Sodniki: | Pirjevec Andrej (glavni sodnik), Radujko Đorđe (1. pomoč), Radujko Aleksander (2. pomoč) |
Delegat: | Rogelj Roman |
Št. gledalcev: | 100 |
Kalcer Radomlje | |||
---|---|---|---|
P |
Gorica | 1 : 0 | Kalcer Radomlje |
P |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Olimpija Ljubljana | 7 : 0 | Kalcer Radomlje |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Kalcer Radomlje |
Olimpija Ljubljana | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Aluminij | 1 : 2 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Olimpija Ljubljana | 7 : 0 | Kalcer Radomlje |
N |
VOC Celje | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Mura | 0 : 6 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kalcer Radomlje | 11 | 0 | 2 | 9 | 9 | ||
Olimpija Ljubljana | 11 | 9 | 2 | 0 | 44 | ||
Športni park, Domžale | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | ||
Olimpija Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | ||
Stadion Stožice Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Kalcer Radomlje | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | ||
Olimpija Ljubljana | 6 | 6 | 0 | 0 | 30 |
22/23 | 14.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.11.2022, ob 11.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 1:3 | (1:0) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 06.08.2022, ob 15.30 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 10:0 | (4:0) |
21/22 | 22.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.04.2022, ob 11.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (2:1) |
21/22 | 9.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 10.11.2021, ob 13.00 | Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:0) |
20/21 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 29.08.2020, ob 15.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (1:0) |
19/20 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.11.2019, ob 12.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 7:0 | (4:0) |
19/20 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 24.08.2019, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 0:3 | (0:2) |
18/19 | 23.krog | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT, 05.05.2019, ob 15.00 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 3:3 | (2:2) |
18/19 | 10.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 21.11.2018, ob 12.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 3:1 | (1:0) |
17/18 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 18.11.2017, ob 12.00 | Olimpija Ljubljana | - | Kalcer Radomlje | 4:0 | (0:0) |
17/18 | 2.krog | Radomlje, Športni park Radomlje, 12.08.2017, ob 15.30 | Kalcer Radomlje | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 | (0:1) |
2. krog | ||
---|---|---|
Mura | 1 : 1 | Gorica |
Kalcer Radomlje | 0 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Aluminij | 1 : 0 | Rudar Velenje |
Bravo Publikum | 0 : 1 | Maribor |
Koper | 0 : 3 | Triglav Kranj |
Krško | 0 : 5 | Domžale |
VOC Celje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |