Sodniki: | Weixler Gregor (glavni sodnik), Milutin Denis (1. pomoč), Zadravec Peter (2. pomoč) |
Delegat: | Peternel Jože |
Št. gledalcev: | 80 |
Sava Kranj | |||
---|---|---|---|
N |
Sava Kranj | 2 : 2 | ND Primorje |
P |
Brinje Grosuplje | 8 : 0 | Sava Kranj |
Z |
Sava Kranj | 2 : 1 | Arne Tabor 69 |
P |
ND Bilje | 5 : 1 | Sava Kranj |
P |
Sava Kranj | 0 : 3 | Krka |
ND Primorje | |||
---|---|---|---|
N |
Sava Kranj | 2 : 2 | ND Primorje |
Z |
ND Primorje | 5 : 2 | Arne Tabor 69 |
P |
Krka | 2 : 1 | ND Primorje |
Z |
ND Primorje | 1 : 0 | Slovan |
P |
FC Koper | 3 : 1 | ND Primorje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Sava Kranj | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | ||
Primorje | 6 | 1 | 3 | 2 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Sava Kranj | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | ||
Primorje | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Sava Kranj | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
Primorje | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 |
18/19 | 27.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 24.05.2019, ob 17.00 | Sava Kranj | - | Primorje | 2:2 | (2:1) |
18/19 | 10.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 14.10.2018, ob 15.30 | Sava Kranj | - | Primorje | 2:2 | (2:0) |
18/19 | 1.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 19.08.2018, ob 17.30 | ND Primorje | - | NK Sava Kranj | 4:0 | (4:0) |
17/18 | 26.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 20.05.2018, ob 17.00 | NK Sava Kranj | - | Primorje | 2:2 | (1:0) |
17/18 | 18.krog | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 02.04.2018, ob 13.00 | Primorje | - | NK Sava Kranj | 2:3 | (1:1) |
17/18 | 9.krog | Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče, 01.10.2017, ob 16.00 | Sava Kranj | - | Primorje | 3:0 | (2:0) |
10. krog | ||
---|---|---|
ND Bilje | 4 : 2 | Krka |
Brinje Grosuplje | 2 : 1 | FC Koper |
NK Šenčur | 0 : 2 | Roltek Dob |
Arne Tabor 69 | 0 : 2 | Slovan |
Sava Kranj | 2 : 2 | ND Primorje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Brinje Grosuplje | 27 | 62 | |
2 | FC Koper | 27 | 53 | |
3 | ND Bilje | 27 | 48 | |
4 | NK Šenčur | 27 | 46 | |
5 | ND Primorje | 27 | 41 | |
6 | Roltek Dob | 27 | 34 | |
7 | Krka | 27 | 34 | |
8 | Arne Tabor 69 | 27 | 29 | |
9 | Slovan | 27 | 23 | |
10 | Sava Kranj | 27 | 14 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dino Zenković | 19 |
2. | Emil Daliposki | 18 |
3. | Ognjen Bubnjević | 15 |
4. | Florgent Rexhepi | 13 |
Miha Sirk | 13 | |
Žan Bešir | 13 | |
7. | Erik Krečič | 11 |
Gal Ribnikar | 11 | |
9. | Jernej Kavčič | 10 |
10. | Vanja Stojnić | 9 |
11. | David Petrič | 8 |
Tarik Avdibašić | 8 | |
Thomas Breganti | 8 | |
14. | Domen Žur | 7 |
Tine Kočevar | 7 | |
Kristijan Meštrić | 7 | |
Maj Božič | 7 | |
David Vukičevič | 7 | |
Blaž Semolič | 7 | |
20. | Al Mahič | 6 |