Sodniki: | Gačnik Jakob Gal (glavni sodnik), Teran Jernej (1. pomoč), Erker Andrej (2. pomoč) |
Delegat: | Lepej Drago |
Št. gledalcev: | 150 |
Kety Emmi Bistrica | |||
---|---|---|---|
Z |
Kety Emmi Bistrica | 3 : 0 | Mura |
P |
A2S Celje | 4 : 1 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
P |
Rudar Velenje | 1 : 0 | Kety Emmi Bistrica |
P |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Maribor | |||
---|---|---|---|
Z |
Vipoll Veržej | 0 : 3 | Maribor |
Z |
Maribor | 12 : 0 | Miklavž |
Z |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
Z |
Maribor | 2 : 1 | Aluminij |
Z |
Šampion | 2 : 4 | Maribor |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 28 | 1 | 0 | 27 | 11 | ||
Maribor | 28 | 27 | 0 | 1 | 159 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 14 | 1 | 0 | 13 | 8 | ||
Maribor | 14 | 13 | 0 | 1 | 81 | ||
Ljudski vrt Maribor | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 14 | 0 | 0 | 14 | 3 | ||
Maribor | 14 | 14 | 0 | 0 | 78 |
22/23 | 20.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 31.03.2023, ob 17.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 9:0 | (3:0) |
22/23 | 7.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 17.09.2022, ob 11.00 | Kety Emmi&Impol Bistrica | - | Maribor | 0:15 | (0:10) |
21/22 | 3.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 11.09.2021, ob 11.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 13:0 | (7:0) |
20/21 | 10.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 03.10.2020, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 0:6 | (0:5) |
19/20 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 10.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 7:0 | (4:0) |
19/20 | 3.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 31.08.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 0:4 | (0:3) |
18/19 | 24.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 11.05.2019, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 1:2 | (1:2) |
18/19 | 11.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 20.10.2018, ob 11.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (0:0) |
17/18 | 24.krog | Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 12.05.2018, ob 11.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 1:0 | (1:0) |
17/18 | 11.krog | Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 14.10.2017, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 1:5 | (1:2) |
16/17 | 16.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 11.03.2017, ob 11.00 | Maribor | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 8:0 | (5:0) |
16/17 | 3.krog | Športni park-umetna trava, 27.08.2016, ob 11.00 | Kety Emmi Bistrica | - | Maribor | 0:7 | (0:3) |
15/16 | 22.krog | Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 19.04.2016, ob 17.00 | - | Maribor | 3:1 | (0:1) | |
15/16 | 9.krog | Rogoza, Športni park Rogoza, 03.10.2015, ob 15.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:1 | (1:0) | |
14/15 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 21.03.2015, ob 15.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 2:0 | (0:0) | |
14/15 | 4.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 27.08.2014, ob 17.30 | - | Maribor | 0:3 | (0:2) | |
13/14 | 17.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 23.11.2013, ob 13.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:1 | (5:1) | |
13/14 | 2.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 17.08.2013, ob 11.00 | - | Maribor | 0:13 | (0:18) | |
09/10 | 16.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 21.11.2009, ob 11.00 | - | Maribor | 0:4 | (0:1) | |
09/10 | 1.krog | Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 15.08.2009, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:0 | (2:0) | |
08/09 | 24.krog | Maribor, LJUDKI VRT - MARIBOR, 25.04.2009, ob 11.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:1 | (3:0) | |
08/09 | 9.krog | Slovenska Bistrica, Športni park, 04.10.2008, ob 11.00 | - | Maribor | 0:8 | (0:5) | |
07/08 | 20.krog | Slovenska Bistrica, Slovenska Bistrica, 20.04.2008, ob 16.00 | - | Maribor | 2:4 | (0:3) | |
07/08 | 7.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 22.09.2007, ob 16.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 6:0 | (3:0) | |
06/07 | 24.krog | Slov.Bistrica, Slov.Bistrica, 11.05.2007, ob 17.00 | - | Maribor | 0:3 | (0:1) | |
06/07 | 11.krog | Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 21.10.2006, ob 17.30 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 4:0 | (2:0) | |
05/06 | 14.krog | Maribor - umetna trava, 12.11.2005, ob 14.00 | - | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice | 5:0 | (3:0) | |
05/06 | 1.krog | Športni park Slov. Bistrica, 14.08.2005, ob 18.00 | - | Maribor | 1:6 | (0:2) |
24. krog | ||
---|---|---|
Šampion | 3 : 1 | Mura |
Brežice 1919 | 0 : 2 | MB Tabor |
Kety Emmi Bistrica | 1 : 2 | Maribor |
Aluminij | 1 : 4 | A2S Celje |
Vipoll Veržej | 2 : 2 | Drava Dakinda Ptuj |
Krško | 0 : 2 | Dravograd |
Miklavž | 1 : 2 | Rudar Velenje |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | A2S Celje | 26 | 67 | |
2 | Maribor | 26 | 67 | |
3 | Dravograd | 26 | 58 | |
4 | Krško | 26 | 53 | |
5 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 42 | |
6 | Mura | 26 | 37 | |
7 | Kety Emmi Bistrica | 26 | 34 | |
8 | Aluminij | 26 | 31 | |
9 | Rudar Velenje | 26 | 30 | |
10 | MB Tabor | 26 | 28 | |
11 | Vipoll Veržej | 26 | 24 | |
12 | Šampion | 26 | 22 | |
13 | Brežice 1919 | 26 | 19 | |
14 | Miklavž | 26 | 9 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Tom Kljun | 35 |
2. | Gašper Černe | 20 |
3. | Nejc Krivec | 19 |
4. | Miha Preksavec | 16 |
Lan Lekše | 16 | |
Anej Rudolf | 16 | |
7. | Gregor Medle | 13 |
8. | Nik Hren | 11 |
Jaka Domjan | 11 | |
10. | Maj Škoflek | 9 |
Nino Milić | 9 | |
Luka Schöndorfer | 9 | |
Rok Greif | 9 | |
14. | Nik Krebs | 8 |
Valentin Bolcar | 8 | |
16. | Domen Justinek | 7 |
Klemen Rahle | 7 | |
Martin Hovnik | 7 | |
Vid Pustinek | 7 | |
Marcos Tavares | 7 |