Sodniki: | Kodrič Aleks (glavni sodnik), Leban Erik (1. pomoč), Rudolf Matjaž (2. pomoč) |
Delegat: | Hajdić Osman |
Št. gledalcev: | 1 |
Primorje eMundia | |||
---|---|---|---|
N |
Vitanest Bilje | 1 : 1 | Primorje eMundia |
P |
Primorje eMundia | 2 : 4 | Šenčur |
P |
Roltek Dob | 5 : 3 | Primorje eMundia |
N |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Interblock |
N |
Labys Mengo 28 | 1 : 1 | Primorje eMundia |
Interblock | |||
---|---|---|---|
Z |
Interblock | 2 : 1 | Elta Izola |
Z |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 2 | Interblock |
P |
Interblock | 0 : 2 | Šenčur |
N |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Interblock |
P |
Krka | 1 : 0 | Interblock |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Primorje | 8 | 0 | 3 | 5 | 7 | ||
Interblock | 8 | 5 | 3 | 0 | 17 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Primorje | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | ||
Interblock | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Primorje | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | ||
Interblock | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 |
22/23 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 15.04.2023, ob 12.15 | IB 1975 Ljubljana | - | Primorje | 2:1 | (1:1) |
22/23 | 12.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 22.10.2022, ob 12.15 | IB 1975 Ljubljana | - | Primorje | 2:0 | (1:0) |
22/23 | 3.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 27.08.2022, ob 12.45 | Primorje | - | Interblock | 2:4 | (2:3) |
21/22 | 20.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 08.05.2022, ob 13.00 | Primorje | - | Interblock | 1:3 | (1:1) |
21/22 | 9.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 16.10.2021, ob 13.00 | IB 1975 Ljubljana | - | Primorje | 1:1 | (1:0) |
20/21 | 8.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 23.05.2021, ob 13.00 | Primorje eMundia | - | Interblock | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 10.krog | Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 13.10.2019, ob 13.00 | ND Primorje | - | Interblock | 1:1 | (1:0) |
19/20 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 17.08.2019, ob 15.00 | NK Interblock | - | Primorje | 3:0 | (0:0) |
8. krog | ||
---|---|---|
Elta Izola | 0 : 2 | Tabor Klančar Žerjavi |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 4 | Šobec Lesce |
Labys Mengo 28 | 0 : 4 | Roltek Dob |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Interblock |
Šenčur | 0 : 1 | Krka |
Arne Tabor 69 | 2 : 1 | Vitanest Bilje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
2 | Krka | 11 | 24 | |
3 | Šenčur | 11 | 22 | |
4 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 22 | |
5 | Primorje eMundia | 11 | 19 | |
6 | Interblock | 11 | 19 | |
7 | Šobec Lesce | 11 | 18 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 13 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 10 | |
10 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 6 | |
11 | Elta Izola | 11 | 4 | |
12 | Labys Mengo 28 | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Domen Žur | 10 |
2. | Nik Bavec | 7 |
Andrew Agnoletti | 7 | |
4. | Aljaž Pirc | 6 |
5. | Miha Kolenc | 5 |
Grega Rihtar | 5 | |
Gregor Piškur | 5 | |
Klemen Justin | 5 | |
Okobe Georges Diohore | 5 | |
10. | Karlo Jolić | 4 |
Milan Lapčević | 4 | |
Miha Kopatin | 4 | |
Dejan Đuričin | 4 | |
Jošt Pišek | 4 | |
Mateo Klarić | 4 | |
David Ciperle | 4 | |
Maks Fister | 4 | |
Lovrenc Mulej | 4 | |
19. | Leon Rep | 3 |
Val Kmetič | 3 |