Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 7 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Krško |
Z |
Fortis Jarenina | 1 : 3 | Maribor |
Rudar Velenje | |||
---|---|---|---|
Z |
Rudar Velenje | 3 : 1 | Aluvar Gančani Beltinci |
Z |
MB Tabor | 0 : 2 | Rudar Velenje |
Z |
Rudar Velenje | 3 : 0 | A2S Celje |
Z |
Rudar Velenje | 6 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Aluminij | 6 : 2 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 40 | 35 | 3 | 2 | 165 | ||
Rudar Velenje | 40 | 2 | 3 | 35 | 14 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 19 | 18 | 1 | 0 | 91 | ||
Rudar Velenje | 19 | 0 | 1 | 18 | 3 | ||
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 21 | 17 | 2 | 2 | 74 | ||
Rudar Velenje | 21 | 2 | 2 | 17 | 11 |
22/23 | 22.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 11.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 14:0 | (7:0) |
22/23 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.10.2022, ob 18.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:4 | (0:1) |
21/22 | 18.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 13.04.2022, ob 17.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 5:0 | (2:0) |
21/22 | 13.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 12.03.2022, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 1:5 | (1:2) |
20/21 | 1.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 15.08.2020, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:1 | (0:1) |
19/20 | 9.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 06.10.2019, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
18/19 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 24.11.2018, ob 11.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 4:0 | (1:0) |
18/19 | 3.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 01.09.2018, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:3 | (0:1) |
17/18 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 11.00 | Maribor | - | Rudar Velenje | 11:0 | (4:0) |
17/18 | 3.krog | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00 | Rudar Velenje | - | Maribor | 0:11 | (0:2) |
16/17 | 15.krog | Velenje, Umetna trava, 19.11.2016, ob 14.30 | Rudar Velenje | - | Maribor | 1:5 | (0:2) |
16/17 | 2.krog | Ljudski vrt-umetna trava, 24.08.2016, ob 17.30 | Maribor | - | Rudar Velenje | 3:0 | (2:0) |
15/16 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 14.11.2015, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 1:0 | (0:0) | |
15/16 | 1.krog | Velenje, umetna trava, 19.08.2015, ob 18.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:3) | |
14/15 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 08.11.2014, ob 17.00 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (0:0) | |
14/15 | 1.krog | Velenje, Umetna trava, 03.09.2014, ob 18.00 | - | Maribor | 1:3 | (1:1) | |
13/14 | 20.krog | Velenje, Umetna trava, 29.03.2014, ob 11.00 | - | Maribor | 1:4 | (1:1) | |
13/14 | 5.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetnatrava, 29.08.2013, ob 17.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (2:0) | |
12/13 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt - Umetna trava, 03.04.2013, ob 15.30 | - | Rudar Velenje | 3:0 | (1:0) | |
12/13 | 5.krog | Velenje, Umetna trava, 29.08.2012, ob 17.30 | - | Maribor | 0:1 | (0:1) | |
11/12 | 30.krog | Maribor, Ljudski Vrt - umetna trava, 09.06.2012, ob 17.30 | - | Rudar Velenje | 10:0 | (4:0) | |
11/12 | 15.krog | Velenje, Umetna trava, 12.11.2011, ob 11.00 | - | Maribor | 2:2 | (2:1) | |
10/11 | 25.krog | Velenje, Umetna trava, 20.04.2011, ob 16.30 | - | Maribor | 1:0 | (1:0) | |
10/11 | 10.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 09.10.2010, ob 12.30 | - | Rudar Velenje | 4:1 | (3:0) | |
09/10 | 18.krog | Velenje, Ob jezeru, 14.03.2010, ob 11.00 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
09/10 | 3.krog | Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 26.08.2009, ob 18.00 | - | Rudar Velenje | 6:0 | (2:0) | |
08/09 | 19.krog | Velenje, umetna trava, 22.03.2009, ob 11.00 | - | Maribor | 0:5 | (0:2) | |
08/09 | 4.krog | Maribor, Ljudski vrt, 30.08.2008, ob 11.00 | - | Rudar Velenje | 2:1 | (2:0) | |
07/08 | 26.krog | Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 18.30 | - | Maribor | 2:2 | (2:1) | |
07/08 | 13.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 04.11.2007, ob 14.00 | - | Rudar Velenje | 5:0 | (1:0) | |
06/07 | 21.krog | Maribor, Maribor-umetna trava, 21.04.2007, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 4:0 | (1:0) | |
06/07 | 8.krog | Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 01.10.2006, ob 15.00 | - | Maribor | 2:1 | (1:0) | |
05/06 | 23.krog | Maribor - umetna trava, 06.05.2006, ob 16.30 | - | Rudar Velenje | 2:0 | (1:0) | |
05/06 | 10.krog | Velenje - umetna trava, 16.10.2005, ob 15.30 | - | Maribor | 0:8 | (0:4) | |
04/05 | 21.krog | Maribor - umetna trava, 27.04.2005, ob 13.00 | - | Rudar Velenje | 7:0 | (5:0) | |
04/05 | 8.krog | Velenje igrišče z umetno travo, 06.10.2004, ob 15.30 | - | Maribor | 0:4 | (0:0) | |
03/04 | 19.krog | Maribor, 17.04.2004, ob 16.00 | - | Rudar Velenje | 5:1 | (4:1) | |
03/04 | 6.krog | Velenje, 24.09.2003, ob 16.00 | - | Maribor | 0:5 | (0:2) | |
02/03 | 22.krog | Velenje, 22.04.2003, ob 16.30 | - | Maribor | 0:2 | (0:1) | |
02/03 | 9.krog | Maribor, 05.10.2002, ob 13.30 | - | Rudar Velenje | 0:0 | (0:0) |
22. krog | ||
---|---|---|
Fortis Jarenina | : | A2S Celje |
Kety Emmi Bistrica | : | MB Tabor |
Aluminij | : | Aluvar Gančani Beltinci |
Mura | : | Dravograd |
Krško | : | Vipoll Veržej |
Maribor | : | Rudar Velenje |
Šampion | : | Drava Dakinda Ptuj |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |