Sodniki: | Marin Jan (glavni sodnik), Gonza Nejc (1. pomoč), Ivanovič Uroš (2. pomoč) |
Delegat: | Lepej Drago |
Št. gledalcev: | 100 |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Maribor | 7 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Aluminij | 2 : 1 | Maribor |
Z |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Maribor | 1 : 0 | Krško |
Z |
Fortis Jarenina | 1 : 3 | Maribor |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Fortis Jarenina | 0 : 2 | Mura |
P |
Mura | 1 : 3 | Krško |
P |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Z |
Šampion | 0 : 3 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maribor | 13 | 13 | 0 | 0 | 46 | ||
Mura | 13 | 0 | 0 | 13 | 9 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 7 | 7 | 0 | 0 | 28 | ||
Mura | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Maribor | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | ||
Mura | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 |
22/23 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 10.05.2023, ob 18.00 | Maribor | - | Mura | 5:3 | (2:1) |
22/23 | 11.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.11.2022, ob 18.00 | Mura | - | Maribor | 1:3 | (0:1) |
21/22 | 19.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.04.2022, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 1:5 | (0:4) |
21/22 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 14.10.2021, ob 15.30 | Maribor | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
20/21 | 8.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.09.2020, ob 15.30 | Maribor | - | Mura | 7:0 | (3:0) |
19/20 | 14.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.11.2019, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 3:1 | (1:0) |
19/20 | 1.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.08.2019, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 1:2 | (1:2) |
18/19 | 19.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 06.04.2019, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 6.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 15.09.2018, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 0:2 | (0:0) |
17/18 | 25.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 19.05.2018, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 0:3 | (0:2) |
17/18 | 12.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00 | Maribor | - | Mura | 5:1 | (3:1) |
16/17 | 17.krog | MURSKA SOBOTA, FAZANERIJA - UMETNA TRAVA, 18.03.2017, ob 11.00 | Mura | - | Maribor | 1:3 | (0:1) |
16/17 | 4.krog | Ljudski vrt-umetna trava, 31.08.2016, ob 17.00 | Maribor | - | Mura | 6:0 | (3:0) |
14. krog | ||
---|---|---|
Rudar Velenje | 3 : 0 | A2S Celje |
Vipoll Veržej | 1 : 0 | MB Tabor |
Dravograd | 2 : 1 | Aluvar Gančani Beltinci |
Fortis Jarenina | 1 : 2 | Krško |
Maribor | 3 : 1 | Mura |
Drava Dakinda Ptuj | 2 : 4 | Kety Emmi Bistrica |
Šampion | 0 : 3 | Aluminij |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 16 | 45 | |
2 | Krško | 16 | 37 | |
3 | Aluminij | 16 | 36 | |
4 | Mura | 16 | 31 | |
5 | A2S Celje | 16 | 31 | |
6 | Rudar Velenje | 16 | 29 | |
7 | Dravograd | 16 | 26 | |
8 | Fortis Jarenina | 16 | 19 | |
9 | Šampion | 16 | 17 | |
10 | Drava Dakinda Ptuj | 16 | 14 | |
11 | Vipoll Veržej | 16 | 14 | |
12 | Kety Emmi Bistrica | 16 | 12 | |
13 | Aluvar Gančani Beltinci | 16 | 5 | |
14 | MB Tabor | 16 | 4 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 19 |
2. | Jaka Čuber Potočnik | 16 |
3. | Luka Baš | 14 |
4. | Črt Vuković | 13 |
5. | Nejc Krivec | 11 |
Žan Antič Kurbus | 11 | |
7. | Niko Kasalo | 10 |
8. | Luka Brodnjak | 9 |
Maj Drobne | 9 | |
Danej Hojnik | 9 | |
11. | Gašper Recek | 8 |
12. | Matej Cener | 7 |
Tine Čuk | 7 | |
Enej Šarlah | 7 | |
Gal Kranjčič | 7 | |
16. | Nejc Nedeljko | 6 |
Damjan Vukolić | 6 | |
Luka Pučnik | 6 | |
Luka Topalović | 6 | |
20. | Angelo Macanović | 5 |