon Jagodic | 4 | |
Antonio Marjanica | 4 | |
Roan Jusufspahić | 4 | |
18. | Vid Rupnik | 3 |
Nik Veršnjak | 3 | |
David Šimnovec | 3 |