Sodniki: | Golob Janko (glavni sodnik), Flajšman Jernej (1. pomoč), Ivanuša Sergej (2. pomoč) |
Delegat: | Avdagić Meho |
Št. gledalcev: | 120 |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
N |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Kalcer Radomlje | 0 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
N |
Ilirija Extra-Lux | 0 : 0 | VOC Celje |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Krško | 1 : 4 | Ilirija Extra-Lux |
Mura | |||
---|---|---|---|
N |
Maribor | 1 : 1 | Mura |
P |
Mura | 2 : 3 | Domžale |
Z |
Gorica | 1 : 2 | Mura |
N |
Mura | 1 : 1 | Ilirija Extra-Lux |
P |
Mura | 0 : 6 | Olimpija Ljubljana |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ND Ilirija | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | ||
Mura | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
ND Ilirija | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | ||
Mura | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
ND Ilirija | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | ||
Mura | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 |
23/24 | 10.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 08.10.2023, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:2 | (2:1) |
22/23 | 16.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 26.02.2023, ob 12.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:0 | (2:0) |
22/23 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.08.2022, ob 11.30 | Mura | - | ND Ilirija | 2:3 | (2:2) |
21/22 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.04.2022, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 25.09.2021, ob 13.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:0) |
20/21 | 3.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 23.08.2020, ob 15.00 | Mura | - | ND Ilirija | 0:2 | (0:1) |
19/20 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 13.30 | Mura | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:0) |
19/20 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.08.2019, ob 15.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 1:0 | (1:0) |
18/19 | 23.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.05.2019, ob 11.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 1:3 | (0:2) |
18/19 | 10.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 13.10.2018, ob 13.00 | Mura | - | ND Ilirija | 2:3 | (1:1) |
1. krog | ||
---|---|---|
Olimpija Ljubljana | 4 : 0 | VOC Celje |
Ilirija Extra-Lux | 1 : 0 | Mura |
Gorica | 3 : 0 | Krško |
Maribor | 3 : 1 | Koper |
Kalcer Radomlje | 2 : 0 | Aluminij |
Triglav Kranj | 3 : 2 | Rudar Velenje |
Domžale | 2 : 0 | Bravo Publikum |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Domžale | 17 | 39 | |
2 | Maribor | 16 | 39 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 17 | 39 | |
4 | Ilirija Extra-Lux | 17 | 33 | |
5 | Triglav Kranj | 17 | 31 | |
6 | Bravo Publikum | 17 | 26 | |
7 | Gorica | 17 | 22 | |
8 | VOC Celje | 17 | 21 | |
9 | Kalcer Radomlje | 17 | 19 | |
10 | Mura | 17 | 16 | |
11 | Koper | 17 | 14 | |
12 | Aluminij | 17 | 12 | |
13 | Rudar Velenje | 17 | 11 | |
14 | Krško | 16 | 7 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Nikola Jovićević | 17 |
2. | Gašper Černe | 15 |
3. | Haris Sadiković | 14 |
4. | Adriano Bloudek | 13 |
5. | Tihomir Maksimović | 10 |
Nick Perc | 10 | |
7. | Tom Kljun | 8 |
Jan Križ | 8 | |
Zak Kavrečič | 8 | |
Tio Cipot | 8 | |
11. | Dario Sivonjić | 7 |
Kristijan Frlic | 7 | |
Filip Zupanič | 7 | |
14. | Emir Saitoski | 6 |
Armin Kahvedžić | 6 | |
16. | Luka Baruca | 5 |
Mateo Koprivc | 5 | |
Nejc Medved | 5 | |
Žan Bracovič | 5 | |
Tai Matea Panić | 5 |