Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
P |
Maribor | 7 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 2 : 3 | Šampion |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Rudar Velenje | 6 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 4 : 1 | Vipoll Veržej |
Aluminij | |||
---|---|---|---|
Z |
Krško | 0 : 2 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Šampion | 0 : 3 | Aluminij |
Z |
Drava Dakinda Ptuj | 0 : 1 | Aluminij |
Z |
Aluminij | 6 : 2 | Rudar Velenje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 27 | 3 | 4 | 20 | 19 | ||
Aluminij | 27 | 20 | 4 | 3 | 77 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 13 | 2 | 4 | 7 | 12 | ||
Aluminij | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 | ||
Športni park Kidričevo | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 14 | 1 | 0 | 13 | 7 | ||
Aluminij | 14 | 13 | 0 | 1 | 53 |
22/23 | 22.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 15.04.2023, ob 10.00 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 10:0 | (5:0) |
22/23 | 9.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 01.10.2022, ob 11.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Aluminij | 1:4 | (1:1) |
21/22 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 30.10.2021, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Aluminij | 2:3 | (0:3) |
20/21 | 9.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.09.2020, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (0:0) |
19/20 | 6.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 14.09.2019, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5:0 | (4:0) |
18/19 | 17.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 23.03.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 4.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2018, ob 16.30 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:2 | (0:1) |
17/18 | 15.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 13.11.2017, ob 18.30 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:2 | (1:0) |
17/18 | 2.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.30 | Kety Emmi Bistrica | - | Aluminij | 2:0 | (1:0) |
16/17 | 24.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-glavno igrišče, 13.05.2017, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Aluminij | 1:0 | (1:0) |
16/17 | 11.krog | Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 16.10.2016, ob 11.00 | Aluminij | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 7:0 | (6:0) |
15/16 | 19.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 26.03.2016, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (1:0) | |
15/16 | 6.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-um.trava, 12.09.2015, ob 11.00 | - | Aluminij | 1:1 | (1:0) | |
14/15 | 23.krog | Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.05.2015, ob 17.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (2:0) | |
14/15 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 05.10.2014, ob 11.00 | - | Aluminij | 1:1 | (0:0) | |
13/14 | 29.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 30.05.2014, ob 17.30 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
13/14 | 14.krog | Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 26.10.2013, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:0 | (2:0) | |
09/10 | 30.krog | Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 05.06.2010, ob 14.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (0:1) | |
09/10 | 15.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slov. Bistrica, 15.11.2009, ob 11.00 | - | Aluminij | 1:2 | (0:0) | |
08/09 | 17.krog | Slov. Bistrica, Športni park, 08.03.2009, ob 15.00 | - | Aluminij | 0:2 | (0:1) | |
08/09 | 2.krog | Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 16.08.2008, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:0 | (3:0) | |
07/08 | 23.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slov.Bistrica, 10.05.2008, ob 11.00 | - | Aluminij | 0:0 | (0:0) | |
07/08 | 10.krog | Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 13.10.2007, ob 10.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:1 | (2:0) | |
06/07 | 21.krog | Kidričevo, Kidričevo, 21.04.2007, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:0 | (1:0) | |
06/07 | 8.krog | Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 30.09.2006, ob 11.00 | - | Aluminij | 2:6 | (1:1) | |
05/06 | 20.krog | Kidričevo - umetna trava, 15.04.2006, ob 10.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 3:0 | (1:0) | |
05/06 | 7.krog | Športni park Slov.Bistrica, 25.09.2005, ob 16.30 | - | Aluminij | 0:2 | (0:2) |
19. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | : | Fortis Jarenina |
Vipoll Veržej | : | Drava Dakinda Ptuj |
Dravograd | : | Šampion |
Aluvar Gančani Beltinci | : | Maribor |
MB Tabor | : | Krško |
A2S Celje | : | Mura |
Kety Emmi Bistrica | : | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |