Sodniki: | Petek Jernej , Sakelšek Aleš , Mustafić Jasmin |
Delegat: | Bezjak Dušan |
Št. gledalcev: | 1 |
KMN Bronx Škofije | |||
---|---|---|---|
P |
KMN Bronx Škofije | 3 : 4 | Siliko Vrhnika |
N |
Siliko Vrhnika | 2 : 2 | KMN Bronx Škofije |
P |
Futsal klub Dobovec | 7 : 0 | KMN Bronx Škofije |
P |
KMN Bronx Škofije | 1 : 4 | Futsal klub Dobovec |
P |
Futsal klub Dobovec | 7 : 1 | KMN Bronx Škofije |
Siliko Vrhnika | |||
---|---|---|---|
Z |
KMN Bronx Škofije | 3 : 4 | Siliko Vrhnika |
N |
Siliko Vrhnika | 2 : 2 | KMN Bronx Škofije |
P |
FC Litija | 1 : 0 | Siliko Vrhnika |
P |
Siliko Vrhnika | 1 : 4 | FC Litija |
Z |
FC Litija | 2 : 4 | Siliko Vrhnika |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KMN Bronx Škofije | 20 | 6 | 4 | 10 | 67 | ||
FK Siliko | 20 | 10 | 4 | 6 | 82 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KMN Bronx Škofije | 10 | 3 | 1 | 6 | 27 | ||
FK Siliko | 10 | 6 | 1 | 3 | 38 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
KMN Bronx Škofije | 10 | 3 | 3 | 4 | 40 | ||
FK Siliko | 10 | 4 | 3 | 3 | 44 |
23/24 | 16.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 09.02.2024, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | Siliko Vrhnika | 1:3 | (0:2) |
23/24 | 9.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 01.12.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 10:1 | (5:0) |
23/24 | 2.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 13.10.2023, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 0:5 | (0:3) |
22/23 | 17.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 27.01.2023, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 6:3 | (4:1) |
22/23 | 9.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 18.11.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 5:2 | (1:1) |
22/23 | 2.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 16.09.2022, ob 20.45 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 3:3 | (1:1) |
21/22 | 16.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.03.2022, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 3:5 | (1:0) |
21/22 | 7.krog | Koper, Športna dvorana Bonifika, 22.10.2021, ob 20.45 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 2:5 | (2:2) |
20/21 | 28.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 04.06.2021, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 3:4 | (1:0) |
20/21 | 27.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 28.05.2021, ob 20.30 | Siliko Vrhnika | - | KMN Bronx Škofije | 2:2 | (2:1) |
20/21 | 11.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 11.12.2020, ob 20.00 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 2:6 | (2:2) |
20/21 | 2.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 11.09.2020, ob 20.30 | FK Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 4:4 | (2:3) |
19/20 | 16.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 14.02.2020, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 1:5 | (0:4) |
19/20 | 7.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 08.11.2019, ob 20.30 | Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 4:2 | (1:1) |
18/19 | 10.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 07.12.2018, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 6:1 | (3:0) |
18/19 | 1.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 28.09.2018, ob 20.30 | FK Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 2:2 | (2:0) |
17/18 | 17.krog | Vrhnika, Športna dvorana pri OŠ Antona Slomška Vrhnika, 23.02.2018, ob 20.00 | Siliko Rem Power | - | KMN Bronx Škofije | 3:8 | (1:3) |
17/18 | 8.krog | Škofije pri Kopru, Športna dvorana Burja, Škofije, 27.10.2017, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 4:3 | (1:1) |
16/17 | 18.krog | Vrhnika, ŠD Antona Slomška, 10.03.2017, ob 20.00 | FK Zavas Siliko | - | KMN Bronx Škofije | 5:11 | (2:5) |
16/17 | 9.krog | Spodnje Škofije, ŠD Burja, 09.12.2016, ob 20.30 | KMN Bronx Škofije | - | FK Siliko | 5:3 | (2:3) |
28. krog | ||
---|---|---|
Futsal klub Dobovec | 5 : 2 | FC Litija |
KMN Bronx Škofije | 3 : 4 | Siliko Vrhnika |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Futsal klub Dobovec | 18 | 54 | |
2 | FC Hiša daril Ptuj | 18 | 40 | |
3 | FC Litija | 18 | 38 | |
4 | KMN Bronx Škofije | 18 | 25 | |
5 | KMN Tomaž ŠIC BAR | 18 | 24 | |
6 | KMN Oplast Kobarid | 18 | 22 | |
7 | Siliko Vrhnika | 18 | 21 | |
8 | ŠD Mlinše | 18 | 18 | |
9 | KMN Sevnica | 18 | 14 | |
10 | Futsal klub Dobrepolje | 18 | 1 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jonhn Lennon Felinto Silva | 33 |
2. | Luka Perić | 32 |
Kristjan Čujec | 32 | |
4. | Vedran Matošević | 30 |
5. | Žiga Čeh | 26 |
6. | Teo Turk | 25 |
7. | Jeremy Bukovec | 22 |
8. | Tilen Gajser | 17 |
Matej Fideršek | 17 | |
10. | Nikola Jandrić | 16 |
Arnon Santos Cassemiro | 16 | |
12. | Tihomir Novak | 15 |
Marcel Vindiš | 15 | |
14. | Bojan Klemenčič | 14 |
15. | Denis Kneževič | 13 |
Uroš Đurič | 13 | |
17. | Rok Rednak | 12 |
Nik Zajc | 12 | |
Sebastijan Drobne | 12 | |
20. | Thomas Pihler | 11 |