Sodniki: | Jezeršek Tomaž (glavni sodnik), Šobot Danijel (1. pomoč), Jeger Gregor (2. pomoč) |
Delegat: | Tompa Marjan |
Št. gledalcev: | 50 |
Bravo Publikum | |||
---|---|---|---|
N |
Gorica | 1 : 1 | Bravo Publikum |
N |
Bravo Publikum | 2 : 2 | Maribor |
N |
Triglav Kranj | 1 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
P |
Bravo Publikum | 3 : 4 | Interblock |
Gorica | |||
---|---|---|---|
N |
Gorica | 1 : 1 | Bravo Publikum |
Z |
Interblock | 3 : 5 | Gorica |
P |
Gorica | 0 : 2 | Domžale |
Z |
Krško | 1 : 5 | Gorica |
P |
Gorica | 0 : 1 | Aluminij |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bravo | 24 | 12 | 6 | 6 | 45 | ||
Gorica | 24 | 6 | 6 | 12 | 30 | ||
Športni park Šiška Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 13 | 7 | 3 | 3 | 28 | ||
Gorica | 13 | 3 | 3 | 7 | 18 | ||
Športni park | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Bravo | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 | ||
Gorica | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 |
23/24 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 24.02.2024, ob 13.00 | Bravo Nova KBM | - | Gorica | 4:1 | (2:0) |
23/24 | 3.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 26.08.2023, ob 15.30 | Gorica | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
22/23 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica-igrišče z UT, 06.11.2022, ob 11.00 | Gorica | - | Bravo | 0:4 | (0:0) |
22/23 | 1.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 07.08.2022, ob 15.30 | Bravo Nova KBM | - | Gorica | 4:2 | (1:0) |
20/21 | 7.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 26.09.2020, ob 13.00 | Bravo | - | Gorica | 2:2 | (2:0) |
19/20 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 30.11.2019, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Gorica | 4:1 | (2:0) |
18/19 | 26.krog | Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 25.05.2019, ob 17.30 | Gorica | - | Bravo | 1:1 | (0:0) |
18/19 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 13.00 | Bravo Publikum | - | Gorica | 2:1 | (2:1) |
17/18 | 16.krog | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 04.04.2018, ob 16.00 | Bravo Publikum | - | Gorica | 1:2 | (0:2) |
17/18 | 3.krog | Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 19.08.2017, ob 15.30 | Gorica | - | Bravo | 0:0 | (0:0) |
16/17 | 19.krog | Športni park Nova Gorica, umetna trava, 08.04.2017, ob 14.00 | Gorica | - | Bravo | 2:3 | (0:2) |
16/17 | 6.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 28.09.2016, ob 14.00 | Bravo Publikum | - | Gorica | 2:2 | (0:0) |
15/16 | 26.krog | Renče, Športni park, 30.04.2016, ob 15.00 | - | Bravo | 0:3 | (0:2) | |
15/16 | 11.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 17.10.2015, ob 11.00 | - | Gorica | 3:0 | (2:0) | |
14/15 | 29.krog | Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 23.05.2015, ob 11.00 | - | Gorica | 2:2 | (2:2) | |
14/15 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 28.10.2014, ob 12.00 | - | Bravo | 3:1 | (1:0) | |
13/14 | 29.krog | Ljubljana, ŠPL umetna trava, 24.05.2014, ob 11.00 | - | Gorica | 2:1 | (1:0) | |
13/14 | 14.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 02.11.2013, ob 12.00 | - | Bravo | 1:2 | (1:2) | |
12/13 | 19.krog | Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 30.03.2013, ob 13.00 | - | Gorica | 2:0 | (1:0) | |
12/13 | 4.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 26.08.2012, ob 15.30 | - | Bravo | 3:1 | (3:0) | |
11/12 | 21.krog | Nova Gorica, ŠP Nova Gorica-umetna trava, 24.03.2012, ob 12.30 | - | Bravo | 0:1 | (0:0) | |
11/12 | 6.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 17.09.2011, ob 15.00 | - | Gorica | 0:2 | (0:1) | |
10/11 | 18.krog | Ljubljana, Ježica - umetna trava, 05.03.2011, ob 13.00 | - | Gorica | 0:2 | (0:2) | |
10/11 | 3.krog | Nova Gorica, Športni park-umetna trava, 28.08.2010, ob 15.00 | - | Bravo | 1:0 | (1:0) |
13. krog | ||
---|---|---|
Krško | 1 : 3 | Olimpija Ljubljana |
Interblock | 0 : 1 | VOC Celje |
Domžale | 1 : 0 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 1 | Drava Dakinda Ptuj |
Aluminij | 4 : 2 | Kalcer Radomlje |
Triglav Kranj | 0 : 3 | Maribor |
Bravo Publikum | 2 : 1 | Gorica |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 26 | 61 | |
2 | Domžale | 26 | 59 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 26 | 49 | |
4 | Mura | 26 | 49 | |
5 | VOC Celje | 26 | 45 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 40 | |
7 | Gorica | 26 | 37 | |
8 | Kalcer Radomlje | 26 | 37 | |
9 | Ilirija Extra-Lux | 26 | 36 | |
10 | Aluminij | 26 | 28 | |
11 | Bravo Publikum | 26 | 28 | |
12 | Krško | 26 | 22 | |
13 | Drava Dakinda Ptuj | 26 | 16 | |
14 | Interblock | 26 | 8 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Žan Vipotnik | 37 |
2. | Benjamin Šeško | 21 |
3. | Filip Nikola Ostojič | 20 |
4. | Aljaž Antolin | 14 |
Albin Ahmetaj | 14 | |
6. | Haris Sadiković | 13 |
Vito Štrakl | 13 | |
Kristjan Sagadin | 13 | |
9. | Jan Bruno Kralj | 12 |
10. | Patrick Vodeb | 10 |
Svit Sešlar | 10 | |
Nejc Gradišar | 10 | |
Urh Lampret | 10 | |
14. | Luka Vuković | 9 |
Nick Perc | 9 | |
16. | Rok Erniša | 8 |
Tristan Ciglar | 8 | |
Nejc Medved | 8 | |
19. | Žan Jevšenak | 7 |
Nedim Ljubijankič | 7 |