Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 1 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
Koper | |||
---|---|---|---|
Z |
Koper | 4 : 2 | Aluminij |
Z |
Koper | 3 : 0 | Rudar Velenje |
P |
Triglav Kranj | 2 : 1 | Koper |
P |
Koper | 2 : 3 | Maribor |
P |
Koper | 0 : 1 | Domžale |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 12 | 2 | 2 | 8 | 10 | ||
Koper | 12 | 8 | 2 | 2 | 22 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | ||
Koper | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | ||
ŠRC Bonifika | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | ||
Koper | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 |
23/24 | 14.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 12.11.2023, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 1:2 | (0:1) |
23/24 | 1.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 12.08.2023, ob 19.00 | Koper | - | ND Ilirija | 2:1 | (2:1) |
22/23 | 20.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 10.04.2023, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 0:2 | (0:0) |
22/23 | 7.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 11.09.2022, ob 16.00 | Koper | - | ND Ilirija | 3:0 | (1:0) |
21/22 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.11.2021, ob 14.00 | Koper | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:1) |
21/22 | 2.krog | Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 14.08.2021, ob 10.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 0:0 | (0:0) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.09.2020, ob 14.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Koper | 2:2 | (2:1) |
19/20 | 11.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 26.10.2019, ob 14.00 | Koper | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:2) |
14/15 | 20.krog | Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 21.03.2015, ob 14.00 | - | ND Ilirija | 4:0 | (1:0) | |
14/15 | 5.krog | Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.08.2014, ob 15.30 | - | Koper | 1:3 | (0:2) | |
13/14 | 30.krog | Ljubljana, ŠP Ilirija - naravna trava, 01.06.2014, ob 11.00 | - | Koper | 1:2 | (0:0) | |
13/14 | 15.krog | Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 10.11.2013, ob 12.00 | - | ND Ilirija | 1:0 | (0:0) |
24. krog | ||
---|---|---|
Aluminij | : | Maribor |
Domžale | : | Triglav Kranj |
Gorica | : | Rudar Velenje |
Ilirija Extra-Lux | : | Koper |
Olimpija Ljubljana | : | Bravo Publikum |
Kalcer Radomlje | : | Krško |
VOC Celje | : | Mura |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |